Не чекайте футбола до вересня. Головний медик ФІФА пояснив причини

Мішель Д'Хог нагадує, що футбол залишається контактним видом спорту

Не чекайте футбола до вересня. Головний медик ФІФА пояснив причини
© FIFA. Мішель Д'Хог

Голова медичного комітету ФІФА Мішель Д'Хог вважає, що футбольні турніри зможуть відновитися не раніше 1 вересня. На його думку, футболісти, які вступають в контакт один з одним під час матчів, порушують правила соціального дистанціювання:

«Світ не готовий до футбольних змагань. Я сподіваюся, що це може змінитися дуже швидко. Сьогодні нам потрібно більше терпіння. Це найбільш драматична ситуація, в якій ми жили з часів Другої світової війни. Ми не повинні її недооцінювати і повинні бути реалістами.

Футбол може відновитися, тільки якщо контакт стане можливим. Футбол залишається контактним спортом, а перше, що зараз говорять – слід уникати контакту. Йдеться про соціальне дистанціювання.

Крім того, тестування – ще один важливий момент. Причому тести потрібно повторювати. Якщо один з гравців дасть позитивний результат, доведеться помістити всю групу на карантин. Але хіба це рішення для нормальної конкуренції?

Це не питання грошей, це питання життя і смерті. Ви не можете грати матчі Прем'єр-ліги з вимогою, що гравці повинні знаходитися на відстані двох метрів один від одного. Ви не можете попросити «Ліверпуль» зіграти з «Манчестером», коли всі гравці будуть тримати дистанцію в два метри між ними.

