ГАМУЛА: «Повинні бути вдячні Білорусі за те, що зараз є футбол»

Колишній тренер «Закарпаття» стежить за першістю Білорусі

ГАМУЛА: «Повинні бути вдячні Білорусі за те, що зараз є футбол»
© sport-weekend.info. Ігор Гамула

Колишній головний тренер «Закарпаття» і «Ростова» Ігор Гамула поділився думкою про чемпіонат Білорусі, який не зупинили через пандемію коронавірусу.
 
«Ви бачили Брестське «Динамо»? У цій команді зібрані футболісти, які грали в Лізі чемпіонів. Це і Артем Мілевський, і Євген Хачеріді, які виступали за київське «Динамо», і добре знайомий нам по чемпіонату Росії Сергій Кисляк. Здорово виглядає Саша Нойок, який колись у мене грав. Це потенційно дуже сильний футболіст. Мені дуже подобається, як грає клуб з Бреста.
 
Ми повинні бути вдячні чемпіонату Білорусі за те, що футбол взагалі зараз є. Зараз намагаюся прогнозувати результати матчів цього турніру і поки майже нічого не можу вгадати. Непередбачуваний чемпіонат. Про це говорить хоча б той факт, як погано стартували БАТЕ і «Шахтар» з Солігорська, та й те ж брестське «Динамо». Мені цікавий цей чемпіонат, зараз намагаюся стежити за ним пильніше, адже іншого футболу немає», - сказав Гамула.
 
Читайте також: Динамо-Брест розірве контракт з Хачеріді після скандалу

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 19.04.2020 23:05
    0
    Гамула,ще той гамула...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 19.04.2020 18:38
    +3
    ГАМУЛА: «Должны быть благодарны Беларуси за то, что сейчас есть футбол»
    _________________________________________
    я вам больше скажу: беларусы придумали картошку и продали патент на её выращивание индейцам в Америку.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:38
    +1
    Zhorik678, 19.04.2020 16:03
    наконец появился гамула без него скучно классный тренер ему бы больше возможностей
    Это ирония?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:37
    +4
    Гамула решил не отставать от Усика и Алиева? Достойный конкурент по дебильным высказываниям
    BekXan
      BekXan, 19.04.2020 17:34
    +5
    Zhorik678, 19.04.2020 16:03
    наконец появился гамула без него скучно классный тренер ему бы больше возможностей
    Гамула классный тренер??))))Гамула это клоун не более.
    Zhorik678
      Zhorik678, 19.04.2020 16:03
    -1
    наконец появился гамула без него скучно классный тренер ему бы больше возможностей
    Sentinel
    online
      Sentinel, 19.04.2020 15:36
    +5
    Олександр 'Омелянович, 19.04.2020 14:41
    Є ще футбол Бурунді і Таджикістану.
    Білорусь вже перегнала Україну по кількості інфікованих.
    Те, що робить Лукашенко-це злочин.
    Не перегнала. Но потому что статистика за вчера 0. У тебя не будет проблем с коронавирусом, если ты не будешь подсчитывать заболевших Беларусь топает по следам Китая - занижает количество смертей, количество заболевших. Какая у них там реальная картина одному Лукашенке известно, а он пиздит.
    Олександр 'Омелянович
      Олександр 'Омелянович, 19.04.2020 14:41
    +10
    Є ще футбол Бурунді і Таджикістану.
    Білорусь вже перегнала Україну по кількості інфікованих.
    Те, що робить Лукашенко-це злочин.
    Олександр 'Омелянович
      Олександр 'Омелянович, 19.04.2020 14:41
    +10
    Є ще футбол Бурунді і Таджикістану.
    Білорусь вже перегнала Україну по кількості інфікованих.
    Те, що робить Лукашенко-це злочин.
    BekXan
      BekXan, 19.04.2020 17:34
    +5
    Zhorik678, 19.04.2020 16:03
    наконец появился гамула без него скучно классный тренер ему бы больше возможностей
    Гамула классный тренер??))))Гамула это клоун не более.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 19.04.2020 15:36
    +5
    Олександр 'Омелянович, 19.04.2020 14:41
    Є ще футбол Бурунді і Таджикістану.
    Білорусь вже перегнала Україну по кількості інфікованих.
    Те, що робить Лукашенко-це злочин.
    Не перегнала. Но потому что статистика за вчера 0. У тебя не будет проблем с коронавирусом, если ты не будешь подсчитывать заболевших Беларусь топает по следам Китая - занижает количество смертей, количество заболевших. Какая у них там реальная картина одному Лукашенке известно, а он пиздит.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:37
    +4
    Гамула решил не отставать от Усика и Алиева? Достойный конкурент по дебильным высказываниям
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 19.04.2020 18:38
    +3
    ГАМУЛА: «Должны быть благодарны Беларуси за то, что сейчас есть футбол»
    _________________________________________
    я вам больше скажу: беларусы придумали картошку и продали патент на её выращивание индейцам в Америку.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.04.2020 17:38
    +1