Вели 3:1, програли, а винна камера. У мережі з'явився твіттер відеокамери

Росія епічно програла Канаді в фіналі молодіжного ЧС з хокею

Вели 3:1, програли, а винна камера. У мережі з'явився твіттер відеокамери
© Twitter
У фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею Росія вигравала у Канади по ходу другого періоду з рахунком 3:1, але пропустила три шайби поспіль і поступилася 3:4.
 
На 59-й хвилині канадець Ейден Дьюдас при рахунку 4:3 в меншості викинув шайбу за межі майданчика, ризикуючи отримати вилучення, але влучив точно в камеру телеканалу TSN, що висіла над загороджувальним склом.
 
За правилами IIHF, якщо хокеїст викинув шайбу і потрапив у табло або інший об'єкт арени над поверхнею льоду, то не отримує двохвилинне вилучення. З рішенням суддів були не згодні росіяни, які потім отримали два вилучення поспіль і позбавили себе всіх шансів відігратися.
 
На наступний день в твіттері з'явився аккаунт камери TSN @thetsncamera, в якому написали: «Так, це я, справжній MVP». «Бережи всевишній камеру TSN у центру льоду. #шикарнерозташування», – зазначив центрфорвард «Нешвілла» Метт Дюшен.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(90 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 06.01.2020 21:05
    +7
    Даже техника поняла всю ущербность этой страны...
    vs-vorota
      vs-vorota, 06.01.2020 19:54
    +7
    Выебл_ паскудскую сборную в рот, до сих пор мокшанские губы вытирают.
    tor viky
      tor viky, 06.01.2020 19:46
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Та камера это только одна из везух Канады, без которых в спорте не бывает. Можно вспомнить 5 на 3, ешё как шайба, летевшая в ворота, попала в держак клюшки, и рикошет от ноги и конька в ворота. Ну и главная пруха это ошибки защитника и голкипера РФ в конце игры. Человеческий фактор. Точно так шведы от РФ пропустили. Это игра... Возможно всё. Вот только невозможно там нашу сборную увидеть.
    AЛВ
      AЛВ, 06.01.2020 19:35
    +5
    Щиро дякую бандерівцю,який встановлював відеокамеру.!!! Дякую друже.!!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 06.01.2020 19:27
    +9
    Виновата камера, виноваты все вокруг. И вообще, их как обычно засудили. Путин введи воиска, рассеянцев обидели, нанесли удар по вяличию
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 06.01.2020 19:23
    +9
    Духовные скрепы разорваны, пердаки горят. Так и должно быть
    Добро победило зло, всё справедливо 🇨🇦👍
    MHM
      MHM, 06.01.2020 18:28
    -17
    Коментар згорнуто. Показати
    Эксперт TSN Боб Маккензи о ситуации с камерой:
    «В правилах ИИХФ есть пункт, согласно которому удаления нет, если шайба задела какой-либо объект над ледовой площадкой. Возможно, судьи применили его в этом случае. Но я думаю, что Канаде в этом моменте очень, очень, очень повезло. Здесь должно было быть удаление. Камера TSN находилась за бортиком, чтобы избежать подобных спорных случаев».
    common_sense
    online
      common_sense, 06.01.2020 17:58
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    ослы скрепные
    common_sense
    online
      common_sense, 06.01.2020 17:58
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    ослы скрепные
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 06.01.2020 19:27
    +9
    Виновата камера, виноваты все вокруг. И вообще, их как обычно засудили. Путин введи воиска, рассеянцев обидели, нанесли удар по вяличию
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 06.01.2020 19:23
    +9
    Духовные скрепы разорваны, пердаки горят. Так и должно быть
    Добро победило зло, всё справедливо 🇨🇦👍
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 06.01.2020 21:05
    +7
    Даже техника поняла всю ущербность этой страны...
    vs-vorota
      vs-vorota, 06.01.2020 19:54
    +7
    Выебл_ паскудскую сборную в рот, до сих пор мокшанские губы вытирают.
    AЛВ
      AЛВ, 06.01.2020 19:35
    +5
    Щиро дякую бандерівцю,який встановлював відеокамеру.!!! Дякую друже.!!