Олександр УСИК: «Давайте поставимо свічку і помолимося вдома»

Український боксер визнав свою помилку

Олександр УСИК: «Давайте поставимо свічку і помолимося вдома»
© Instagram. Олександр Усик

Офіційний претендент на титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBO Олександр Усик, вітаючи православних з Великоднем, запропонував відсвяткувати його в домашніх умовах.

«У той момент, коли я вперше почув про те, що хочуть закрити храми і не пускати туди людей, в мені заграла внутрішня гординя, яка сказала мені: «Олександре, як же так, треба щось робити».

Я заявляв, що потрібно відвідувати храми. Я не відмовляюся від своїх слів. Але на даний момент ситуація складна в тому плані, що все закривають і посилюють карантин. Так ось про що я хочу попросити весь православний народ, який вже скучив за службою, за причастям. Друзі, давайте зберемося сьогодні, поставимо свічку і помолимося вдома, з родиною», - сказав Усик під час прямого ефіру в своєму Іnstagram.

Нагадаємо, раніше Усик скептично ставився до пандемії коронавірусної інфекції.

ВІДЕО. Ломаченко та Усик разом з російськими артистами вітають з Великоднем

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 05:27
    0
    Александр УСИК: «Давайте поставим свечку и помолимся дома»
    Украинский боксер............
    Украинский???
    Украинский боксер мацьковскаго поцреархата, вроде так надо...
    pl2012ua
      pl2012ua, 19.04.2020 20:17
    +4
    в жопу себе свечку поставь, больше пользы будет
    Hards11
      Hards11, 19.04.2020 19:42
    +1
    Что то много новостей от Усика, вроди верующий а иногда такую ерись высказывает , кажется что с головой недружит , или это бои сказываются )))
    Oleksandr Mazur
      Oleksandr Mazur, 19.04.2020 18:29
    +7
    Редакція SPORT.UA, я вам закину 100 грн,тільки не пишіть новини про цих далпайопів
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.04.2020 15:10
    +9
    После того, как в Киево-Печерской Лавре заболело коронавирусом более сотни гундявцев, а трое отправились в мир иной, Усику начало доходить, что это неправильный хеппивирус.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 19.04.2020 14:57
    +14
    Оказывается, это не хеппивирус (О_о)
    Ну, как, так-то... Классика жанра - пока гром не грянет, мужик не перекрестится.
    Неужели так сложно смотреть чуть дальше своего носа? Оказывается, сложно.
    Я так понимаю, он поменял свое мнение после того, как узнал, что несколько прислужников московии в лавре отдали богу свою душу и молитва им не особо помогла
    Terminus
      Terminus, 19.04.2020 12:51
    +20
    Ставьте свечи, геморрой только так и лечится.
    Василь Новоселецький
      Василь Новоселецький, 19.04.2020 12:50
    +19
    І не тільки щодо коронавірусу.... Краще для нього і для України б було, коли б він займався тим чим в нього получається, а не лічив, учив, облизував убивць захиснинків, своїх! Він мізинця кіборгів не вартує!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.04.2020 12:37
    +12
    А без Усика и Ломаченка никак?
    Terminus
      Terminus, 19.04.2020 12:51
    +20
    Ставьте свечи, геморрой только так и лечится.
    Василь Новоселецький
      Василь Новоселецький, 19.04.2020 12:50
    +19
    І не тільки щодо коронавірусу.... Краще для нього і для України б було, коли б він займався тим чим в нього получається, а не лічив, учив, облизував убивць захиснинків, своїх! Він мізинця кіборгів не вартує!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 19.04.2020 14:57
    +14
    Оказывается, это не хеппивирус (О_о)
    Ну, как, так-то... Классика жанра - пока гром не грянет, мужик не перекрестится.
    Неужели так сложно смотреть чуть дальше своего носа? Оказывается, сложно.
    Я так понимаю, он поменял свое мнение после того, как узнал, что несколько прислужников московии в лавре отдали богу свою душу и молитва им не особо помогла
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.04.2020 12:37
    +12
    А без Усика и Ломаченка никак?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.04.2020 15:10
    +9
    После того, как в Киево-Печерской Лавре заболело коронавирусом более сотни гундявцев, а трое отправились в мир иной, Усику начало доходить, что это неправильный хеппивирус.
    Oleksandr Mazur
      Oleksandr Mazur, 19.04.2020 18:29
    +7
    Редакція SPORT.UA, я вам закину 100 грн,тільки не пишіть новини про цих далпайопів
    pl2012ua
      pl2012ua, 19.04.2020 20:17
    +4
    в жопу себе свечку поставь, больше пользы будет
    Hards11
      Hards11, 19.04.2020 19:42
    +1
    Что то много новостей от Усика, вроди верующий а иногда такую ерись высказывает , кажется что с головой недружит , или это бои сказываются )))
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 05:27
    0
    Александр УСИК: «Давайте поставим свечку и помолимся дома»
    Украинский боксер............
    Украинский???
    Украинский боксер мацьковскаго поцреархата, вроде так надо...