ВІДЕО. Розбив однією рукою. Архівний спаринг Ломаченка і Берінчика

Українські боксери вже зустрічалися в рингу

ВІДЕО. Розбив однією рукою. Архівний спаринг Ломаченка і Берінчика
© Інстаграм Дениса Берінчика

У мережу потрапило архівне відео спарингу між українськими легковаговиками Василем Ломаченком та Денисом Берінчиком.

На відео боксери працюють не в повну силу, більше відпрацьовуючи технічні елементи і роботу на ногах.

Нагадаємо, на даний момент Ломаченко володіє трьома основними поясами у легкій вазі, а Берінчик - інтернаціональний чемпіон WBO.

Денис Беринчик проти Василя Ломаченка. Реально?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — TimE boxing UA

(43 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Trollface
    online
      Trollface, 17.04.2020 18:01
    +1
    Нужен спаринг Лома - Усик. А потом пускай почитают стихи про братьев из расии.
    Ya H
      Ya H, 17.04.2020 09:51
    -1
    ihor7003, 16.04.2020 09:56
    Хоть бы указали где кто?
    Ватники все на одно лицо, даёт о себе знать объединяющая их дополнительная хромосома.
    Hottabych
      Hottabych, 16.04.2020 16:16
    -1
    Беринчик сразу просёк и надел жёлтые Труселя,если бы вдруг от Васи прилетело то и не так было заметно
    vizuals
      vizuals, 16.04.2020 13:07
    0
    Бериня у шоці))) Вася, це звісно геній боксу.
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 16.04.2020 12:17
    0
    ihor7003, 16.04.2020 09:56
    Хоть бы указали где кто?
    Сразу видно эксперта )) Может, еще назвать, кто на фото, слева-направо?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 16.04.2020 11:05
    +2
    ihor7003, 16.04.2020 09:56
    Хоть бы указали где кто?
    Так по стилю и движению видно - Вася в красных трусах, Беринчик в желтых.
    Вася работал одной рукой в атаке.
    ihor7003
      ihor7003, 16.04.2020 09:56
    0
    Хоть бы указали где кто?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 16.04.2020 11:05
    +2
    ihor7003, 16.04.2020 09:56
    Хоть бы указали где кто?
    Так по стилю и движению видно - Вася в красных трусах, Беринчик в желтых.
    Вася работал одной рукой в атаке.
    Trollface
    online
      Trollface, 17.04.2020 18:01
    +1
    Нужен спаринг Лома - Усик. А потом пускай почитают стихи про братьев из расии.
    vizuals
      vizuals, 16.04.2020 13:07
    0
    Бериня у шоці))) Вася, це звісно геній боксу.
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 16.04.2020 12:17
    0
    ihor7003, 16.04.2020 09:56
    Хоть бы указали где кто?
    Сразу видно эксперта )) Может, еще назвать, кто на фото, слева-направо?
    ihor7003
      ihor7003, 16.04.2020 09:56
    0
    Хоть бы указали где кто?