Фуркад на благодійному аукціоні продав жовтий біб за 12 тисяч євро

Гроші будуть віддані французьким лікарням

Фуркад на благодійному аукціоні продав жовтий біб за 12 тисяч євро
© Global Look Press. Мартен Фуркад

Французькі спортсмени зібрали 107 730 євро, щоб допомогти в боротьбі з коронавірусом у Франції.

Представники різних видів спорту провели аукціон на підтримку фонду, який збирає кошти для допомоги лікарням у Франції. Всього на торги було виставлено 89 лотів.

Найдорожчим лотом стала жовта майка лідера Кубка світу, яку виставив п'ятикратний олімпійський чемпіон біатлоніст Мартен Фуркад - 12200 євро.

Виручені гроші підуть на медичне обладнання для лікарень, їжу для медичних працівників і все необхідне для пацієнтів, які знаходяться в стаціонарах.

Читайте також: Сім років домінування і королівське завершення кар'єри. Фуркад - геній

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Booshlater
      Booshlater, 13.04.2020 12:12
    0
    Владимир Копяк, 13.04.2020 11:01
    Интересно, когда Андрей Шевченко выставит на аукцион свою футболку, в которой он выиграл ЛЧ? Пошла бы за приличные деньги, врачи были-бы рады очень... Слабо?
    А слабо тебе продать почку и пожертвовать деньги?
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 13.04.2020 11:58
    +2
    Владимир Копяк, 13.04.2020 11:01
    Интересно, когда Андрей Шевченко выставит на аукцион свою футболку, в которой он выиграл ЛЧ? Пошла бы за приличные деньги, врачи были-бы рады очень... Слабо?
    Почему именно Шевченко? Хоть один футболист в мире что-то продал на аукционе?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 13.04.2020 11:01
    -6
    Интересно, когда Андрей Шевченко выставит на аукцион свою футболку, в которой он выиграл ЛЧ? Пошла бы за приличные деньги, врачи были-бы рады очень... Слабо?
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 13.04.2020 11:58
    +2
    Владимир Копяк, 13.04.2020 11:01
    Интересно, когда Андрей Шевченко выставит на аукцион свою футболку, в которой он выиграл ЛЧ? Пошла бы за приличные деньги, врачи были-бы рады очень... Слабо?
    Почему именно Шевченко? Хоть один футболист в мире что-то продал на аукционе?
    Booshlater
      Booshlater, 13.04.2020 12:12
    0
    Владимир Копяк, 13.04.2020 11:01
    Интересно, когда Андрей Шевченко выставит на аукцион свою футболку, в которой он выиграл ЛЧ? Пошла бы за приличные деньги, врачи были-бы рады очень... Слабо?
    А слабо тебе продать почку и пожертвовать деньги?