ОФІЦІЙНО. УПЛ відновиться 30 травня

Українська першість рестартує вже цього місяця

ОФІЦІЙНО. УПЛ відновиться 30 травня
© УПЛ

Сезон в Українській Прем'єр-лізі буде відновлено 30 травня. Про це повідомляє офіційний сайт київського «Динамо».

УПЛ спочатку планувала відновлення саме на цю дату, проте пізніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що дату відновлення можуть перенести на один-два тижні через те, що команди не встигнуть повноцінно підготуватися до відновлення сезону.

Однак в результаті УПЛ прийняла рішення все ж не переносити дату відновлення сезону.

Якщо догравання УПЛ буде проходити за графіком, то чемпіонат завершиться 19 липня. Матчі УПЛ будуть проходити без глядачів на трибунах.

Вибори президента УПЛ будуть перенесені ще раз і відбудуться після завершення нинішнього сезону.

На даний момент в УПЛ зіграно 23 тури з 32 запланованих.

Вчора дату відновлення сезону (13 червня) оголосила італійська Серія А. Уже в цей вік-енд продовжиться чемпіонат в німецькій Бундеслізі.

Джерело — ФК Динамо Київ

(60 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
     © УАФ– М а ф і я!
    © УАФ– М а ф і я! , 14.05.2020 16:39
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Stringer Bell, 14.05.2020 15:55
    Фанаты ДК наверное сидели и мечтали что бы онулировали чемпионат
    Я фанат Динамо и мечтал чтоб чемпионат возобновился. Надо доиграть и честно распределить призовые места
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 14.05.2020 17:39
    +8
    Ну и славно. Все по честному, кто наберёт больше очков тот и на вершине.
    Футбол в квадрате
    Футбол в квадрате, 14.05.2020 19:00
    +7
    Trasher311987, 14.05.2020 16:36
    Упаси бог. Урааа. Надерем зад кротам
    Если ты про животных, то гринпис не одобрит!) А если про Шахтер, то вы сначала действительно с Зарей разберитесь! И не забывайте про Десну, с Александрией...
    AK_228
    AK_228, 14.05.2020 16:38
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Ураааа.. хоть что то!! Соскучились по футболу
    axylinam
    axylinam, 14.05.2020 15:31
    +6
    Отлично,главное доиграть полностью,а то сыграют пару туров и опять остановят
    pricolist
    pricolist, 14.05.2020 15:30
    +5
    Добро пожаловать обратно, родная)))
    Футбол в квадрате
    Футбол в квадрате, 14.05.2020 15:51
    +4
    Это обнадеживает! Будем надеяться, что так оно и будет...
    AK_228
    AK_228, 14.05.2020 16:46
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 14.05.2020 16:45
    И заре всем надерем не переживай.
    Все в равных условиях.
    Аааа... ну тогда
    Урааа, надерем зад суркам
     © УАФ– М а ф і я!
    © УАФ– М а ф і я! , 14.05.2020 16:43
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Теперь главное чтоб не возникло никакого форс мажора, что может в самый последний момент повлиять на возобновление чемпионата
    Trasher311987
    online
    Trasher311987, 14.05.2020 16:45
    +2
    AK_228, 14.05.2020 16:38
    может Заре!?
    И заре всем надерем не переживай.
    Все в равных условиях.
    AK_228
    AK_228, 14.05.2020 16:38
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 14.05.2020 16:36
    Упаси бог. Урааа. Надерем зад кротам
    может Заре!?
    Микола Унгурян
    Микола Унгурян, 15.05.2020 13:14
    0
    чудово якщо получиться завершити повністю чемпіонат.
    Щодо битви за 2-е місце - таки перевага незначна в ДК є, але, враховуючи що УЄФА може внести зміни у кваліфікаційні відбори до ЛЧ та ЛЄ, то швидше всього буде 1 представник в ЛЧ від України ,і це ШД.
    Barilko
    Barilko, 15.05.2020 10:42
    0
    Хорошо что доиграют. Пускай ДК в честной борьбе займет 3 место, а то вони будет мол мы танцевали, а нам что-то мешало))))
    AK_228
    AK_228, 14.05.2020 16:49
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 14.05.2020 16:45
    И заре всем надерем не переживай.
    Все в равных условиях.
    Хотя прочитав данную новость меньше всего думал о задницах разных животных... но тут ты меня привёл в чувство
    Виталий Жалыбин
    Виталий Жалыбин, 14.05.2020 16:06
    -1