Василь УТКІН: «Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти»

Російський коментатор вважає, що це було помилкою Путіна

Василь УТКІН: «Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти»
© Матч ТВ. Василь Уткін

Російський журналіст Василь Уткін висловив своє ставлення до анексії Криму.
 
- Коли ви говорите, що Росія незаконно приєднала Крим, ви не боїтеся? Адже в Росії це серйозна заява. Вам не страшно?
- Ні. Я навіть не розумію, про що ви питаєте.
 
- Ви розумієте, що те, що Росія забрала в України Крим і розв'язала війну на Донбасі, це велика історична помилка Путіна?
- Так звісно. Адже це спричинило за собою серйозні наслідки.
 
- Росіяни в переважній масі або серед ваших знайомих розуміють, що ті проблеми, що у них є, вони через те, що Росія забрала Крим, що прийшли санкції за Донбас - і так далі?
- Люди мого кола спілкування розглядають Крим і Донбас як прояв тих проблем, які і привели Росію до того стану, в якому вона зараз перебуває.
 
Для мене першим проявом, що все здорово пішло не туди, стало те саме засідання «Єдиної Росії», де було оголошено, що Путін повертається. Я дуже засмутився, що вони вирішили це без мене, адже це мене стосується, як і інших 140 мільйонів хлопців та дівчат на зразок мене. Для мене поворот стався саме тоді, все інше - прояв.
 
Зараз набагато важливіше говорити не про співвідношення людей, які хочуть повернути Крим до складу України, і тих, хто хоче, щоб півострів залишався російським. Я думаю, що це співвідношення зараз набагато менш актуально, ніж співвідношення людей, які з захопленням прийняли приєднання Криму, а зараз розчаровані тим, що з ними відбувається. Ось це співвідношення набагато більш актуальне.
 
Крим цілком міг бути російським, якби у кримчан користувалася попитом російська освіта, якби люди купували російські товари, якби там працювали російські бізнесмени і вигравали конкуренцію.
 
Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти, я не вважаю, що це справедливо, - сказав Уткін.
 
Читайте також: УТКІН: «У Білорусі все залежить від слів Батьки, а у нього явно не всі вдома»
 

Джерело — Алеся Бацман

(262 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Istm
    Istm, 17.04.2020 13:33
    +25
    Крим не став російським. Крим став територією, окупованою фашистською Росією.
    ManUtd
    ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +18
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    orHidea03
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    +16
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    StrikeX
    StrikeX, 17.04.2020 13:37
    +12
    Не чекав від Уткіна, смілива заява, молодець.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 17.04.2020 13:33
    +8
    С такими заявлениями Уткин вскоре может оказаться в Украине.
    Ласкаво просимо.
     © УАФ– М а ф і я!
    © УАФ– М а ф і я! , 17.04.2020 17:16
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    За такие высказывания, Уткину на голову может случайно что то упасть. В сосоии, за инакомыслие строго наказывают. Как при сталине, придумывают ложные обвинения и сажают лет на 20. Скоро будут и массовые расстрелы инакомыслящих, как было в 37-м году. Они и сейчас уже убирают тех кто не вылизывает ботоксную жопу кремлевского шизофреника, только делают это не навязчиво, как в случаи с Немцовым, Политковской и многими другими...
    vizuals
    vizuals, 17.04.2020 14:27
    +7
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    Уткін зараз гарненько позорить Помета, так що врахуємо це. Люди здатні помилятися
    vizuals
    vizuals, 17.04.2020 14:25
    +7
    Васятко трохи помиляється. Крим не став россійським
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 17.04.2020 14:20
    +7
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    Видать частично прозрел, что касается ПаРашки.
    Alex052010
    Alex052010, 17.04.2020 19:05
    +5
    Російський ліберал закінчується на українському питанні
    Aleks04
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    +4
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 18.04.2020 13:41
    +3
    ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    Нехай вас не вводить в оману його заява, він псеводоліберал, насправді він імперіаліст.
    В цій його заяві, він лиш шкодує, що анексія Криму і окупація Донбассу мала негативні наслідки (цитую - "повлекло за собой серьезные последствия").
    Утка по-кремлевски. Комментатор Уткин оскорбил Украину
    https://www.youtube.com/watch?v=T4Rn69V7y3M
    pl2012ua
    pl2012ua, 18.04.2020 13:50
    +2
    уткин имперец, совсем недавно он рассказывал про "южнороссийский борщ". Поверьте, он может что-то поныть сейчас против пуйла, но к Украине они оба относятся одинаково.
    AЛВ
    AЛВ, 17.04.2020 17:06
    +2
    Потрібно просто говорити,щомосковія окупувала Крим та веде війну на Донбасі проти України.!!!
    nordi
    nordi, 18.04.2020 09:06
    0
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    Зараз в звязку з ситуацією на нафтовому ринку і абздецем, до якого все ближче росія, буде все більше "прозрєвших"... але, насправді, то перевертні без чіткої громадської позиції і вони часто "прозрівають" навпаки і знов і знов, в залежності від того скільки в кориті їжі і як глибоко стоять в своєму лайні і чи воно ще тепле.
    Shunya|Kh
    Shunya|Kh, 18.04.2020 00:11
    0
    мабуть тому його і прибрали з футболНТВ
    kigor_1973
    kigor_1973, 17.04.2020 14:05
    0
    Человек-говно(c)
    Istm
    Istm, 17.04.2020 13:35
    0
    ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    якби він був адекватним, він би не казав ось цього:
    ===
    Зараз набагато важливіше говорити не про співвідношення людей, які хочуть повернути Крим до складу України, і тих, хто хоче, щоб півострів залишався російським. Я думаю, що це співвідношення зараз набагато менш актуально, ніж співвідношення людей, які з захопленням прийняли приєднання Криму, а зараз розчаровані тим, що з ними відбувається. Ось це співвідношення набагато більш актуальне.
    ===
    Інакше кажучи, він вважає, що Росія погано хазяйнує в Криму, але проти окупації він нічого не має.
    StrikeX
    StrikeX, 17.04.2020 18:57
    -2
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    В Уткіна, насправді, непогане відношення до України. Подивіться його найсвіжіше інтерв'ю з дружиною Гордона.
    Argon
    Argon, 17.04.2020 14:46
    -4
    Процитую " Наші без раші"- Знайди себе, оформ субсидію, все буде чотко...