УТКІН: В Білорусі все залежить від слів Батьки, а у нього явно не всі вдома

Спеціаліст назвав причину, чому в Білорусі не оголосили карантин

УТКІН: В Білорусі все залежить від слів Батьки, а у нього явно не всі вдома
© Матч ТВ. Василь Уткін

Російський журналіст Василь Уткін поділився думкою про продовження чемпіонату Білорусі.
 
«Заохочення цього чемпіонату переконує божевільних людей, які його проводять, в тому, що вони все правильно роблять. А про людей, які там грають, думають, чим вони ризикують? Чим ризикують вболівальники, які приходять на стадіон. Адже гра в період пандемії - це взаємна відповідальність. Можливо, ви здорові, а можливо, всередині вас якийсь час живе безсимптомний вірус. Скільки вже було прикладів таких. А ви ходите і розносите заразу! Це хіба не відповідальність?
 
У Білорусі все залежить від слів Батьки Лукашенка, а у нього явно не всі вдома. У нього точно не всі вдома. Я навіть не буду вибачатися. Він не оголосив карантин, тому у нього не всі вдома! Всі там, де хочуть. А футболісти повинні ризикувати своїм здоров'ям і нервами», - сказав Уткін на своєму Youtube-каналі.
 
Нагадаємо, чемпіонат Білорусі - єдина елітна першість в Європі, яка не була припинена через пандемію коронавірусу.
 
Відзначимо, що за даними Університету Джона Хопкінса станом на 5 квітня в Білорусі було зареєстровано 440 підтверджених випадків зараження COVID-19 і 5 смертельних випадків.
 
