Василь УТКІН: «Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти»

Російський коментатор вважає, що це було помилкою Путіна

Василь УТКІН: «Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти»
© Матч ТВ. Василь Уткін

Російський журналіст Василь Уткін висловив своє ставлення до анексії Криму.
 
- Коли ви говорите, що Росія незаконно приєднала Крим, ви не боїтеся? Адже в Росії це серйозна заява. Вам не страшно?
- Ні. Я навіть не розумію, про що ви питаєте.
 
- Ви розумієте, що те, що Росія забрала в України Крим і розв'язала війну на Донбасі, це велика історична помилка Путіна?
- Так звісно. Адже це спричинило за собою серйозні наслідки.
 
- Росіяни в переважній масі або серед ваших знайомих розуміють, що ті проблеми, що у них є, вони через те, що Росія забрала Крим, що прийшли санкції за Донбас - і так далі?
- Люди мого кола спілкування розглядають Крим і Донбас як прояв тих проблем, які і привели Росію до того стану, в якому вона зараз перебуває.
 
Для мене першим проявом, що все здорово пішло не туди, стало те саме засідання «Єдиної Росії», де було оголошено, що Путін повертається. Я дуже засмутився, що вони вирішили це без мене, адже це мене стосується, як і інших 140 мільйонів хлопців та дівчат на зразок мене. Для мене поворот стався саме тоді, все інше - прояв.
 
Зараз набагато важливіше говорити не про співвідношення людей, які хочуть повернути Крим до складу України, і тих, хто хоче, щоб півострів залишався російським. Я думаю, що це співвідношення зараз набагато менш актуально, ніж співвідношення людей, які з захопленням прийняли приєднання Криму, а зараз розчаровані тим, що з ними відбувається. Ось це співвідношення набагато більш актуальне.
 
Крим цілком міг бути російським, якби у кримчан користувалася попитом російська освіта, якби люди купували російські товари, якби там працювали російські бізнесмени і вигравали конкуренцію.
 
Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти, я не вважаю, що це справедливо, - сказав Уткін.
 
Читайте також: УТКІН: «У Білорусі все залежить від слів Батьки, а у нього явно не всі вдома»
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Алеся Бацман

