Єврокубки можуть бути дограні в форматі міні-турнірів у Стамбулі і Гданську

Решта матчів єврокубків УЄФА можуть пройти в одному місті в серпні

Єврокубки можуть бути дограні в форматі міні-турнірів у Стамбулі і Гданську
© УЄФА

УЄФА продовжує розглядати питання про відновлення єврокубкових турнірів в серпні. За новими відомостями, догравання Ліги чемпіонів і Ліги Європи може бути організовано в форматі міні-турніру.

Як повідомляє британська преса, УЄФА вже обговорив можливість проведення останніх раундів Ліги чемпіонів і Ліги Європи за схемою міні-турніру в турецькому Стамбулі і польському Гданську відповідно, де повинні були відбутися фінали.

Всі решта матчів кожного єврокубка можуть пройти в одному місті, від других поєдинків 1/8 фіналу, намічених на початок серпня, аж до фіналу Ліги Європи 27 серпня і фіналу Ліги чемпіонів 29 серпня.

11 травня керівники УЄФА зустрінуться з представниками 55 національних асоціацій в режимі відеоконференції, де обговорять варіанти календарного плану.

Європейський керівний орган хоче мати чіткий план від кожної ліги до 25 травня перед наступним зборами Виконавчого комітету 27 травня, коли буде узгоджений остаточний список матчів та їхній графік.

Можливі дати Ліги чемпіонів / Ліги Європи

  • 02–07 серпня. 1/8 фіналу ЛЧ та ЛЄ
  • 13–16 серпня. 1/4 фіналу ЛЧ та ЛЄ
  • 20–23 серпня. 1/2 фіналу ЛЧ та ЛЄ
  • 27 серпня. Фінал Ліги Європи
  • 29 серпня. Фінал Ліги Чемпіонів
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Mirror

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 11.05.2020 14:38
    0
    чего не в минске там нет короныча)))
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 11.05.2020 14:26
    -2
    kvv1404, 11.05.2020 10:37
    Я не обирав би Туреччину,краще обрав би Німеччину!
    В я Гібралтар. Там скала класна біля моря
    kvv1404
    online
      kvv1404, 11.05.2020 10:37
    +2
    Я не обирав би Туреччину,краще обрав би Німеччину!
    Evil
      Evil, 11.05.2020 10:13
    -2
    Иван Грозный, 11.05.2020 10:00
    переведи, с чем ты поздравляешь "с новым кубком ЛЕ"?
    ну это как несуществующий кубок который якобы кротопомойка когда-то выиграла
    Evil
      Evil, 11.05.2020 10:12
    -1
    ZAKARPATFAN, 11.05.2020 09:55
    Пофиг в каком формате. Всё равно Шахту уже сейчас можно поздравить с новым кубком ЛЕ!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 11.05.2020 10:00
    0
    ZAKARPATFAN, 11.05.2020 09:55
    Пофиг в каком формате. Всё равно Шахту уже сейчас можно поздравить с новым кубком ЛЕ!
    переведи, с чем ты поздравляешь "с новым кубком ЛЕ"?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 11.05.2020 09:55
    -6
    Пофиг в каком формате. Всё равно Шахту уже сейчас можно поздравить с новым кубком ЛЕ!
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 11.05.2020 09:47
    +3
    Не плохой вариант доигровок.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 07:36
    -4
    doktor09, 11.05.2020 06:59
    А тебе, ватник, не один х.й? Ни одной команды из мусковии там нет!
    Чуча заднеприводная, я тебя не трогал кажись...
    ass36
      ass36, 11.05.2020 07:33
    -8
    Я за 2 месяца так и не увидел опасности вируса, все сделано искуственно для уничтожения малого бизнесса. Люди умирают а от чего они умирают где доказательства что от этого вируса я их невижу люди всегда умирали. Фашизм в открытую проснулся и правит миром, а людям еще и нравится весь этот вирус. Так черпайте гомно ложкой и радуйтесь жизни.
    axylinam
      axylinam, 11.05.2020 07:13
    +8
    Хоть так закончить,главное чтобы вирус не вмешался к тому времени
    doktor09
      doktor09, 11.05.2020 06:59
    +5
    dgurkis, 11.05.2020 05:31
    Как уже задрали эти евродрочелы! Да на Плейстейшен доиграйте, утырки!
    А тебе, ватник, не один х.й? Ни одной команды из мусковии там нет!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 05:31
    -11
    Как уже задрали эти евродрочелы! Да на Плейстейшен доиграйте, утырки!
    WladWest
    online
      WladWest, 10.05.2020 23:50
    -5
    Можно уже провести в Минске.
    common_sense
      common_sense, 10.05.2020 23:22
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    следующая новость
    Еврокубки не будут доиграны в формате мини-турнира?
    потом
    Еврокубки не будут доиграны в формать мини-турнира.
    потом
    Еврокубки могут быть доиграны в формате подкидного дурака.
    потом
    Еврокубки не будут доиграны ?
    и т.д.
    все что надо знать про испоганившийся сайт
    common_sense
      common_sense, 10.05.2020 23:22
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    следующая новость
    Еврокубки не будут доиграны в формате мини-турнира?
    потом
    Еврокубки не будут доиграны в формать мини-турнира.
    потом
    Еврокубки могут быть доиграны в формате подкидного дурака.
    потом
    Еврокубки не будут доиграны ?
    и т.д.
    все что надо знать про испоганившийся сайт
    axylinam
    online
      axylinam, 11.05.2020 07:13
    +8
    Хоть так закончить,главное чтобы вирус не вмешался к тому времени
    doktor09
      doktor09, 11.05.2020 06:59
    +5
    dgurkis, 11.05.2020 05:31
    Как уже задрали эти евродрочелы! Да на Плейстейшен доиграйте, утырки!
    А тебе, ватник, не один х.й? Ни одной команды из мусковии там нет!
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 11.05.2020 09:47
    +3
    Не плохой вариант доигровок.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 11.05.2020 10:37
    +2
    Я не обирав би Туреччину,краще обрав би Німеччину!
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 11.05.2020 14:38
    0
    чего не в минске там нет короныча)))
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 11.05.2020 10:00
    0
    ZAKARPATFAN, 11.05.2020 09:55
    Пофиг в каком формате. Всё равно Шахту уже сейчас можно поздравить с новым кубком ЛЕ!
    переведи, с чем ты поздравляешь "с новым кубком ЛЕ"?