Матч Шахтар - Динамо може пройти в Києві

Журналіст Ігор Циганик розповів про відновлення чемпіонату

Матч Шахтар - Динамо може пройти в Києві
© shakhtar.com

Журналіст Ігор Циганик вважає, що сезон УПЛ може не відновитися 30-го травня, а команди будуть проводити матчі там, де їм зручно.

Наприклад, гра «Шахтар» - «Динамо» може пройти не в Харкові, а в Києві. Все одно поєдинки будуть проходити без уболівальників, тому командам немає сенсу залишати столицю.

«Ми знаємо, що «Шахтар» і «Динамо» запропонували дограти чемпіонат в Києві, але «Олександрія» та «Зоря» проти. Наскільки я знаю, УАФ дасть клубам можливість самим вирішувати, де грати, якщо клуби самі домовляться. Тобто «Шахтар» зараз в Києві та «Динамо» в Києві, тому вони між собою домовляться не їхати до Харкова, а зіграти тут».

«Немає сенсу їхати до Харкова заради матчу при порожніх трибунах. Але рішення про відновлення сезону 30-го травня поки умовне. МОЗ України має дозволити. Ймовірно, що на тиждень ще може затягнутися повернення», - сказав Циганик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Wertq4
      Wertq4, 16.05.2020 11:08
    +1
    Бедное динамо
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 15.05.2020 23:18
    +6
    kvv1404, 15.05.2020 22:06
    Я розумію що Шахтарю всерівно де грати,вони вже без 5 хвилин чемпіони.Але Циганик не бере до уваги психологійний фактор власного поля.Це додатковий фактор навіть якщо гра без глядачів.
    я думаю шахте этот фактор не помешает убрать динамо
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.05.2020 22:06
    0
    Я розумію що Шахтарю всерівно де грати,вони вже без 5 хвилин чемпіони.Але Циганик не бере до уваги психологійний фактор власного поля.Це додатковий фактор навіть якщо гра без глядачів.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.05.2020 21:42
    0
    Frank Piter, 15.05.2020 21:07
    В Лукьяновском СИЗО
    Плейстейшен безпечніше!
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 15.05.2020 21:24
    +3
    фантазии Цыганыка
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 15.05.2020 21:07
    0
    Sentinel, 15.05.2020 20:46
    Что-то я не то насчитал. 2 против 5 выездов. С арбитрами вообще непонятно. С каких они городов и где будут выдерживать изоляцию в 7 дней.
    В Лукьяновском СИЗО
    dd dent
    online
      dd dent, 15.05.2020 20:47
    -1
    Sentinel, 15.05.2020 20:41
    4 команды играют в Киеве, у которых будет только 4 долгих выезда на автобусе. И лишь парочка маленьких но гордых птичек будут ездить по 9 раз и ночевать непонятно где. Это те равные условия, которых добивались Заря с Александрией?
    Так они ж сами не хотят базироваться и играть в столице
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 20:46
    +2
    Sentinel, 15.05.2020 20:41
    4 команды играют в Киеве, у которых будет только 4 долгих выезда на автобусе. И лишь парочка маленьких но гордых птичек будут ездить по 9 раз и ночевать непонятно где. Это те равные условия, которых добивались Заря с Александрией?
    Что-то я не то насчитал. 2 против 5 выездов. С арбитрами вообще непонятно. С каких они городов и где будут выдерживать изоляцию в 7 дней.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 20:41
    +2
    4 команды играют в Киеве, у которых будет только 4 долгих выезда на автобусе. И лишь парочка маленьких но гордых птичек будут ездить по 9 раз и ночевать непонятно где. Это те равные условия, которых добивались Заря с Александрией?
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 15.05.2020 20:27
    -6
    ZAKARPATFAN, 15.05.2020 19:45
    Вот теперь все будут в равных условиях. Ато до этого только Шахтер играл без болельщиков.
    А откуда у кротов болельщики ?🤣🤣🤣🤣
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.05.2020 19:45
    -9
    Вот теперь все будут в равных условиях. Ато до этого только Шахтер играл без болельщиков.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 15.05.2020 23:18
    +6
    kvv1404, 15.05.2020 22:06
    Я розумію що Шахтарю всерівно де грати,вони вже без 5 хвилин чемпіони.Але Циганик не бере до уваги психологійний фактор власного поля.Це додатковий фактор навіть якщо гра без глядачів.
    я думаю шахте этот фактор не помешает убрать динамо
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 15.05.2020 21:24
    +3
    фантазии Цыганыка
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 20:46
    +2
    Sentinel, 15.05.2020 20:41
    4 команды играют в Киеве, у которых будет только 4 долгих выезда на автобусе. И лишь парочка маленьких но гордых птичек будут ездить по 9 раз и ночевать непонятно где. Это те равные условия, которых добивались Заря с Александрией?
    Что-то я не то насчитал. 2 против 5 выездов. С арбитрами вообще непонятно. С каких они городов и где будут выдерживать изоляцию в 7 дней.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 20:41
    +2
    4 команды играют в Киеве, у которых будет только 4 долгих выезда на автобусе. И лишь парочка маленьких но гордых птичек будут ездить по 9 раз и ночевать непонятно где. Это те равные условия, которых добивались Заря с Александрией?
    Wertq4
      Wertq4, 16.05.2020 11:08
    +1
    Бедное динамо
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.05.2020 22:06
    0
    Я розумію що Шахтарю всерівно де грати,вони вже без 5 хвилин чемпіони.Але Циганик не бере до уваги психологійний фактор власного поля.Це додатковий фактор навіть якщо гра без глядачів.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.05.2020 21:42
    0
    Frank Piter, 15.05.2020 21:07
    В Лукьяновском СИЗО
    Плейстейшен безпечніше!
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 15.05.2020 21:07
    0
    Sentinel, 15.05.2020 20:46
    Что-то я не то насчитал. 2 против 5 выездов. С арбитрами вообще непонятно. С каких они городов и где будут выдерживать изоляцию в 7 дней.
    В Лукьяновском СИЗО