Максим ЧЕХ: «Ротань не винен, що молодіжка невдало розпочала відбір»

Півзахисник «Маріуполя» обіцяє, що команда буде боротися до останнього

Максим ЧЕХ: «Ротань не винен, що молодіжка невдало розпочала відбір»
© ФК Маріуполь. Максим Чех (праворуч)

Півзахисник «Маріуполя» і молодіжної збірної України Максим Чех розповів про шанси молодіжної збірної у відбірковому турнірі до Євро-2021.
 
- Що скажеш про виступ молодіжної збірної України у відбірковому турнірі чемпіонату Європи? Чому не вдалося показати кращі результати в цих матчах?
- Ми самі винні в таких результатах. Тепер нічого не залишається, як у всіх матчах, що залишилися викластися на максимум, щоб виправити наше положення.
 
- Думаєш, шанси наздогнати лідерів ще є?
- Ми будемо грати і боротися до останнього.
 
- З Русланом Ротанем спрацювалися?
- Звісно. У нього цікаві тренування, все зрозуміло пояснює. Не його вина, що ми невдало розпочали відбірковий турнір.

Нагадаємо, збірна України U-21 невдало стартувала у відборі Євро-2021, програвши три матчі з чотирьох.
 
Читайте також: Богдан МИЛОВАНОВ: «Молодіжка Ротаня допомогла швидко зрозуміти футбол Джукича»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 19.04.2020 20:21
    -1
    © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:53
    А кто виноват? Петраков сделал их чемпионами мира. Пришёл Ротань и они сразу деградировали ниже плинтуса
    Шкиряк напортачив.
    .
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 19.04.2020 18:23
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:53
    А кто виноват? Петраков сделал их чемпионами мира. Пришёл Ротань и они сразу деградировали ниже плинтуса
    Ну давай откровенно, взять тот же стартовый матч - протранжири массу моментов и в этом точно виноват не Ротань. Там по всем статьям должны были выигрывать и разгромно. Петракову, конечно, честь и хвала, но после одного из матчей в группе на этом ЧМ(напомню, что его статус такой себе - стоит посмотреть победителей этого формата) - задвался вопрос, зачем туда ехали с такой игрой и здесь на сайте, в комментариях, все были не очень-то и довольны где-то до полуфинала.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:53
    +3
    А кто виноват? Петраков сделал их чемпионами мира. Пришёл Ротань и они сразу деградировали ниже плинтуса
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:53
    +3
    А кто виноват? Петраков сделал их чемпионами мира. Пришёл Ротань и они сразу деградировали ниже плинтуса
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 19.04.2020 18:23
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:53
    А кто виноват? Петраков сделал их чемпионами мира. Пришёл Ротань и они сразу деградировали ниже плинтуса
    Ну давай откровенно, взять тот же стартовый матч - протранжири массу моментов и в этом точно виноват не Ротань. Там по всем статьям должны были выигрывать и разгромно. Петракову, конечно, честь и хвала, но после одного из матчей в группе на этом ЧМ(напомню, что его статус такой себе - стоит посмотреть победителей этого формата) - задвался вопрос, зачем туда ехали с такой игрой и здесь на сайте, в комментариях, все были не очень-то и довольны где-то до полуфинала.