Олександр ШЕВЧЕНКО: «У Першій лізі зараз більше битви, ніж в УПЛ»

Кандидат на пост президента УПЛ назвав головну проблему ліги

Олександр ШЕВЧЕНКО: «У Першій лізі зараз більше битви, ніж в УПЛ»
© ФК Динамо Київ. Олександр Шевченко

Один з трьох кандидатів на пост президента УПЛ Олександр Шевченко розповів про те, що він вважає головною проблемою УПЛ:

«Сьогодні найбільша проблема в тому, що уболівальник як на стадіоні, так і біля телеекрану не хоче дивитися футбол. Напевно, сьогодні в Першій лізі України битви більше, ніж в Прем'єр-лізі. Мені так здається.

Матчі УПЛ стали нецікавими. Нема завзятості, інтриги, відповідних бійцівських якостей гравців. Рівень футболу сам по собі не може піднятися».

Вчора стало відомо про те, що вибори президента УПЛ перенесли втретє.

Суперниками Шевченка є Олег Смалійчук і Михайло Метревелі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Аарон Кляйзе
      Аарон Кляйзе, 16.05.2020 05:00
    +2
    Надо переименовать с УПЛ на УПЖ.
    Andy_P
      Andy_P, 16.05.2020 02:08
    0
    Как вы достали со своими "битвами", "характерами", "бойцовскими качествами"... Хотите битву - смотрите регби Болельщики (которых всё меньше), хотят смотреть не битвы бойцов, а ИГРУ МАСТЕРОВ, футбол.
    rus
      rus, 15.05.2020 21:42
    +4
    dgurkis, 15.05.2020 21:38
    То що наш футбол гімно тягуче знаюють усі, але треба усіх зомбувати що усе файне і країна наша Альдарада... Невже не зрозуміла вимога часу? А біомаса усе схаває...
    сам ты гівно!!!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.05.2020 21:38
    -7
    То що наш футбол гімно тягуче знаюють усі, але треба усіх зомбувати що усе файне і країна наша Альдарада... Невже не зрозуміла вимога часу? А біомаса усе схаває...
    rus
      rus, 15.05.2020 21:22
    +3
    100%
    rus
      rus, 15.05.2020 21:42
    +4
    dgurkis, 15.05.2020 21:38
    То що наш футбол гімно тягуче знаюють усі, але треба усіх зомбувати що усе файне і країна наша Альдарада... Невже не зрозуміла вимога часу? А біомаса усе схаває...
    сам ты гівно!!!
    rus
      rus, 15.05.2020 21:22
    +3
    100%
    Аарон Кляйзе
      Аарон Кляйзе, 16.05.2020 05:00
    +2
    Надо переименовать с УПЛ на УПЖ.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 16.05.2020 02:08
    0
    Как вы достали со своими "битвами", "характерами", "бойцовскими качествами"... Хотите битву - смотрите регби Болельщики (которых всё меньше), хотят смотреть не битвы бойцов, а ИГРУ МАСТЕРОВ, футбол.