Богдан БУТКО: «Перехід в Амкар? У мене не було вибору»

Захисник «Леха» - про свій період виступів в Росії

Богдан БУТКО: «Перехід в Амкар? У мене не було вибору»
© twitter.com/fcshakhtar

Захисник «Шахтаря» Богдан Бутко, який зараз виступає на правах оренди за «Лех», пояснив, чому прийняв рішення провести сезон 2015/2016 у складі російського «Амкара»:

«Я знав куди я йду. Але, якщо чесно, я розглядав цей трансфер виключно з футбольного боку.

Перші два сезони в «Іллічівці» були продуктивними. Я прогресував, грав у національній збірній. Однак, потім трапився спад, став розуміти, що тупцюю на місці. Відчував, що необхідно щось змінювати. Мене дуже просили залишитися, однак я прийняв рішення піти.

Був навіть момент, коли сидів без тренувань і футболу майже три місяці і шукав команду. Варіантів особливо не було, тому, коли з'явилася пропозиція з Пермі, все вирішилося досить швидко. Ми з агентом приїхали на перегляд, я пройшов двоє зборів і лише потім зі мною підписали повноцінний контракт.

Тому, ситуація не виглядала так, що я розглядаю варіант з російським або іншими чемпіонатами. У мене просто не було вибору на той момент».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sports.ru

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 15.04.2020 10:50
    +1
    Да ты лох по жизни. Мог бы в нормальном клубе играть, уйдя из рабства свободным агентом. А то как Худжамов всю карьеру в унитаз слил.
    sahka1981
      sahka1981, 15.04.2020 10:49
    +1
    15 апреля 2020 10:31
    Богдан БУТКО: "Когда играл за "Ильичевец", его уже можно было назвать фарм-клубом "Шахтера"
    Защитник «Шахтера» Богдан Бутко, выступавший на правах аренды за «Ильичевец» (теперь «Мариуполь»), согласен, что азовский клуб – фарм-команда «Шахтера».
    – «Ильичевец» в те времена, когда ты там играл, уже можно было называть фарм-клубом «Шахтера» или в те годы все было по-другому?
    – Я думаю, что да. Уже тогда в «Ильичевец» приходило в аренду много игроков из «Шахтера», – сказал Бутко.
    Бутко играл за «Ильичевец» в 2011-2014 годах.
    В данный момент футболист на правах аренды выступает за «Лех».
    kot_sumy
      kot_sumy, 15.04.2020 09:13
    +3
    В смысле? 4 года назад история была, толку щас шото обсуждать?
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 15.04.2020 06:38
    +2
    Мені цікаво на що розраховують такі от клоуни фразами «не було виходу» чи «дивився на трансфер тільки зі спортивної сторони»? Футболісти реально думають, що такими тупими відмазками зменшать ненависть фанатів? Якщо так, то вони не просто виродки, а виродки-ідіоти.
    turist86
    online
      turist86, 14.04.2020 23:25
    +6
    Кріпак, чи шо? Краще б знайшов собі нормального агента, який би прилаштував у ту ж Бельгію
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 14.04.2020 22:42
    +2
    Типові слова слабака....
    Ruslan
      Ruslan, 14.04.2020 22:05
    +4
    вибір є все wмата
    zhyr
      zhyr, 14.04.2020 21:58
    +9
    Сподіваюсь, на твоїх перспективах в збірній поставлений хрест. Під-си там не потрібні
    zhyr
      zhyr, 14.04.2020 21:58
    +9
    Сподіваюсь, на твоїх перспективах в збірній поставлений хрест. Під-си там не потрібні
    turist86
    online
      turist86, 14.04.2020 23:25
    +6
    Кріпак, чи шо? Краще б знайшов собі нормального агента, який би прилаштував у ту ж Бельгію
    Ruslan
      Ruslan, 14.04.2020 22:05
    +4
    вибір є все wмата
    kot_sumy
      kot_sumy, 15.04.2020 09:13
    +3
    В смысле? 4 года назад история была, толку щас шото обсуждать?
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 15.04.2020 06:38
    +2
    Мені цікаво на що розраховують такі от клоуни фразами «не було виходу» чи «дивився на трансфер тільки зі спортивної сторони»? Футболісти реально думають, що такими тупими відмазками зменшать ненависть фанатів? Якщо так, то вони не просто виродки, а виродки-ідіоти.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 14.04.2020 22:42
    +2
    Типові слова слабака....
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 15.04.2020 10:50
    +1
    Да ты лох по жизни. Мог бы в нормальном клубе играть, уйдя из рабства свободным агентом. А то как Худжамов всю карьеру в унитаз слил.
    sahka1981
      sahka1981, 15.04.2020 10:49
    +1
    15 апреля 2020 10:31
    Богдан БУТКО: "Когда играл за "Ильичевец", его уже можно было назвать фарм-клубом "Шахтера"
    Защитник «Шахтера» Богдан Бутко, выступавший на правах аренды за «Ильичевец» (теперь «Мариуполь»), согласен, что азовский клуб – фарм-команда «Шахтера».
    – «Ильичевец» в те времена, когда ты там играл, уже можно было называть фарм-клубом «Шахтера» или в те годы все было по-другому?
    – Я думаю, что да. Уже тогда в «Ильичевец» приходило в аренду много игроков из «Шахтера», – сказал Бутко.
    Бутко играл за «Ильичевец» в 2011-2014 годах.
    В данный момент футболист на правах аренды выступает за «Лех».