Динамо Брест подало скаргу з приводу вилучення Хачеріді

Клуб незадоволений низкою рішень

Динамо Брест подало скаргу з приводу вилучення Хачеріді
© dynamo-brest.by

Клуб «Динамо» Брест направив в департамент суддівства Федерації футболу Білорусі скаргу на бригаду арбітрів матчу чемпіонату проти «Вітебська».

У тому числі клуб незадоволений скандальним вилученням українського захисника Євгена Хачеріді, хоча список претензій набагато більший.

«Пропонуємо громадськості ознайомитися з претензіями нашого клубу.

По ходу гри суддівська бригада зафіксувала в звіті матчу:

Попередження:

- Кисляк Сергій на 44 хвилині матчу (неспортивна поведінка);

- Кривець Сергій на 60 хвилині матчу (груба гра);

- Нойок Олександр на 86 хвилині матчу (неспортивна поведінка).

Вилучення:

- Габі Кікі на 27 хвилині матчу (груба гра) і на 73 хвилині (зрив перспективної атаки);

- Хачеріді Євген на 85 хвилині матчу (за удар суперника або відмашку; за відмашку суперника).

При цьому всі зафіксовані порушення в звіті стосувалися виключно гравців команди «ФК «Динамо-Брест».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо-Брест

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvv1404
      kvv1404, 20.04.2020 20:05
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
    Питання не в тому треба давати червону Хачу чи ні.Тут все однозначно-червона! Питання в іншому-за що пенальті??? І тут я стану на захист Динамо з Бреста.Порушення було коли гра була зупинена.Тому не може бути якогось впливу на гру. Цілком можливо що вискочок минулого сезону (Динамо) просто вбивають.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 19:44
    +1
    Муґунот Уух, 20.04.2020 17:35
    Зидан в свое время повелся, за что и был справедливо удален. и Франции это вылезло боком. легче им с того, что Матерацци провокатор?
    Ну ты и сравнил. Удар Зидана в грудь и мах по воздуху Хача.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.04.2020 17:35
    +3
    rus, 20.04.2020 16:58
    Провакацию никто не отменял
    Зидан в свое время повелся, за что и был справедливо удален. и Франции это вылезло боком. легче им с того, что Матерацци провокатор?
    Мойша Мовчан
      Мойша Мовчан, 20.04.2020 17:02
    +4
    © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
    Ну , правильно, дружище , но мяч был в руках у вратаря , а поведение негритоса и в правду смахивала на провокацию, Хотя и Хачериди никто не обеляет..
    rus
      rus, 20.04.2020 16:58
    0
    Провакацию никто не отменял
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    +5
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    +5
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
    Мойша Мовчан
      Мойша Мовчан, 20.04.2020 17:02
    +4
    © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
    Ну , правильно, дружище , но мяч был в руках у вратаря , а поведение негритоса и в правду смахивала на провокацию, Хотя и Хачериди никто не обеляет..
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.04.2020 17:35
    +3
    rus, 20.04.2020 16:58
    Провакацию никто не отменял
    Зидан в свое время повелся, за что и был справедливо удален. и Франции это вылезло боком. легче им с того, что Матерацци провокатор?
    kvv1404
      kvv1404, 20.04.2020 20:05
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 16:54
    И что они пытаются доказать? Касание к ноге соперника было, повод дать красную карточку - тоже был. Хачарыдзi нужно думать головой о возможных последствиях, не мальчик уже...
    Питання не в тому треба давати червону Хачу чи ні.Тут все однозначно-червона! Питання в іншому-за що пенальті??? І тут я стану на захист Динамо з Бреста.Порушення було коли гра була зупинена.Тому не може бути якогось впливу на гру. Цілком можливо що вискочок минулого сезону (Динамо) просто вбивають.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 19:44
    +1
    Муґунот Уух, 20.04.2020 17:35
    Зидан в свое время повелся, за что и был справедливо удален. и Франции это вылезло боком. легче им с того, что Матерацци провокатор?
    Ну ты и сравнил. Удар Зидана в грудь и мах по воздуху Хача.
    rus
      rus, 20.04.2020 16:58
    0
    Провакацию никто не отменял