Вітебськ – Динамо Брест – 1:0. Привоз від Хачеріді. Відео голу та огляд гри

Дивіться відеоогляд матчу 5-го туру чемпіонату Білорусі

© YouTube

Український захисник брестського «Динамо» Євген Хачеріді був вилучений з поля в гостьовому поєдинку 5-го туру чемпіонату Білорусі у Вітебську. Покарання було видано за відмашку ногою в епізоді, який вже був заграний.

За 5 хвилин до кінця матчу Євген не стримав свої нерви та вдарив суперника, який не володів м'ячем. Суддя показав українцеві червону картку та вказав на 11-метрову позначку.

Ніколаеску чітко реалізував пенальті для господарів поля на 86-й хвилині та приніс перемогу «Вітебську» (1:0).

Дивіться відео голу та огляд матчу «Вітебськ» – «Динамо» Брест – 1:0.

ГОЛ! 0:1. Ніколаеску, 86 хв. (пенальті за фол Хачеріді)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!