Ви коли-небудь пробували грати в футбол в масці? Але і це не виключає соціальної дистанції. Ми не знаємо, коли пандемія досягне свого піку, але він буде відрізнятися в кожній країні. Рішення з'явиться тільки тоді, коли буде розроблена адекватна програма вакцинації».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 30.04.2020 07:44
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:27
    Я в отличие от Алиева не отрицаю наличие гриппа, дело не в этом. Просто я хочу сказать что не такой уж этот коронавирус страшный как его малюют и что он не сильно отличается от сезонного гриппа. Многие слишком много нагнетают чтоб создать панику. А как вам эта информация. Зимой 2018 года от гриппа в США умерло 80 тысяч человек. А от пандемии гриппа в 1918 году в США умерло 500 тысяч человек.
    https://www.statnews.com/2018/09/26/cdc-us-flu-deaths-winter/
    Люди постійно наводять статистичні дані, порівнюють не порівнювані речі, і доводять що грип не страшніший від короновіруса. І якщо брати розвиток хвороби, симптоми - можливо і праві. Але є одна річ, про яку постійно забувають усі ті порівнювачі - масштабність хвороби, і швидкість її поширення. Проблема не в тому, що короновірус вбиває всіх підряд, ні... Проблема в тому, що ця зараза поширюється в рази швидше, ніж грип.І діє агресивніше на людей з хронічними хворобами і підірваним імунітетом. Якщо забрати карантин - заразяться практично всі, і в дуже короткі терміни - а це повністю знищить всю медичну систему, яка є в країнах. Тоді вже буде не лікування, а природній відбір. І це, по-моєму , не правильно.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.04.2020 00:11
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 30.04.2020 00:02
    Умирают. Все умирают. Недавно в Бельгии умерли два ребенка. Ребёнок, которому не было даже года, умер от коронавируса в США.
    Месячный ребенок умер от коронавируса на Филиппинах. https://news.liga.net/world/news/v-ssha-vpervye-umer-mladenets-s-koronaviru
    som
    Коронавирусные отрицатели в таком случае говорят, что они умерли от чего-то другого, а вирус на них случайно оказался. С позиции статистики детская смертность 0%, показатель, которым можно пренебречь.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 30.04.2020 00:02
    +1
    Sentinel, 29.04.2020 23:50
    Маленькие дети от коронавируса не умирают. Натягиваешь сову на глобус? У гриппа смертность на данный момент ниже в 10 раз. Сколько раз говорилось, что карантин нужен чтобы размазать тяжелые формы на более длинный период, не перегрузив больницы. Карантин будет послабляться, чтобы новые люди заражались, усиляться при повышении загруженности больниц. И так до посинения, пока не появится коллективный иммунитет, который будет аналогичен гриппозному и позволит карантины делать только в школах.
    Умирают. Все умирают. Недавно в Бельгии умерли два ребенка. Ребёнок, которому не было даже года, умер от коронавируса в США.
    Месячный ребенок умер от коронавируса на Филиппинах. https://news.liga.net/world/news/v-ssha-vpervye-umer-mladenets-s-koronaviru
    som
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 23:50
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:37
    "Прошлой осенью и зимой в США прошел один из самых тяжелых сезонов гриппа за последнее время. Это было вызвано особым видом гриппа, который приводит к большему количеству людей в больнице и вызывает больше смертей, особенно среди маленьких детей и пожилых людей" Ничего не напоминает? Коронавирус тоже в основном уносит жизни маленьких детей и пожилых. Чем больше новой информации появляется о коронавирусе, тем больше я убеждаюсь что он почти ничем не отличается от обычного гриппа
    Маленькие дети от коронавируса не умирают. Натягиваешь сову на глобус? У гриппа смертность на данный момент ниже в 10 раз. Сколько раз говорилось, что карантин нужен чтобы размазать тяжелые формы на более длинный период, не перегрузив больницы. Карантин будет послабляться, чтобы новые люди заражались, усиляться при повышении загруженности больниц. И так до посинения, пока не появится коллективный иммунитет, который будет аналогичен гриппозному и позволит карантины делать только в школах.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 23:38
    -1
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:27
    Я в отличие от Алиева не отрицаю наличие гриппа, дело не в этом. Просто я хочу сказать что не такой уж этот коронавирус страшный как его малюют и что он не сильно отличается от сезонного гриппа. Многие слишком много нагнетают чтоб создать панику. А как вам эта информация. Зимой 2018 года от гриппа в США умерло 80 тысяч человек. А от пандемии гриппа в 1918 году в США умерло 500 тысяч человек.
    https://www.statnews.com/2018/09/26/cdc-us-flu-deaths-winter/
    Как мне эта информация? Да никак. 80 тыс / 12 = 6,6 тыс в месяц. Да, серьезные показатели, больше чем 8 тыс с ноября по январь. Но до 60 тыс за конец марта + апрель как-то не дотягивают, не так ли?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:37
    0
    "Прошлой осенью и зимой в США прошел один из самых тяжелых сезонов гриппа за последнее время. Это было вызвано особым видом гриппа, который приводит к большему количеству людей в больнице и вызывает больше смертей, особенно среди маленьких детей и пожилых людей" Ничего не напоминает? Коронавирус тоже в основном уносит жизни маленьких детей и пожилых. Чем больше новой информации появляется о коронавирусе, тем больше я убеждаюсь что он почти ничем не отличается от обычного гриппа