(97 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pl2012ua
      pl2012ua, 18.04.2020 13:50
    +2
    уткин имперец, совсем недавно он рассказывал про "южнороссийский борщ". Поверьте, он может что-то поныть сейчас против пуйла, но к Украине они оба относятся одинаково.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 18.04.2020 13:41
    +3
    ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    Нехай вас не вводить в оману його заява, він псеводоліберал, насправді він імперіаліст.
    В цій його заяві, він лиш шкодує, що анексія Криму і окупація Донбассу мала негативні наслідки (цитую - "повлекло за собой серьезные последствия").
    Утка по-кремлевски. Комментатор Уткин оскорбил Украину
    https://www.youtube.com/watch?v=T4Rn69V7y3M
    nordi
      nordi, 18.04.2020 09:06
    0
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    Зараз в звязку з ситуацією на нафтовому ринку і абздецем, до якого все ближче росія, буде все більше "прозрєвших"... але, насправді, то перевертні без чіткої громадської позиції і вони часто "прозрівають" навпаки і знов і знов, в залежності від того скільки в кориті їжі і як глибоко стоять в своєму лайні і чи воно ще тепле.
    Sentinel
      Sentinel, 18.04.2020 00:32
    +2
    Ya H, 17.04.2020 19:04
    Где он это четко сказал? Он сказал, что Крым мог бы быть российским. Одень очки и перечитай еще раз.
    Ну а про соловьёва, когда он назвал его "п.дерастической обезьяной" - так вообще молодец.
    Там ебaла жаба гадюку. Оба тридварасы - и Уткин, и Соловьев. Все верно сказали про него.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 18.04.2020 00:11
    0
    мабуть тому його і прибрали з футболНТВ
    Mac_Gyver
      Mac_Gyver, 17.04.2020 23:56
    +3
    zvalenok03, 17.04.2020 15:08
    Уткин не против чтобы Крым был российским. Он только хочет чтобы это произошло по другому. Он нигде не говорит, что против оккупации.
    Так чего вы его хвалите?
    Давно доказано, что не все кто недоволен путиным за Украину.
    Не стоит ожидать от россиян, что они будут за Украину. Они и должны быть за Россию, потому что это их родина. И именно поэтому же разумные россияне (14%) должны быть против Пуйла и его деревянных солдатиков. Этот выскочка гробит не столько Украину, сколько их собственную страну. Высказать своё мнение в московском зоопарке - где на половине машин повязаны коричневые ленточки - уже многого стоит.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 17.04.2020 21:31
    -2
    Ya H, 17.04.2020 19:04
    Где он это четко сказал? Он сказал, что Крым мог бы быть российским. Одень очки и перечитай еще раз.
    Ну а про соловьёва, когда он назвал его "п.дерастической обезьяной" - так вообще молодец.
    А ты внимательно и до конца читай.
    Alex052010
      Alex052010, 17.04.2020 19:05
    +5
    Російський ліберал закінчується на українському питанні
    Ya H
      Ya H, 17.04.2020 19:04
    +2
    zvalenok03, 17.04.2020 16:02
    О чем?
    Он же чётко сказал - крым должен быть российским. Только другими методами.
    Где он это четко сказал? Он сказал, что Крым мог бы быть российским. Одень очки и перечитай еще раз.
    Ну а про соловьёва, когда он назвал его "п.дерастической обезьяной" - так вообще молодец.
    StrikeX
      StrikeX, 17.04.2020 18:57
    -2
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    В Уткіна, насправді, непогане відношення до України. Подивіться його найсвіжіше інтерв'ю з дружиною Гордона.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.04.2020 17:16
    +7
    За такие высказывания, Уткину на голову может случайно что то упасть. В сосоии, за инакомыслие строго наказывают. Как при сталине, придумывают ложные обвинения и сажают лет на 20. Скоро будут и массовые расстрелы инакомыслящих, как было в 37-м году. Они и сейчас уже убирают тех кто не вылизывает ботоксную жопу кремлевского шизофреника, только делают это не навязчиво, как в случаи с Немцовым, Политковской и многими другими...
    AЛВ
      AЛВ, 17.04.2020 17:06
    +2
    Потрібно просто говорити,щомосковія окупувала Крим та веде війну на Донбасі проти України.!!!
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 16:22
    -1
    zvalenok03, 17.04.2020 16:02
    О чем?
    Он же чётко сказал - крым должен быть российским. Только другими методами.
    Хоча, я думаю, що ти правий. Уткін - імперец. Соловьов навіть не такий імперець, як Уткін, бо Соловьову головне, щоб капусту давали. Він клав на принципи. Уткін не визнає засобів, з якими рашикі видтяпали Крим, але він це робить формально. Насправді, це рашист, поряд з яким звичайний трудяга пропагандістського фронту СОловьов поряд не стояв
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 16:13
    -1
    zvalenok03, 17.04.2020 16:02
    О чем?
    Он же чётко сказал - крым должен быть российским. Только другими методами.
    Для мене головне, що він не сприймає того, що сталося, а про методи - це інша розмова. Зрозуміло, що Уткін недалеко від Соловьова втік. Це тіж яйця, лише збоку, але є різниця, коли людина бреше, і коли просто висловлює свої думки.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 17.04.2020 16:02
    -6
    vizuals, 17.04.2020 15:56
    Добре, що людина не підтримує цих засобів, за допомогою яких Крим потрапив під рашенський протекторат. З ним можна розмовляти
    О чем?
    Он же чётко сказал - крым должен быть российским. Только другими методами.
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 15:56
    +7
    zvalenok03, 17.04.2020 15:08
    Уткин не против чтобы Крым был российским. Он только хочет чтобы это произошло по другому. Он нигде не говорит, что против оккупации.
    Так чего вы его хвалите?
    Давно доказано, что не все кто недоволен путиным за Украину.
    Добре, що людина не підтримує цих засобів, за допомогою яких Крим потрапив під рашенський протекторат. З ним можна розмовляти
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 17.04.2020 15:08
    -2
    Уткин не против чтобы Крым был российским. Он только хочет чтобы это произошло по другому. Он нигде не говорит, что против оккупации.
    Так чего вы его хвалите?
    Давно доказано, что не все кто недоволен путиным за Украину.
    Argon
      Argon, 17.04.2020 14:46
    -4
    Процитую " Наші без раші"- Знайди себе, оформ субсидію, все буде чотко...
