Ноєр закрутив роман з 19-річною гандболісткою

Ще чотири місяці тому 34-річний голкіпер «Баварії» розлучився з дружиною

Ноєр закрутив роман з 19-річною гандболісткою
© ФК Баварія Мюнхен. Мануель Ноєр

Воротар мюнхенської «Баварії» і національної збірної Німеччини Мануель Ноєр закрутив роман з 19-річною гандболісткою Анікою Біссель.

34-річний голкіпер лише чотири місяці тому розлучився з дружиною Ніною Вайсс, але вже знайшов нову подругу. Біссель вивчає менеджмент індустрії моди в університеті Мюнхена і грає в гандбольній команді «Кутіс».

 

 

Ноєр настільки в захваті від нової пасії, що вже представив її своїй мамі Маріте. Більш того, Аніка вже переїхала до нього в будинок на озері Тегернзее.

Раніше повідомлялося, що Ноєр вимагає від «Баварії» зарплату 20 млн євро на рік.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 08.05.2020 07:21
    0
    Красавец Мануэль, будет делать"Эммануэль"))
    sand
    online
      sand, 08.05.2020 02:16
    0
    Хороша девочка
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.05.2020 22:03
    0
    Cassini, 07.05.2020 21:38
    Я думаю, Пугачёва его могла бы приласкать
    Ей нужен помоложе. Джастин Бибер, например
    Cassini
      Cassini, 07.05.2020 21:38
    +2
    Frank Piter, 07.05.2020 19:22
    Да сволочь однозначно Нет чтобы с пенсионеркой замутить
    Я думаю, Пугачёва его могла бы приласкать
    kvv1404
      kvv1404, 07.05.2020 20:12
    +5
    Чомусь роблять акцент на тому що 4 місяці пройшло після розлучення. Забули одну просту річ-його минула дружина не померла,аби дотримуватись трауру,вони просто розлучилися!І щось мені підказує що єкс-дружина не залишилась бідною.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 07.05.2020 19:47
    +6
    Нифига се!!! А как же силиконовые тупые куклы?
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.05.2020 19:22
    +8
    Да сволочь однозначно Нет чтобы с пенсионеркой замутить
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.05.2020 19:22
    +8
    Да сволочь однозначно Нет чтобы с пенсионеркой замутить
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 07.05.2020 19:47
    +6
    Нифига се!!! А как же силиконовые тупые куклы?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 07.05.2020 20:12
    +5
    Чомусь роблять акцент на тому що 4 місяці пройшло після розлучення. Забули одну просту річ-його минула дружина не померла,аби дотримуватись трауру,вони просто розлучилися!І щось мені підказує що єкс-дружина не залишилась бідною.
    Cassini
      Cassini, 07.05.2020 21:38
    +2
    Frank Piter, 07.05.2020 19:22
    Да сволочь однозначно Нет чтобы с пенсионеркой замутить
    Я думаю, Пугачёва его могла бы приласкать
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 08.05.2020 07:21
    0
    Красавец Мануэль, будет делать"Эммануэль"))
    sand
    online
      sand, 08.05.2020 02:16
    0
    Хороша девочка
    Frank Piter