Георгій ЦИТАІШВІЛІ: «Не хотів би стати Президентом України»

Хавбек «Динамо» не мріє про політичну кар'єру

Георгій ЦИТАІШВІЛІ: «Не хотів би стати Президентом України»
© ФК Динамо Київ. Георгій Цитаїшвілі

Півзахисник «Динамо» Георгій Цитаішвілі відповів на питання про те, чи не хотів би він стати Президентом України:

«Ні, це занадто багато тиску. Я взагалі в політику не лізу.

Тренером «Динамо», може бути, хотів би. Мені подобаються Юрген Клопп і Пеп Гвардіола».

Раніше Цитаішвілі показав, як тренується на карантині.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.05.2020 08:34
    -1
    Хотя бы стал капитаном команды
    Nashwill
      Nashwill, 01.05.2020 08:11
    0
    Forever_young_13, 01.05.2020 01:18
    Тренером «Даунамо», может быть, хотел бы.
    @
    Какой придурок ещё не хотел-бы тренировать шубную помойку
    ти,наприклад. в тебе мозгів,як у блохи в жопі окрім як срать і сосать, ніякої роботи більш не здатен робити
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.05.2020 07:39
    -1
    kvv1404, 01.05.2020 05:07
    Він ще футболістом не став по великому рахунку а вже роздумує над тренерством!!!
    Когда человека спрашивают по логике он должен ответить.
    Человек ответил, какие проблемы?
    kvv1404
      kvv1404, 01.05.2020 05:07
    0
    Він ще футболістом не став по великому рахунку а вже роздумує над тренерством!!!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.05.2020 01:18
    -8
    Тренером «Даунамо», может быть, хотел бы.
    @
    Какой придурок ещё не хотел-бы тренировать шубную помойку
    BekXan
      BekXan, 01.05.2020 00:51
    -7
    Этот ссыкун много говорит но мало делает на поле.
    bullyUA
      bullyUA, 01.05.2020 00:23
    -5
    По сравнению с нынешним президентом Георгий выглядит гением политики. Георгий хоть понимает, что нельзя быть хирургом или летчиком, если ты этому не обучен и не имеешь практики.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 30.04.2020 23:16
    -1
    Да ты в основу дк попади сначала, в политику не лезет он
    common_sense
      common_sense, 30.04.2020 22:47
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    практика показывает, что институт президентства устарел и должен быть упразднен
    Nashwill
      Nashwill, 01.05.2020 08:11
    0
    Forever_young_13, 01.05.2020 01:18
    Тренером «Даунамо», может быть, хотел бы.
    @
    Какой придурок ещё не хотел-бы тренировать шубную помойку
    ти,наприклад. в тебе мозгів,як у блохи в жопі окрім як срать і сосать, ніякої роботи більш не здатен робити
    kvv1404
    online
      kvv1404, 01.05.2020 05:07
    0
    Він ще футболістом не став по великому рахунку а вже роздумує над тренерством!!!