Арсен ВЕНГЕР: «Гегемонії Мессі і Роналду скоро прийде кінець»

Фахівець вважає, що світовий футбол незабаром отримає нових зірок

Арсен ВЕНГЕР: «Гегемонії Мессі і Роналду скоро прийде кінець»
© Sky Sports. Арсен Венгер

Екс-наставник лондонського «Арсеналу» Арсен Венгер вважає, що вже в недалекому майбутньому Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду перестануть бути головними зірками світового футболу.

«Ми ніколи не бачили таких гравців, як Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду, які можуть зробити що завгодно в будь-якій складній ситуації, але думаю, що їхній гегемонії скоро прийде кінець.

Тепер йде наступне покоління. Новим лідером може стати Мбаппе і, звичайно, Неймар», - сказав Венгер.

Нагадаємо, Мессі - найкращий гравець світу за останні 25 років за версією FourFourTwo.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — talkSPORT

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RomarioUA
      RomarioUA, 11.05.2020 13:12
    +1
    Капитан Очевидность
    kvv1404
      kvv1404, 11.05.2020 12:39
    0
    Senator, 11.05.2020 12:33
    Мбаппе, если будет играть за ПСЖ, то ничего не добьется...
    Футболісти самі вирішують свою долю,взяти хоча б Неймара. Тому доля Мбаппе в його руках.Я лише зазначив що він може зайняти трон після Мессі та Роналдо! Може але не факт що займе,все буде залежати в основному від нього і трохи від фарту!
    Senator
      Senator, 11.05.2020 12:33
    0
    Мбаппе, если будет играть за ПСЖ, то ничего не добьется...
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 11.05.2020 11:15
    +5
    Зірки старішають, це природньо.
    Мбаппе може стати новим володарем основних світових нагород, щодо Неймара - 28 років це вже не перспективний вік.
    Зірки були завжди, хтось світив 1-2 сезони, хтось цілих 5, однак Мессі і Роналду увірвалися на Олімп у віці 20 років і вже звідти не злазили - цей показник повториться ще не скоро.
    kvv1404
      kvv1404, 11.05.2020 10:26
    0
    14sergey1953, 11.05.2020 10:08
    Глупое заявление. Все равно, что заявить: Венгеру скоро придет конец.
    Визнані зірки старішають,інші зростають та набираються досвіду ! Тому не бачу нічого дивного якщо в майбутньому найкращім буде визнано Мбапе чи когось іншого з тих,кому зараз 20-25 років!
    14sergey1953
      14sergey1953, 11.05.2020 10:08
    +2
    Глупое заявление. Все равно, что заявить: Венгеру скоро придет конец.
    ihor7003
      ihor7003, 11.05.2020 10:07
    +3
    Неймар уже не так уж и молод!!!!!!!!!
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 11.05.2020 11:15
    +5
    Зірки старішають, це природньо.
    Мбаппе може стати новим володарем основних світових нагород, щодо Неймара - 28 років це вже не перспективний вік.
    Зірки були завжди, хтось світив 1-2 сезони, хтось цілих 5, однак Мессі і Роналду увірвалися на Олімп у віці 20 років і вже звідти не злазили - цей показник повториться ще не скоро.
    ihor7003
      ihor7003, 11.05.2020 10:07
    +3
    Неймар уже не так уж и молод!!!!!!!!!
    14sergey1953
      14sergey1953, 11.05.2020 10:08
    +2
    Глупое заявление. Все равно, что заявить: Венгеру скоро придет конец.
    RomarioUA
      RomarioUA, 11.05.2020 13:12
    +1
    Капитан Очевидность
    kvv1404
      kvv1404, 11.05.2020 12:39
    0
    Senator, 11.05.2020 12:33
    Мбаппе, если будет играть за ПСЖ, то ничего не добьется...
    Футболісти самі вирішують свою долю,взяти хоча б Неймара. Тому доля Мбаппе в його руках.Я лише зазначив що він може зайняти трон після Мессі та Роналдо! Може але не факт що займе,все буде залежати в основному від нього і трохи від фарту!
    Senator
      Senator, 11.05.2020 12:33
    0
    Мбаппе, если будет играть за ПСЖ, то ничего не добьется...
    kvv1404
      kvv1404, 11.05.2020 10:26
    0
    14sergey1953, 11.05.2020 10:08
    Глупое заявление. Все равно, что заявить: Венгеру скоро придет конец.
    Визнані зірки старішають,інші зростають та набираються досвіду ! Тому не бачу нічого дивного якщо в майбутньому найкращім буде визнано Мбапе чи когось іншого з тих,кому зараз 20-25 років!