Олександр ШУФРИЧ: «Заслуги Вернидуба в Зорі переоцінені»

Екс-президент «Говерли» - про Юрія Вернидуба

Олександр ШУФРИЧ: «Заслуги Вернидуба в Зорі переоцінені»
© ФК Шахтар Солігорськ. Юрій Вернидуб

Колишній президент «Говерли» Олександр Шуфрич оцінив роботу Юрія Вернидуба на посаді головного тренера «Зорі»:

«Заслуги Юрія Вернидуба в «Зорі» є переоціненими. Час в багатьох тоді спірних питаннях сьогодні розставив все на свої місця.

Прийшов Віктор Скрипник. І «Зоря» залишилася все тій же командою, з тим же характером, з хорошою грою, тим же результатом. Залишилися тими ж «мужиками», як їх називали, якими вони і були. У цьому, звичайно, була заслуга і Юрія Вернидуба.

Але якщо «Барселона» з відходом Гвардіоли втратила малюнок гри, вимагала часу на перебудову, то «Зоря» йде тим же шляхом, що і раніше!

Подивимося на результати Вернидуба на новому місці роботи. Подивимося, чи зможе він побудувати хоча б схожу на «Зорю» команду в іншому клубі».

Раніше Шуфрич розповів про договірні матчі в Україні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Бомбардир

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    osa110
      osa110, 16.04.2020 14:47
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Что такое шуфрич и какое имеет отношение к футболу? Элемент экипировки или забор за воротами ?
    Leo Leo
      Leo Leo, 16.04.2020 14:14
    -1
    Более чем переоценены..
    R1d3r
      R1d3r, 16.04.2020 14:07
    0
    Vitalik_Medvid, 16.04.2020 13:53
    Вернидуб - це тренер, який реально ставить гру своїй команді.А для того, щоб поставити гру - потрібен час. Проблеми в Шахтарі Солігорськ прогнозувались - тут все якраз так, як має бути.кінець сезону(коли б він не був) доведе це. А Зоря..Саме Вернидуб вивів команду на той рівень, на якому зараз тримає її Скрипник. З Шуфрича такий же експерт, як з Михайличенка тренер.
    В группе вк Шахтера на Вернидуба жестко гонят, впрочем, как и на руководство клуба.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 16.04.2020 13:53
    +4
    Вернидуб - це тренер, який реально ставить гру своїй команді.А для того, щоб поставити гру - потрібен час. Проблеми в Шахтарі Солігорськ прогнозувались - тут все якраз так, як має бути.кінець сезону(коли б він не був) доведе це. А Зоря..Саме Вернидуб вивів команду на той рівень, на якому зараз тримає її Скрипник. З Шуфрича такий же експерт, як з Михайличенка тренер.
    R1d3r
      R1d3r, 16.04.2020 13:26
    0
    В Солигорском Шахтере у Вернидуба дела пока не идут.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 16.04.2020 13:06
    +4
    ... а це не той шуфрич, що на бентлі збив людину на пішохідному переході в Києві???? А потім відкупився за папікові гроші???? За гроші то відкупився, але не можна купити ні честі, ні совісті, а ні чужого горя....
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.04.2020 12:47
    +4
    Bohdan, 16.04.2020 12:36
    Чого політику Шуфричу лізти в футбол. Угробив Закарпаття, коли був президентом клубу і аналізує тренерів і гру Барселони.
    Це не той Шуфріч а його синок,який розбирається в футболі як свиня в апельсинах.Всі специ бачать різницю між Зорею Вернидуба і Зорею Скрипника а для нього -Пришел Виктор Скрипник. И «Заря» осталась все той же командой, с тем же характером, с хорошей игрой, тем же результатом. Про що далі говорити з таким спецом!
    Bohdan
      Bohdan, 16.04.2020 12:36
    +3
    Чого політику Шуфричу лізти в футбол. Угробив Закарпаття, коли був президентом клубу і аналізує тренерів і гру Барселони.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 16.04.2020 13:53
    +4
    Вернидуб - це тренер, який реально ставить гру своїй команді.А для того, щоб поставити гру - потрібен час. Проблеми в Шахтарі Солігорськ прогнозувались - тут все якраз так, як має бути.кінець сезону(коли б він не був) доведе це. А Зоря..Саме Вернидуб вивів команду на той рівень, на якому зараз тримає її Скрипник. З Шуфрича такий же експерт, як з Михайличенка тренер.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 16.04.2020 13:06
    +4
    ... а це не той шуфрич, що на бентлі збив людину на пішохідному переході в Києві???? А потім відкупився за папікові гроші???? За гроші то відкупився, але не можна купити ні честі, ні совісті, а ні чужого горя....
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.04.2020 12:47
    +4
    Bohdan, 16.04.2020 12:36
    Чого політику Шуфричу лізти в футбол. Угробив Закарпаття, коли був президентом клубу і аналізує тренерів і гру Барселони.
    Це не той Шуфріч а його синок,який розбирається в футболі як свиня в апельсинах.Всі специ бачать різницю між Зорею Вернидуба і Зорею Скрипника а для нього -Пришел Виктор Скрипник. И «Заря» осталась все той же командой, с тем же характером, с хорошей игрой, тем же результатом. Про що далі говорити з таким спецом!
    osa110
      osa110, 16.04.2020 14:47
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Что такое шуфрич и какое имеет отношение к футболу? Элемент экипировки или забор за воротами ?
    Bohdan
      Bohdan, 16.04.2020 12:36
    +3
    Чого політику Шуфричу лізти в футбол. Угробив Закарпаття, коли був президентом клубу і аналізує тренерів і гру Барселони.
    R1d3r
      R1d3r, 16.04.2020 14:07
    0
    Vitalik_Medvid, 16.04.2020 13:53
    Вернидуб - це тренер, який реально ставить гру своїй команді.А для того, щоб поставити гру - потрібен час. Проблеми в Шахтарі Солігорськ прогнозувались - тут все якраз так, як має бути.кінець сезону(коли б він не був) доведе це. А Зоря..Саме Вернидуб вивів команду на той рівень, на якому зараз тримає її Скрипник. З Шуфрича такий же експерт, як з Михайличенка тренер.
    В группе вк Шахтера на Вернидуба жестко гонят, впрочем, как и на руководство клуба.
    R1d3r
      R1d3r, 16.04.2020 13:26
    0
    В Солигорском Шахтере у Вернидуба дела пока не идут.