    orHidea03
      orHidea03, 17.04.2020 14:42
    +15
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 14:27
    +7
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    Уткін зараз гарненько позорить Помета, так що врахуємо це. Люди здатні помилятися
    Istm
      Istm, 17.04.2020 13:33
    +25
    Крим не став російським. Крим став територією, окупованою фашистською Росією.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +18
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    orHidea03
      orHidea03, 17.04.2020 14:42
    +15
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    StrikeX
    online
      StrikeX, 17.04.2020 13:37
    +12
    Не чекав від Уткіна, смілива заява, молодець.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 17.04.2020 13:33
    +8
    С такими заявлениями Уткин вскоре может оказаться в Украине.
    Ласкаво просимо.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.04.2020 17:16
    +7
    За такие высказывания, Уткину на голову может случайно что то упасть. В сосоии, за инакомыслие строго наказывают. Как при сталине, придумывают ложные обвинения и сажают лет на 20. Скоро будут и массовые расстрелы инакомыслящих, как было в 37-м году. Они и сейчас уже убирают тех кто не вылизывает ботоксную жопу кремлевского шизофреника, только делают это не навязчиво, как в случаи с Немцовым, Политковской и многими другими...
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 15:56
    +7
    zvalenok03, 17.04.2020 15:08
    Уткин не против чтобы Крым был российским. Он только хочет чтобы это произошло по другому. Он нигде не говорит, что против оккупации.
    Так чего вы его хвалите?
    Давно доказано, что не все кто недоволен путиным за Украину.
    Добре, що людина не підтримує цих засобів, за допомогою яких Крим потрапив під рашенський протекторат. З ним можна розмовляти
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 14:27
    +7
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    Уткін зараз гарненько позорить Помета, так що врахуємо це. Люди здатні помилятися
    vizuals
      vizuals, 17.04.2020 14:25
    +7
    Васятко трохи помиляється. Крим не став россійським
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 17.04.2020 14:20
    +7
    Aleks04, 17.04.2020 13:41
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    Видать частично прозрел, что касается ПаРашки.
    Alex052010
      Alex052010, 17.04.2020 19:05
    +5
    Російський ліберал закінчується на українському питанні
    Aleks04
      Aleks04, 17.04.2020 13:41
    +4
    Видимо все уже забыли, что он говорил в ноябре 2019.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 18.04.2020 13:41
    +3
    ManUtd, 17.04.2020 12:54
    +1 адекватный россиянин. Таких, увы, мало, по крайней мере, публично высказывающих свое мнение
    Нехай вас не вводить в оману його заява, він псеводоліберал, насправді він імперіаліст.
    В цій його заяві, він лиш шкодує, що анексія Криму і окупація Донбассу мала негативні наслідки (цитую - "повлекло за собой серьезные последствия").
    Утка по-кремлевски. Комментатор Уткин оскорбил Украину
    https://www.youtube.com/watch?v=T4Rn69V7y3M
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 17.04.2020 23:56
    +3
    zvalenok03, 17.04.2020 15:08
    Уткин не против чтобы Крым был российским. Он только хочет чтобы это произошло по другому. Он нигде не говорит, что против оккупации.
    Так чего вы его хвалите?
    Давно доказано, что не все кто недоволен путиным за Украину.
    Не стоит ожидать от россиян, что они будут за Украину. Они и должны быть за Россию, потому что это их родина. И именно поэтому же разумные россияне (14%) должны быть против Пуйла и его деревянных солдатиков. Этот выскочка гробит не столько Украину, сколько их собственную страну. Высказать своё мнение в московском зоопарке - где на половине машин повязаны коричневые ленточки - уже многого стоит.
    pl2012ua
      pl2012ua, 18.04.2020 13:50
    +2
    уткин имперец, совсем недавно он рассказывал про "южнороссийский борщ". Поверьте, он может что-то поныть сейчас против пуйла, но к Украине они оба относятся одинаково.
    Sentinel
      Sentinel, 18.04.2020 00:32
    +2
    Ya H, 17.04.2020 19:04
    Где он это четко сказал? Он сказал, что Крым мог бы быть российским. Одень очки и перечитай еще раз.
    Ну а про соловьёва, когда он назвал его "п.дерастической обезьяной" - так вообще молодец.
    Там ебaла жаба гадюку. Оба тридварасы - и Уткин, и Соловьев. Все верно сказали про него.
    Ya H
      Ya H, 17.04.2020 19:04
    +2
    zvalenok03, 17.04.2020 16:02
    О чем?
    Он же чётко сказал - крым должен быть российским. Только другими методами.
    Где он это четко сказал? Он сказал, что Крым мог бы быть российским. Одень очки и перечитай еще раз.
    Ну а про соловьёва, когда он назвал его "п.дерастической обезьяной" - так вообще молодец.
    AЛВ
      AЛВ, 17.04.2020 17:06
    +2
    Потрібно просто говорити,щомосковія окупувала Крим та веде війну на Донбасі проти України.!!!
    nordi
      nordi, 18.04.2020 09:06
    0
    orHidea03, 17.04.2020 14:42
    Прочитав , що інтерв'ю дає Уткін, ще й про Крим .
    Подумав, ну про що кацап може казати .
    Знаючи позицію Уткіна до всього українського, скажу що я не просто здивований, я офігів трохи.
    Хоча тенденція така серед росіян досить помітна.
    Час від часу читаю російські сайти і відгуки людей по будь-яких темах.
    Скажу, що різниця між наприклад 2014 роком і 2020 роком в настроях людей відносно керівницва росії просто величезна.
    Якщо 5-6 років тому назад вони просто боготворили путіна, то тепер його і критикують і глузують з нього і з його оточення.
    В той же час ті хто критикують кажуть, що він і на наступний термін буде президентом, тому що немає ким замінити ...
    Зараз в звязку з ситуацією на нафтовому ринку і абздецем, до якого все ближче росія, буде все більше "прозрєвших"... але, насправді, то перевертні без чіткої громадської позиції і вони часто "прозрівають" навпаки і знов і знов, в залежності від того скільки в кориті їжі і як глибоко стоять в своєму лайні і чи воно ще тепле.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 18.04.2020 00:11
    0
    мабуть тому його і прибрали з футболНТВ