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:27
    +1
    Sentinel, 29.04.2020 22:35
    В США с осени по январь 2020 от гриппа умерло 8 тыс человек (общедоступная информация), это у них считается высокой интенсивностью вируса. Почему тогда от коронавируса у них умерло уже 60 тыс, если он не страшнее гриппа? Ты недавно говорил, что сестра у тебя зашивается в больнице, че теперь развернулся на 180?
    Я в отличие от Алиева не отрицаю наличие гриппа, дело не в этом. Просто я хочу сказать что не такой уж этот коронавирус страшный как его малюют и что он не сильно отличается от сезонного гриппа. Многие слишком много нагнетают чтоб создать панику. А как вам эта информация. Зимой 2018 года от гриппа в США умерло 80 тысяч человек. А от пандемии гриппа в 1918 году в США умерло 500 тысяч человек.
    https://www.statnews.com/2018/09/26/cdc-us-flu-deaths-winter/
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.04.2020 22:42
    0
    Проблема в тому, що якщо в якогось гравця команди Х буде виявлено коронавірус, то відповідно всю команду необхідно помістити на самоізоляцію. І що тоді робити в такому випадку? Технічна поразка - нонсенс. Перенос матчу? Тоді тих переносів може бути через кожен другий матч. Тут два варіанти: перший - забити болт як в Білорусі, і другий - чекати початку тотальної вакцинації
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 22:35
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 22:20
    До речі, ви правильно сказали щодо тестування. Але видно хтось в цьому не зацікавлений. Комусь вигідно весь час нагнітати і робити з мухи слона. Я щойно знайшов цікаві данні в інтернеті. Кожного року звичайним грипом хворіє 50- 60 мільйонів людей у всьому світу і приблизно 1 мільйон померає і ніхто з цього приводу не робив проблему, ніхто не займався підрахунками...
    В США с осени по январь 2020 от гриппа умерло 8 тыс человек (общедоступная информация), это у них считается высокой интенсивностью вируса. Почему тогда от коронавируса у них умерло уже 60 тыс, если он не страшнее гриппа? Ты недавно говорил, что сестра у тебя зашивается в больнице, че теперь развернулся на 180?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 22:20
    +3
    Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
    До речі, ви правильно сказали щодо тестування. Але видно хтось в цьому не зацікавлений. Комусь вигідно весь час нагнітати і робити з мухи слона. Я щойно знайшов цікаві данні в інтернеті. Кожного року звичайним грипом хворіє 50- 60 мільйонів людей у всьому світу і приблизно 1 мільйон померає і ніхто з цього приводу не робив проблему, ніхто не займався підрахунками...
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 22:19
    0
    Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
    Проблема состоит в точных и быстрых тестах, которых не существует. Ни один из 3 используемых методов диагностики не дает 100% результата - серология, ПЦР или рентген. ПЦР вообще делается минимум сутки. В странах лабораторий не хватает, кто будет тестировать раз в 3 дня уйму теоретически здоровых людей? Копяк будет кричать, что это распил денег на лаборатории.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    +4
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    +4
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 22:20
    +3
    Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
    До речі, ви правильно сказали щодо тестування. Але видно хтось в цьому не зацікавлений. Комусь вигідно весь час нагнітати і робити з мухи слона. Я щойно знайшов цікаві данні в інтернеті. Кожного року звичайним грипом хворіє 50- 60 мільйонів людей у всьому світу і приблизно 1 мільйон померає і ніхто з цього приводу не робив проблему, ніхто не займався підрахунками...
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.04.2020 00:11
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 30.04.2020 00:02
    Умирают. Все умирают. Недавно в Бельгии умерли два ребенка. Ребёнок, которому не было даже года, умер от коронавируса в США.
    Месячный ребенок умер от коронавируса на Филиппинах. https://news.liga.net/world/news/v-ssha-vpervye-umer-mladenets-s-koronaviru
    som
    Коронавирусные отрицатели в таком случае говорят, что они умерли от чего-то другого, а вирус на них случайно оказался. С позиции статистики детская смертность 0%, показатель, которым можно пренебречь.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 30.04.2020 00:02
    +1
    Sentinel, 29.04.2020 23:50
    Маленькие дети от коронавируса не умирают. Натягиваешь сову на глобус? У гриппа смертность на данный момент ниже в 10 раз. Сколько раз говорилось, что карантин нужен чтобы размазать тяжелые формы на более длинный период, не перегрузив больницы. Карантин будет послабляться, чтобы новые люди заражались, усиляться при повышении загруженности больниц. И так до посинения, пока не появится коллективный иммунитет, который будет аналогичен гриппозному и позволит карантины делать только в школах.
    Умирают. Все умирают. Недавно в Бельгии умерли два ребенка. Ребёнок, которому не было даже года, умер от коронавируса в США.
    Месячный ребенок умер от коронавируса на Филиппинах. https://news.liga.net/world/news/v-ssha-vpervye-umer-mladenets-s-koronaviru
    som
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:27
    +1
    Sentinel, 29.04.2020 22:35
    В США с осени по январь 2020 от гриппа умерло 8 тыс человек (общедоступная информация), это у них считается высокой интенсивностью вируса. Почему тогда от коронавируса у них умерло уже 60 тыс, если он не страшнее гриппа? Ты недавно говорил, что сестра у тебя зашивается в больнице, че теперь развернулся на 180?
