Ракицький в порядку. Літак Зеніту подав сигнал тривоги та екстрено сів

Клубний літак виконував рейс зі 100 пасажирами, гравців на борту не було

Ракицький в порядку. Літак Зеніту подав сигнал тривоги та екстрено сів
© ФК Зеніт

Літак пітерського «Зеніту», що виконував рейс в Уфу з Санкт-Петербурга, відразу після вильоту подав сигнал тривоги і екстрено повернувся в аеропорт Пулково з технічних причин. На борту знаходилося близько 100 чоловік.

В авіакомпанії «Росія», якій належить літак, повідомили, що літак, розфарбований у кольори «Зеніту» і є штатним лайнером для перевезення футболістів команди, виконував регулярний рейс. Гравців на борту, включаючи українського захисника Ярослава Ракицького та асистента тренера Анатолія Тимощука, не було.

Джерело повідомило: «Борт вилітав до Уфи з Санкт-Петербурга, аеропорту Пулково. Командир повітряного судна прийняв рішення повернутися в аеропорт вильоту. Вони вже приземлилися, знаходяться на місці стоянки. Плановий час вильоту 18:00. Повернення було з технічних причин».

«Під час виконання рейсу 6413 з Санкт-Петербурга до Уфи відбулося спрацьовування одного з датчиків. Командир повітряного судна, базуючись на регламентах з безпеки польотів, прийняв рішення про повернення в аеропорт вильоту. Посадка пройшла в штатному режимі. Пасажири будуть пересаджені на резервне повітряне судно аналогічної місткості».

Нагадаємо, пітерський клуб з Ракицьким і Тимощуком близький до чемпіонства в Росії, якщо сезон не відновлять.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — РБК

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 14.05.2020 07:26
    -1
    Срати усім на ракицького
    WladWest
    online
      WladWest, 13.05.2020 23:37
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 22:23
    Ну вы тоже не перегибайте палку... Как мы мы к ним не относились, но желать смерти другим людям или радоваться горю других - некрасиво
    Желать нельзя, а убивать можно?
    Alex___Romanov
    online
      Alex___Romanov, 13.05.2020 23:20
    -1
    Владимир Пидвирный, 13.05.2020 22:12
    Шкода що приземлився.
    Как в воду глядел, перед тем как заглянуть в коменты, что найдётся хотя бы один еба**тый, который что-то подобное сморозит.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 22:23
    +11
    Владимир Пидвирный, 13.05.2020 22:12
    Шкода що приземлився.
    Ну вы тоже не перегибайте палку... Как мы мы к ним не относились, но желать смерти другим людям или радоваться горю других - некрасиво
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 13.05.2020 22:12
    -11
    Шкода що приземлився.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 21:39
    +2
    Смените название авиакомпании и тогда не будут происшествия происходить. Нельзя называть авиакомпании дьвольским словом "Россия"
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 22:23
    +11
    Владимир Пидвирный, 13.05.2020 22:12
    Шкода що приземлився.
    Ну вы тоже не перегибайте палку... Как мы мы к ним не относились, но желать смерти другим людям или радоваться горю других - некрасиво
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 21:39
    +2
    Смените название авиакомпании и тогда не будут происшествия происходить. Нельзя называть авиакомпании дьвольским словом "Россия"
    WladWest
    online
      WladWest, 13.05.2020 23:37
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 13.05.2020 22:23
    Ну вы тоже не перегибайте палку... Как мы мы к ним не относились, но желать смерти другим людям или радоваться горю других - некрасиво
    Желать нельзя, а убивать можно?