Воротар Динамо Нещерет взимку міг перейти в Монако

«Динамо» не відпустило свого голкіпера

Воротар Динамо Нещерет взимку міг перейти в Монако
© ФК Динамо Київ. Руслан Нещерет

В кінці грудня минулого року «Монако» намагався підписати голкіпера «Динамо» Руслана Нещерета. Однак домовитися сторони так і не змогли.

Представників «Монако» вразила гра Нещерета за «Динамо» U-19 в Юнацької лізі УЄФА.

18-річний голкіпер зараз виступає за молодіжний склад «Динамо». В основній команді киян він ще не дебютував.

Раніше Нещерет розповів про те, як проводить карантин.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nashwill
      Nashwill, 26.04.2020 08:38
    +1
    Forever_young_13, 25.04.2020 20:53
    Что фан Дрысни?? В акуе от прочитанного??
    в акуї від того,що на світ може виродитися,точніше - висратися, така херня,як ти.ти не можеш викликати у людей любов чи повагу до себе,тому викликаєш гнів,ненависть і бридливість,щоб люди хоч якось до тебе відносились. і в тебе це вдається.по хорошому,тебе пожаліти б треба,але на тебе й плюнути гидко
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 25.04.2020 20:53
    -4
    Nashwill, 25.04.2020 19:42
    тайсону це скажи. і іншим шлюхболістам бомжоклубу
    Что фан Дрысни?? В акуе от прочитанного??
    REALIST
    online
      REALIST, 25.04.2020 20:46
    0
    ключове слово "мог" ...
    Nashwill
      Nashwill, 25.04.2020 19:42
    +5
    Forever_young_13, 25.04.2020 17:52
    Однако договориться стороны так и не смогли.
    Бронзовая клетка так просто не отпускает рабов
    тайсону це скажи. і іншим шлюхболістам бомжоклубу
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 25.04.2020 17:52
    -6
    Однако договориться стороны так и не смогли.
    Бронзовая клетка так просто не отпускает рабов
    Nashwill
      Nashwill, 25.04.2020 19:42
    +5
    Forever_young_13, 25.04.2020 17:52
    Однако договориться стороны так и не смогли.
    Бронзовая клетка так просто не отпускает рабов
    тайсону це скажи. і іншим шлюхболістам бомжоклубу
    Nashwill
      Nashwill, 26.04.2020 08:38
    +1
    Forever_young_13, 25.04.2020 20:53
    Что фан Дрысни?? В акуе от прочитанного??
    в акуї від того,що на світ може виродитися,точніше - висратися, така херня,як ти.ти не можеш викликати у людей любов чи повагу до себе,тому викликаєш гнів,ненависть і бридливість,щоб люди хоч якось до тебе відносились. і в тебе це вдається.по хорошому,тебе пожаліти б треба,але на тебе й плюнути гидко
    REALIST
    online
      REALIST, 25.04.2020 20:46
    0
    ключове слово "мог" ...