Загнати його в резервацію? Екс-воротар Шахтаря відреагував на слова Усика

Рустам Худжамов не розуміє, як дружити з тими, хто повбивав багато українців

Загнати його в резервацію? Екс-воротар Шахтаря відреагував на слова Усика
© ФК Маріуполь. Рустам Худжамов

Український голкіпер Рустам Худжамов, який нещодавно залишив «Маріуполь», контракт якого багато років належав «Шахтарю», відреагував на резонансні висловлювання боксера Олександра Усика:

«Не поділяю думку Усика. Але що – загнати його в резервацію? З такими людьми простіше не вести діалог. Проблема в тому, що коли до влади прийшов, як Волан-де-Морт, самі знаєте хто, то такі точки зору знову повилазили назовні.

Ти або я можемо відчувати себе в своїй країні некомфортно. Якщо ти вважаєш, що СРСР – режим абсолютних вбивць, то не можеш це говорити, тому що стаєш порохоботом і бандерівцем. Якщо скажеш, що Сталін – тварь, то теж стаєш порохоботом. Не українцем, не патріотом, а падлюкою для всіх. Це проблема.

Але майданчик для Усика – це один із принципів демократії. Де люди з різними поглядами, віруваннями, сексуальною орієнтацією є громадянами однієї країни. Але дуже важливу роль відіграє те, куди ці люди збираються нас вести, куди ми прийдемо і для чого?

Йдемо дружити з Росією, так? Для чого дружити з тим, хто повбивав багато українців? Не тільки зараз, а з 1917-го по 1990-й. Найбільш дієво з такими людьми – залишити їх і не чіпати.

