Бояться резонансу. Крилья Совєтов не виженуть кіпера, що критикував Путіна

Євген Фролов відбудеться «покаранням згідно з клубним положенням про дисциплінарні стягнення»

Бояться резонансу. Крилья Совєтов не виженуть кіпера, що критикував Путіна
© ФК Крилья Совєтов. Євген Фролов

Голкіпер російських «Крильєв Совєтов» Євген Фролов не буде вигнаний з клубу за критику керівництва країни та її президента Володимира Путіна.

Повідомляється, що керівництво самарського клубу залишилося дуже невдоволене діями Фролова, який вирішив публічно озвучити свою позицію, але йти на розірвання контракту з 32-річним футболістом не бажає, боячись резонансу. Також в «Крильях Совєтов» не хочуть залишитися без основного воротаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фролов за критику керівництва Російської Федерації буде оштрафований, проте згодом клуб змінив формулювання, зазначивши, що футболіста покарають «згідно з клубним положенням про дисциплінарні стягнення». Яким саме чином буде покараний Фролов, не конкретизується.

У «Крилья Совєтов» Фролов перейшов на початку лютого з «Сочі».

Раніше колишній російський боксер-професіонал Микола Валуєв жорстко відповів на критику Фролова на адресу керівництва країни.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Коммерсантъ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Frank Piter
      Frank Piter, 01.05.2020 19:05
    +1
    Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    Не Мандельштам, а Михоэлс, дятел.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 18:40
    +4
    Ну до них дошло, правда не сразу, лишняя хромосама затрудняет мышление. Если глубоко копнуть, то каждый второй житель пидорабии думает так же, просто одному хватило смелости произнести это вслух, хотя он и понимал чем это может для него закончится. Респект и уважуха таким людям. Страусы, выньте головы из песка и последуйте его примеру! Кстати, еще хватило ума, убрать из храма мин обороны пидорабии, мозаику с ху"лом, шойгу и сталиным. Как то не совсем правильно украшать храм ликами сатаны и его пособников!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 01.05.2020 18:15
    +5
    Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    Против правды не попрешь, только трясти потными ручонками и делать гадости нормальным людям. Эпично было смотреть на слив алкоголички Захаровой, когда ее Навальный вчера вызвал на дебаты
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    +4
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    chackk
    online
      chackk, 01.05.2020 17:31
    +1
    дуже цікаві новини з мордора.Цілий день чекав..тримайте нас в курсі
    Alehandro
      Alehandro, 01.05.2020 16:07
    +12
    Королевство кривых зеркал, ёпта
    Alehandro
      Alehandro, 01.05.2020 16:07
    +12
    Королевство кривых зеркал, ёпта
    Sentinel
    online
      Sentinel, 01.05.2020 18:15
    +5
    Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    Против правды не попрешь, только трясти потными ручонками и делать гадости нормальным людям. Эпично было смотреть на слив алкоголички Захаровой, когда ее Навальный вчера вызвал на дебаты
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.05.2020 18:40
    +4
    Ну до них дошло, правда не сразу, лишняя хромосама затрудняет мышление. Если глубоко копнуть, то каждый второй житель пидорабии думает так же, просто одному хватило смелости произнести это вслух, хотя он и понимал чем это может для него закончится. Респект и уважуха таким людям. Страусы, выньте головы из песка и последуйте его примеру! Кстати, еще хватило ума, убрать из храма мин обороны пидорабии, мозаику с ху"лом, шойгу и сталиным. Как то не совсем правильно украшать храм ликами сатаны и его пособников!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    +4
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 01.05.2020 19:05
    +1
    Владимир Копяк, 01.05.2020 18:11
    ФСБ может обойтись с ним, как в свое время Сталин с Мандельштамом - попал под грузовик. И нет проблем...
    Не Мандельштам, а Михоэлс, дятел.
    chackk
    online
      chackk, 01.05.2020 17:31
    +1
    дуже цікаві новини з мордора.Цілий день чекав..тримайте нас в курсі