    Я в отличие от Алиева не отрицаю наличие гриппа, дело не в этом. Просто я хочу сказать что не такой уж этот коронавирус страшный как его малюют и что он не сильно отличается от сезонного гриппа. Многие слишком много нагнетают чтоб создать панику. А как вам эта информация. Зимой 2018 года от гриппа в США умерло 80 тысяч человек. А от пандемии гриппа в 1918 году в США умерло 500 тысяч человек.
    https://www.statnews.com/2018/09/26/cdc-us-flu-deaths-winter/
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 30.04.2020 07:44
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:27
    Я в отличие от Алиева не отрицаю наличие гриппа, дело не в этом. Просто я хочу сказать что не такой уж этот коронавирус страшный как его малюют и что он не сильно отличается от сезонного гриппа. Многие слишком много нагнетают чтоб создать панику. А как вам эта информация. Зимой 2018 года от гриппа в США умерло 80 тысяч человек. А от пандемии гриппа в 1918 году в США умерло 500 тысяч человек.
    https://www.statnews.com/2018/09/26/cdc-us-flu-deaths-winter/
    Люди постійно наводять статистичні дані, порівнюють не порівнювані речі, і доводять що грип не страшніший від короновіруса. І якщо брати розвиток хвороби, симптоми - можливо і праві. Але є одна річ, про яку постійно забувають усі ті порівнювачі - масштабність хвороби, і швидкість її поширення. Проблема не в тому, що короновірус вбиває всіх підряд, ні... Проблема в тому, що ця зараза поширюється в рази швидше, ніж грип.І діє агресивніше на людей з хронічними хворобами і підірваним імунітетом. Якщо забрати карантин - заразяться практично всі, і в дуже короткі терміни - а це повністю знищить всю медичну систему, яка є в країнах. Тоді вже буде не лікування, а природній відбір. І це, по-моєму , не правильно.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 23:50
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:37
    "Прошлой осенью и зимой в США прошел один из самых тяжелых сезонов гриппа за последнее время. Это было вызвано особым видом гриппа, который приводит к большему количеству людей в больнице и вызывает больше смертей, особенно среди маленьких детей и пожилых людей" Ничего не напоминает? Коронавирус тоже в основном уносит жизни маленьких детей и пожилых. Чем больше новой информации появляется о коронавирусе, тем больше я убеждаюсь что он почти ничем не отличается от обычного гриппа
    Маленькие дети от коронавируса не умирают. Натягиваешь сову на глобус? У гриппа смертность на данный момент ниже в 10 раз. Сколько раз говорилось, что карантин нужен чтобы размазать тяжелые формы на более длинный период, не перегрузив больницы. Карантин будет послабляться, чтобы новые люди заражались, усиляться при повышении загруженности больниц. И так до посинения, пока не появится коллективный иммунитет, который будет аналогичен гриппозному и позволит карантины делать только в школах.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 23:37
    0
    "Прошлой осенью и зимой в США прошел один из самых тяжелых сезонов гриппа за последнее время. Это было вызвано особым видом гриппа, который приводит к большему количеству людей в больнице и вызывает больше смертей, особенно среди маленьких детей и пожилых людей" Ничего не напоминает? Коронавирус тоже в основном уносит жизни маленьких детей и пожилых. Чем больше новой информации появляется о коронавирусе, тем больше я убеждаюсь что он почти ничем не отличается от обычного гриппа
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.04.2020 22:42
    0
    Проблема в тому, що якщо в якогось гравця команди Х буде виявлено коронавірус, то відповідно всю команду необхідно помістити на самоізоляцію. І що тоді робити в такому випадку? Технічна поразка - нонсенс. Перенос матчу? Тоді тих переносів може бути через кожен другий матч. Тут два варіанти: перший - забити болт як в Білорусі, і другий - чекати початку тотальної вакцинації
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 22:35
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.04.2020 22:20
    До речі, ви правильно сказали щодо тестування. Але видно хтось в цьому не зацікавлений. Комусь вигідно весь час нагнітати і робити з мухи слона. Я щойно знайшов цікаві данні в інтернеті. Кожного року звичайним грипом хворіє 50- 60 мільйонів людей у всьому світу і приблизно 1 мільйон померає і ніхто з цього приводу не робив проблему, ніхто не займався підрахунками...
    В США с осени по январь 2020 от гриппа умерло 8 тыс человек (общедоступная информация), это у них считается высокой интенсивностью вируса. Почему тогда от коронавируса у них умерло уже 60 тыс, если он не страшнее гриппа? Ты недавно говорил, что сестра у тебя зашивается в больнице, че теперь развернулся на 180?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 29.04.2020 22:19
    0
    Andy Chak, 29.04.2020 21:53
    Бля, в чому проблема - провести ПРЛ-тестування всім гравцям, працівникам клубів, молодіжним командам, членам їх сімей і т.д., нехаю грають, все перебільшено в сотні раз. Вже повідомили, що КОВІД ітак залишиться і буде сезонною хворобою, як грип чи ГРВІ.
    Проблема состоит в точных и быстрых тестах, которых не существует. Ни один из 3 используемых методов диагностики не дает 100% результата - серология, ПЦР или рентген. ПЦР вообще делается минимум сутки. В странах лабораторий не хватает, кто будет тестировать раз в 3 дня уйму теоретически здоровых людей? Копяк будет кричать, что это распил денег на лаборатории.