Раніше повідомлялося, що чемпіонат Білорусі з футболу можуть призупинити в понеділок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 05.04.2020 23:36
    +3
    Максим Маловічко, 05.04.2020 20:29
    Товариши батько человек спецыфический но с ним я согласен на 100% угробить экономику легче легчего! Что ждет Росию, Украину если не умрем от короновируса так от голода! Вы товариши не хотите видить вся полноту картины, почему нельзя ввести карантин для граждан везжающим в страну? Ненадо садить всех на карантин достаточно только потенцыальных больных! Мне обидно что Владимир Александрович не закрыл вовремя границы и не пускал граждан домой через карантин!
    Нашим "гражданам" никакой Владимир Александрович не указ, ломятся толпами пивка на природе глотнуть, на скейтах и великах погонять, уже молчу про дибилов, из Азии вернувшихся и сбегающих из под поисмотра. Знаю одну дуру, которая вернулась из Польши, трое суток на границе в толпе тусила, а сейчас по городу шастает по гостям. И её мать её защищает - а, что, мол, молодой девке дома сидеть???
    Максим Маловічко
      Максим Маловічко, 05.04.2020 20:29
    -5
    Товариши батько человек спецыфический но с ним я согласен на 100% угробить экономику легче легчего! Что ждет Росию, Украину если не умрем от короновируса так от голода! Вы товариши не хотите видить вся полноту картины, почему нельзя ввести карантин для граждан везжающим в страну? Ненадо садить всех на карантин достаточно только потенцыальных больных! Мне обидно что Владимир Александрович не закрыл вовремя границы и не пускал граждан домой через карантин!
    Олексій Тимофеєв
      Олексій Тимофеєв, 05.04.2020 20:05
    -11
    Пошел ты, мудак, нахер. Лукашенко один адекватный президент из всех на постсоветском пространстве. Именно беспокоится о народе, об экономике, о безопасности. И да, я за то, чтобы твари, которые разрушают порядок у наших братьев-беларусов, например, исчезали бесследно. А как иначе, ежели такие свиньи что-то будут хрюкать и угрожать безопасности? Нам бы, украинцам, такого батьку, большинство украинцев, кстати, об этом мечтают.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 05.04.2020 19:29
    -4
    Он за экономику боится и не без оснований. Сосед только и ждет, когда там будет дефолт или другие серьезные проблемы, чтоб присоединить к себе. Что ему еще остается? Только под дурачка косить.
    pl2012ua
      pl2012ua, 05.04.2020 17:37
    +2
    мнение уткина равно нулю, после его завялений о "среднерусском борще". пошел нах, жировой нарост.
    Vadya
      Vadya, 05.04.2020 16:50
    +2
    Такое ощущение, что этот говнюк живет в свободной,демократической стране.
    genadiy1977
      genadiy1977, 05.04.2020 15:10
    +16
    Хоча не переношу того кацапа, але він правий.
    Таке враження, що Лукашенко мозгами десь в минулому столітті, та і його вислів "Ти бачиш вірус ? От і я не бачу, значить його нема " тому підтвердження.
    Вже прокуратурою закривають рота тим лікарям, які відверто заявляють про масові поступлення людей в лікарні з легеневими хворобами .
    Там ще такий же є Туркменістан, де навіть заборонили слово "коронавірус".
    Виявляється і в 21 столітті можна бути рабами
    kerch30
    online
      kerch30, 05.04.2020 14:57
    +1
    iravik83, 05.04.2020 14:35
    почему жирный свинорыл лезет в дела другого государства!!
    он же россиянгин
    iravik83
      iravik83, 05.04.2020 14:35
    +3
    почему жирный свинорыл лезет в дела другого государства!!
    sancho_v
      sancho_v, 05.04.2020 14:12
    +4
    Кому интересно, что говорит этот бурдюк с говном?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 05.04.2020 14:00
    0
    Ну человек у которого не все дома узнает такого же из далека!
    genadiy1977
      genadiy1977, 05.04.2020 15:10
    +16
    Хоча не переношу того кацапа, але він правий.
    Таке враження, що Лукашенко мозгами десь в минулому столітті, та і його вислів "Ти бачиш вірус ? От і я не бачу, значить його нема " тому підтвердження.
    Вже прокуратурою закривають рота тим лікарям, які відверто заявляють про масові поступлення людей в лікарні з легеневими хворобами .
    Там ще такий же є Туркменістан, де навіть заборонили слово "коронавірус".
    Виявляється і в 21 столітті можна бути рабами
    sancho_v
      sancho_v, 05.04.2020 14:12
    +4
    Кому интересно, что говорит этот бурдюк с говном?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 05.04.2020 23:36
    +3
    Максим Маловічко, 05.04.2020 20:29
    Товариши батько человек спецыфический но с ним я согласен на 100% угробить экономику легче легчего! Что ждет Росию, Украину если не умрем от короновируса так от голода! Вы товариши не хотите видить вся полноту картины, почему нельзя ввести карантин для граждан везжающим в страну? Ненадо садить всех на карантин достаточно только потенцыальных больных! Мне обидно что Владимир Александрович не закрыл вовремя границы и не пускал граждан домой через карантин!
    Нашим "гражданам" никакой Владимир Александрович не указ, ломятся толпами пивка на природе глотнуть, на скейтах и великах погонять, уже молчу про дибилов, из Азии вернувшихся и сбегающих из под поисмотра. Знаю одну дуру, которая вернулась из Польши, трое суток на границе в толпе тусила, а сейчас по городу шастает по гостям. И её мать её защищает - а, что, мол, молодой девке дома сидеть???
    iravik83
      iravik83, 05.04.2020 14:35
    +3
    почему жирный свинорыл лезет в дела другого государства!!
    pl2012ua
      pl2012ua, 05.04.2020 17:37
    +2
    мнение уткина равно нулю, после его завялений о "среднерусском борще". пошел нах, жировой нарост.
    Vadya
      Vadya, 05.04.2020 16:50
    +2
    Такое ощущение, что этот говнюк живет в свободной,демократической стране.
    kerch30
    online
      kerch30, 05.04.2020 14:57
    +1
    iravik83, 05.04.2020 14:35
    почему жирный свинорыл лезет в дела другого государства!!
    он же россиянгин
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 05.04.2020 14:00
    0
    Ну человек у которого не все дома узнает такого же из далека!