АЗ не згоден з розподілом путівок до єврокубків за підсумками сезону

Клуб з Алкмара пропонував кілька альтернативних варіантів

АЗ не згоден з розподілом путівок до єврокубків за підсумками сезону
© az.nl

Уряд Нідерландів заборонив проведення масових заходів до вересня, тому Королівський футбольний союз визнав сезон 2019/20 таким, що не відбувся. Таким чином, чемпіонство ніхто не отримає, а єврокубкові місця будуть розподілені за поточною турнірною таблицею.

На момент припинення сезону лідирував «Аякс», який, як і АЗ, набрав 56 очок, але випереджав суперника за різницею м'ячів.

Таким чином, «Аякс» отримав право почати виступити в наступному розіграші Ліги чемпіонів з раунду плей-оф кваліфікації, в той час як АЗ - з 2-го відбіркового раунду.

У заяві на своєму офіційному сайті клуб з Алкмара висловив незгоду з таким підходом. Також незадоволений «Утрехт», який не потрапив до єврокубків, хоча на момент зупинки чемпіонату йшов на шостому місці і вийшов у фінал Кубка країни.

Голова профспілки футболістів Нідерландів Євген Левченко заявив, що чемпіонат Нідерландів за два роки втратить більше трьохсот мільйонів євро, а також припустив, що будуть судові позови.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.04.2020 17:39
    0
    fanseka, 25.04.2020 16:04
    Пусть подают иски в ВООЗ - шарлатаны замутли псевдовирус и мутят бабло
    Там усе покрыто мраком. Все знают и молчат, как кролики подопытные..
    fanseka
      fanseka, 25.04.2020 16:04
    -1
    Пусть подают иски в ВООЗ - шарлатаны замутли псевдовирус и мутят бабло
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.04.2020 16:01
    0
    Динама тоже не согласна
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 15:36
    +2
    По чемпионству. У обеих команд по 56 очков. У Аякса лучшая разница и больше забитых, у АЗ меньше всех пропущенных.
    Аякс выше в таблице, но проиграл обе очных встречи в гостях 0:1 и дома 0:2.
    Мнения разделились...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 15:31
    +1
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 25.04.2020 15:08
    +1
    І Alkmaar має рацію на 100%%👍👍👍👍
    Якого такого Who is Who??? Так само, як і в решті чемпіонатів, де чемпіон майже не визначений заздалегідь, - СеріяА, ЛаЛіга, Бундес, ЛігаСагріш... Хоч як, але чемпи потрібно дограти, навіть на одному стадіоні і без глядачів.
    Виключенням можуть бути хіба що: УПЛ(Шахтар), APL(Ліверпуль), SPFL(Селтік), Liga1(ПСЖ).., де з 1-м все зрозуміло.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 15:36
    +2
    По чемпионству. У обеих команд по 56 очков. У Аякса лучшая разница и больше забитых, у АЗ меньше всех пропущенных.
    Аякс выше в таблице, но проиграл обе очных встречи в гостях 0:1 и дома 0:2.
    Мнения разделились...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 15:31
    +1
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 25.04.2020 15:08
    +1
    І Alkmaar має рацію на 100%%👍👍👍👍
    Якого такого Who is Who??? Так само, як і в решті чемпіонатів, де чемпіон майже не визначений заздалегідь, - СеріяА, ЛаЛіга, Бундес, ЛігаСагріш... Хоч як, але чемпи потрібно дограти, навіть на одному стадіоні і без глядачів.
    Виключенням можуть бути хіба що: УПЛ(Шахтар), APL(Ліверпуль), SPFL(Селтік), Liga1(ПСЖ).., де з 1-м все зрозуміло.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.04.2020 17:39
    0