Гарі Невілл запропонував дограти АПЛ в іншій країні

Легенда «Манчестер Юнайтед» запропонував свій варіант вирішення проблеми

Гарі Невілл запропонував дограти АПЛ в іншій країні

Колишній захисник «Манчестер Юнайтед» Гарі Невілл запропонував дограти нинішній сезон АПЛ за межами Англії:

«Якщо Прем'єр-ліга серйозно налаштована проводити матчі в безпечній обстановці, то матчі потрібно перенести в вільну від коронавірусу країну, до якої можна дістатися за три-чотири години.

В такому випадку футболісти, тренери, персонал клубів і ЗМІ пройдуть двотижневий карантин, після чого вирушають в місце, де коронавірус відступив.

В Європі є кілька таких країн. Не думаю, що в Британії зараз можна забезпечити необхідну безпеку».

Зараз Великобританія перетворилася в один з епіцентрів пандемії коронавірусу. Країна вже вийшла на третє місце в світі за кількістю летальних випадків, і впритул наблизилася до Італії за цим показником.

Раніше повідомлялося про те, що сезон в АПЛ можуть відновити 8 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 01.05.2020 19:25
    0
    Предлагаю в Африку перенести.
    axylinam
    online
      axylinam, 01.05.2020 19:14
    0
    В Швеции можно доиграть
    Sentinel
      Sentinel, 01.05.2020 19:13
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 19:05
    В Беларусь. Бацька сказал что у них коронавируса нет...
    Темп прироста новых случаев коронавируса в Белоруссии — один из самых высоких в Европейском регионе Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ). Об этом изданию TUT.BY заявил представитель ВОЗ в Белоруссии Батыр Бердыклычев.
     © УАФ– М а ф і я!
      © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 19:05
    +2
    В Беларусь. Бацька сказал что у них коронавируса нет...
    Sentinel
      Sentinel, 01.05.2020 18:47
    0
    В Параше, у них столько современных стадионов простаивает!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 19:05
    +2
    В Беларусь. Бацька сказал что у них коронавируса нет...
    Sentinel
      Sentinel, 01.05.2020 19:13
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 19:05
    В Беларусь. Бацька сказал что у них коронавируса нет...
    Темп прироста новых случаев коронавируса в Белоруссии — один из самых высоких в Европейском регионе Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ). Об этом изданию TUT.BY заявил представитель ВОЗ в Белоруссии Батыр Бердыклычев.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 01.05.2020 19:25
    0
    Предлагаю в Африку перенести.
    axylinam
    online
      axylinam, 01.05.2020 19:14
    0
    В Швеции можно доиграть
    Sentinel
      Sentinel, 01.05.2020 18:47
    0
    В Параше, у них столько современных стадионов простаивает!