РАФАЇЛОВ: «Людина з нормальною психікою не може їздити з номерами Папа»

Колишній генеральний директор «Зорі» вважає, що у президента «Інгульця» психічні розлади

РАФАЇЛОВ: «Людина з нормальною психікою не може їздити з номерами Папа»
© Sport.ua. Сергій Рафаїлов

Колишній генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов прокоментував заяву офіційного сайту «Інгульця», в якому Рафаїлова звинуватили в «крадіжках і скандалах».
 
- Після нашої з Вами розмови «Інгулець» опублікував на своєму сайті відповідь, заявивши, що вас «вигнали із «Зорі» за крадіжки і скандали». Як можете це прокоментувати?
- А у них є докази якісь? Нехай краще свою автобіографію напише президент «Інгульця» (Олександр Поворознюк - прим.) і розповість, за що його вигнали з «Десни». З «Зорі» мене ніхто не виганяв, я сам написав заяву про звільнення, відпрацював два тижні, як того вимагає закон, і пішов.
 
- Інформація про крадіжки взята зі стелі?
- Звісно. Раз вони таке пишуть, значить це у них проблеми. Значить це у їхнього президента психічні розлади. Людина з нормальною психікою не може їздити на автомобілі, на номерах якого написано слово «Папа», а потім розповідати, що він з автоматом ганяє хлопчаків.
 
Нехай нададуть докази того, що Рафаїлов не такий вже і святий. Я далеко не святий, але святість в тому, що ніхто нізвідки мене не виганяв і, тим більше, жодних крадіжок не було. Краще запитати у Поворознюка про те, коли вони добудують свій стадіон.
 
Те, що «Інгулець» пише - це зайвий доказ про рівень клубу. Нехай доведуть свої слова. Це буде всім цікаво, - сказав Рафаїлов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football.ua

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evil
      Evil, 21.04.2020 18:11
    -1
    Слава Чебан, 20.04.2020 23:22
    бл* ты такой смешной и кого то мне напоминаешь) это ж ты лошпень? мы тебя распознали)
    смешная у тебя фамилия в паспорте (хотя есть сомнения что дожил до его получения уже - это как клеймо "уебан на всю жизнь"
    coach85
      coach85, 21.04.2020 18:03
    +1
    Скажите, а тех кто распространяет подобную информацию, можно назвать "дешёвой, жёлтой прессой"? Мне кажется, что серьёзные, профессиональные сайты такой мусор не распространяли бы...
    BekXan
      BekXan, 21.04.2020 02:00
    0
    Кто то включил огромный вентилятор и подвёз кучку фекалий и понеслась.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 20.04.2020 23:22
    0
    Evil, 20.04.2020 22:54
    зато не слава УЕБАН
    бл* ты такой смешной и кого то мне напоминаешь) это ж ты лошпень? мы тебя распознали)
    Evil
      Evil, 20.04.2020 22:54
    -5
    Слава Чебан, 20.04.2020 20:02
    усатый маразматик
    зато не слава УЕБАН
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.04.2020 22:08
    0
    Да, пёрднул А, давай и Б! Кто у кого сколько украл, или жирный папа-балабол с автоматом? Запасаюсь попкорном
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 20.04.2020 20:47
    +3
    Слава Чебан, 20.04.2020 20:02
    усатый маразматик
    Почему? Это ты сам себе так решил?
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 20.04.2020 20:02
    -14
    усатый маразматик
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 20.04.2020 19:25
    -10
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 20.04.2020 20:47
    +3
    Слава Чебан, 20.04.2020 20:02
    усатый маразматик
    Почему? Это ты сам себе так решил?
    coach85
      coach85, 21.04.2020 18:03
    +1
    Скажите, а тех кто распространяет подобную информацию, можно назвать "дешёвой, жёлтой прессой"? Мне кажется, что серьёзные, профессиональные сайты такой мусор не распространяли бы...
    BekXan
      BekXan, 21.04.2020 02:00
    0
    Кто то включил огромный вентилятор и подвёз кучку фекалий и понеслась.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 20.04.2020 23:22
    0
    Evil, 20.04.2020 22:54
    зато не слава УЕБАН
    бл* ты такой смешной и кого то мне напоминаешь) это ж ты лошпень? мы тебя распознали)
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.04.2020 22:08
    0
    Да, пёрднул А, давай и Б! Кто у кого сколько украл, или жирный папа-балабол с автоматом? Запасаюсь попкорном