Вранці 9 травня в Росії покажуть перемогу над Німеччиною у фіналі ОІ-2018

Трансляція розпочнеться о 6:30 ранку

Вранці 9 травня в Росії покажуть перемогу над Німеччиною у фіналі ОІ-2018
© Спорт-Експрес

Російський телеканал «Матч ТВ» покаже повтор фінального матчу хокейного турніру Олімпіади-2018 в Пхенчхані між збірними Росії (офіційно на той момент - збірної олімпійських атлетів з Росії) і Німеччини.
 
Трансляція запланована на 6:30 ранку за московським часом, перед зверненням президента Росії Володимира Путіна з нагоди Дня Перемоги.
 
Нагадаємо, той матч закінчився перемогою росіян - 4:3 ОТ. Ігри в Південній Кореї стали першими з 1994 року, що проходили без гравців НХЛ.
 
Вели 3:1, програли, а винна камера. У мережі з'явився твіттер відеокамери

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sports.ru

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ove
      Ove, 08.05.2020 08:24
    -3
    Не думал что простой матч по хоккею подорвет пуканы в соседней деревне
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 07.05.2020 21:59
    +1
    Во Второй мировой тоже участвовала ОАР?😏
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 07.05.2020 12:13
    0
    Дєди подивляться, як кацапи і німці тепло вітали одне одного до і після гри, і згадають про братні відносини кацапо-фашистів і німецьких нацистів з моменту приходу Гітлера до влади і аж до початку громадянської війни на Параші у 40-і роки. Як разом зігували на парадах у Бресті і ГнілійВоді, як спільно розв'язали 2-у світову війну... Є що згадати кацапським дєдам
    StrikeX
      StrikeX, 07.05.2020 11:29
    -1
    Ну і до чого такі натяки?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 07.05.2020 11:16
    +8
    А штурм фанерного Рейхстага покажут? Отличное видео. Это должен видеть каждый. Вершина маразма.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2020 10:57
    +4
    Тонкий юмор с намеком... Я бы на месте немцем запустил фильм о поражение расеян под Бородино в 1812 году и последующую сдачу Москвы.... Но они этого никогда не сделают - побоятся...
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 07.05.2020 09:59
    +9
    А покажут, как рассиянские солдаты в Берлине в 45 году пили воду с унитаза, потому что думали что это резервуар для воды?
    tsidyi
      tsidyi, 07.05.2020 09:57
    +11
    Скрепные ватаны лучше бы показали как российский автопром побеждает немецкую автомобильную промышленость, к примеру. Но вместо этого они решили показать как красная колымага из хоккейной сверхдержавы чуть не обдристалась в матче против середняков.
    lehach_08
      lehach_08, 07.05.2020 09:28
    +13
    а совмесный парад с немцами в мае 41 они показать не хотят? ...для полноты картины, *бланы.
    lehach_08
      lehach_08, 07.05.2020 09:28
    +13
    а совмесный парад с немцами в мае 41 они показать не хотят? ...для полноты картины, *бланы.
    tsidyi
      tsidyi, 07.05.2020 09:57
    +11
    Скрепные ватаны лучше бы показали как российский автопром побеждает немецкую автомобильную промышленость, к примеру. Но вместо этого они решили показать как красная колымага из хоккейной сверхдержавы чуть не обдристалась в матче против середняков.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 07.05.2020 09:59
    +9
    А покажут, как рассиянские солдаты в Берлине в 45 году пили воду с унитаза, потому что думали что это резервуар для воды?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 07.05.2020 11:16
    +8
    А штурм фанерного Рейхстага покажут? Отличное видео. Это должен видеть каждый. Вершина маразма.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2020 10:57
    +4
    Тонкий юмор с намеком... Я бы на месте немцем запустил фильм о поражение расеян под Бородино в 1812 году и последующую сдачу Москвы.... Но они этого никогда не сделают - побоятся...
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 07.05.2020 21:59
    +1
    Во Второй мировой тоже участвовала ОАР?😏
    der_MaiStier
    online
      der_MaiStier, 07.05.2020 12:13
    0
    Дєди подивляться, як кацапи і німці тепло вітали одне одного до і після гри, і згадають про братні відносини кацапо-фашистів і німецьких нацистів з моменту приходу Гітлера до влади і аж до початку громадянської війни на Параші у 40-і роки. Як разом зігували на парадах у Бресті і ГнілійВоді, як спільно розв'язали 2-у світову війну... Є що згадати кацапським дєдам