Гол Мілевського допоміг Динамо Брест на своєму полі здолати Іслоч

Брестський клуб здобув першу домашню перемогу в новому чемпіонаті

3659
2
twitter.com/dynamobrest

У поєдинку четвертого туру Вищої ліги чемпіонату Білорусі «Динамо Брест», яке відзначає 60-річчя, обіграло «Іслоч» з рахунком 3:1. У стартовому складі брестського колективу на поле вийшли і троє українців - Євген Хачеріді, Олександр Нойок та Артем Мілевський.

«Динамо» активно почало поєдинок і провело кілька гострих атак. Ледь не відзначився результативним ударом Нойок, який зі штрафного влучив у штангу. Надалі господарі поля володіли територіальною перевагою, але до небезпечних моментів справа доходила нечасто. В кінці тайму «Іслоч» несподівано організувала взяття воріт: Комаровський гарматним ударом з льоту змусив капітулювати Ігнатовича. Але ще до перерви «синьо-білі» зуміли зрівняти результат. Мілевський заробив штрафний, з якого Савицький пробив в поперечину. М'яч відскочив до Кікі, котрий відправив круглий снаряд у ворота.

Під кінець зустрічі гостей почали покидати сили, і «синьо-білі» зуміли дотиснути суперників. Другий гол у ворота «Іслочі» забив Мілевський, який заштовхав м'яч у ворота після сейва голкіпера. А в компенсований час Савицький реалізував пенальті, призначений за влучання м'яча в руку Концевого в штрафному гостей.

Чемпіонат Білорусі. 4-й тур.

«Динамо Брест» - «Іслоч Мінськ» - 3:1

Габі Кікі (45+2), Артем Мілевський (77), Павло Савицький (94, з пенальті) - Дмитро Комаровський (39)

Сергій Кисляк (44), Габі Кікі (59) - Олег Патоцький (16), Олександр Холодинський (81)

«Динамо Брест»: Сергій Ігнатович, Габі Кікі, Євген Хачеріді, Кирило Печенін, Артем Биков (Денис Лаптєв, 44), Сергій Кисляк, Олександр Нойок, Михайло Гордейчук, Роман Юзепчук, Артем Мілевський (Євген Шевченко, 84), Павло Савицький

«Іслоч Мінськ»: Єгор Хаткевич, Олексій Янушкевич (Олександр Папуш, 83), Сергій Концевой, Микола Януш, Дмитро Комаровський, Сергій Карпович, Павло Рибак, Годфрі Биток Стефен, Олександр Макась (Сандро Цвейба, 78), Олег Патоцький (Олександр Холодинський, 78), Момо Янсане