На початку 2014-го вийшов гуляти з малим по Донецьку. Біля нас якась літня жінка говорила по телефону. Питала: «Ти бачила виступи Путіна, де він говорив, що не кине Донецьк? Я готова була розцілувати телевізор». Думаю, вона там залишилася. Цікаво, чи сподобалося їй все, що сталося. Не думаю».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(375 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.04.2020 20:05
    0
    Ruslan, 13.04.2020 19:57
    В мене був випадок з життя. Поїхав на гру збірної в Білорусь. Коли повертався зупинив гаїшник, побачив лєнточку українсько-європейську, в них ж там всі з колорадськими їздять. Почав мозги колупати, за затемнені вікна напрягати, ну і в процесі виригнув Что ж ви мол там у сєбя па сваім кідаєтє? Я людині пояснюю що ти б поменше свій ящик дома дивився та ліпше б мене запитав що там діється, я ж звітам приїхав. Після Дебальцево я б багато що йому розказав но мозги просто за стіною, не проб'єш! Я його питаю - от скажи хто збив Боїнг? Версії: Україна, Росія, денери, лугандони, штати... Укропи! В гіршому випадку америкоси! Люди вірять в таку хєрню що нормальна людина не здатна сприйняти! Поколіннями промиті могзи! Вони правду не сприймуть, всіляко будуть відстоювати свою версію, спорити, сваритись. Їхні недомозги знають що русскіє таке не можуть зробити. Русскіє ето добро. А от ми, укропи сраниє виходить як зло для них. Ну і звісно подлиє амєрикоси, як ж без них...
    А, так тебя походу ранило в головешку. Все понятно.
    Ruslan
      Ruslan, 13.04.2020 19:57
    -2
    spqr-te, 13.04.2020 09:16
    Народ! Після пропаганди людей переконати неможливо. Мозок сприймає тільки «внесену» інформацію. Решта відкидає. Тому не старайтесь переконувати ватанів і вступати в дискусію — це безрезультатно.
    П.С. Зате після «прозріння» їх найбільше бомбить.
    В мене був випадок з життя. Поїхав на гру збірної в Білорусь. Коли повертався зупинив гаїшник, побачив лєнточку українсько-європейську, в них ж там всі з колорадськими їздять. Почав мозги колупати, за затемнені вікна напрягати, ну і в процесі виригнув Что ж ви мол там у сєбя па сваім кідаєтє? Я людині пояснюю що ти б поменше свій ящик дома дивився та ліпше б мене запитав що там діється, я ж звітам приїхав. Після Дебальцево я б багато що йому розказав но мозги просто за стіною, не проб'єш! Я його питаю - от скажи хто збив Боїнг? Версії: Україна, Росія, денери, лугандони, штати... Укропи! В гіршому випадку америкоси! Люди вірять в таку хєрню що нормальна людина не здатна сприйняти! Поколіннями промиті могзи! Вони правду не сприймуть, всіляко будуть відстоювати свою версію, спорити, сваритись. Їхні недомозги знають що русскіє таке не можуть зробити. Русскіє ето добро. А от ми, укропи сраниє виходить як зло для них. Ну і звісно подлиє амєрикоси, як ж без них...
    Ruslan
      Ruslan, 13.04.2020 19:40
    -3
    temamx2727, 12.04.2020 23:51
    А я наоборот, после того как порох поубивал на майдане людей что бы бабулесов поднять, а потом ещё посылал пацанов на смерть ради своего кармана, как-то перестал следить и переживать так за нашу страну. И особенно узнал сколько долбаебов у нас в стране, и как очень легко нашими людьми манипулировать. Но все равно я верю что у нас в стране все наладится, и виновные будут наказаны.
    Ти мав на увазі не Пороха а Яника напевно. Більшість пацанів посилати не потрібно було, самі пішли. І я так само прозрів скільки в нас дол бойобів в країні, які застрягли в минулому столітті і як легко ними маніпулювати. Єдине ж чим згідний це що рано чи пізно дійсно все вляжеться і винні понесуть покарання. Бажано щоб відмінили заборону на смертну кару, і не присипляли, навіть не на стільці садили а як в давнину козаки - на палю. Щоб здихали подовше, та люба паскуда яка захоче вкрасти - в онлайні могла зайти та перед тим глянути. Але нажаль не з тим народом, серед яких багато пєрєсталі слєдіть і пєрєживать за нашу страну...
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 13.04.2020 16:06
    +3
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    Та же история. Раньше относился к РФ толерантно, упрекал людей за радикальные высказывания. Но 2014й многое поменял. Только хороший ракетный щит заставит нас уважать.
    Валентин Кудря
      Валентин Кудря, 13.04.2020 15:46
    +1
    Trollface, 12.04.2020 18:57
    Усик это позорище, без мозгов. Уверен он не то, что историю не знает, а еще и писать не умеет грамотно.
    После Усик нужно ставить тире, а после слова "уверен" - запятую.
    Женя Шкут
      Женя Шкут, 13.04.2020 14:58
    +2
    Просто нужно смириться, что общество этого сайта превратилась в обитель вечно злых агрессивных дурачков. Но ничего, из адекватных тех кто читает это - просто знайте что таких на самом меньшинство, действительно, хотя по комментам в этом сложно поверить но сделайте это. Эти легче собираются в одну кучку на подобных сайтах, но на самом деле их не так много, как кажется.
    Sheffield
      Sheffield, 13.04.2020 12:42
    -1
    Vit18, 13.04.2020 10:35
    Повага Худжамову
    согласен, а представь какова теперь радость в родном кишлаке Рустама Махмудкуловича, раньше они гордились великим футболистом, а теперь таким же великим человеком! Слава герою!!
    Vit18
    online
      Vit18, 13.04.2020 10:35
    +3
    Повага Худжамову
    spqr-te
      spqr-te, 13.04.2020 09:16
    0
    Народ! Після пропаганди людей переконати неможливо. Мозок сприймає тільки «внесену» інформацію. Решта відкидає. Тому не старайтесь переконувати ватанів і вступати в дискусію — це безрезультатно.
    П.С. Зате після «прозріння» їх найбільше бомбить.
    Djimbo
      Djimbo, 13.04.2020 09:10
    +3
    Respect Рустаму! Всё по делу!
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 13.04.2020 08:58
    -4
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    Дэбилом ты стал
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 13.04.2020 08:56
    -5
    Да , оказывается Худжамов Кастрюлеголовый на всю голову
    Sentinel
    online
      Sentinel, 13.04.2020 01:26
    -4
    temamx2727, 12.04.2020 23:51
    А я наоборот, после того как порох поубивал на майдане людей что бы бабулесов поднять, а потом ещё посылал пацанов на смерть ради своего кармана, как-то перестал следить и переживать так за нашу страну. И особенно узнал сколько долбаебов у нас в стране, и как очень легко нашими людьми манипулировать. Но все равно я верю что у нас в стране все наладится, и виновные будут наказаны.
    Походу имя Артем это диагноз, редкостные дебилы.
    pont0017
      pont0017, 13.04.2020 01:22
    0
    temamx2727, 12.04.2020 23:51
    А я наоборот, после того как порох поубивал на майдане людей что бы бабулесов поднять, а потом ещё посылал пацанов на смерть ради своего кармана, как-то перестал следить и переживать так за нашу страну. И особенно узнал сколько долбаебов у нас в стране, и как очень легко нашими людьми манипулировать. Но все равно я верю что у нас в стране все наладится, и виновные будут наказаны.
    Порошенко, это Порошенко, а Украина, это Украина.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 12.04.2020 23:51
    -8
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    А я наоборот, после того как порох поубивал на майдане людей что бы бабулесов поднять, а потом ещё посылал пацанов на смерть ради своего кармана, как-то перестал следить и переживать так за нашу страну. И особенно узнал сколько долбаебов у нас в стране, и как очень легко нашими людьми манипулировать. Но все равно я верю что у нас в стране все наладится, и виновные будут наказаны.
    grifon
      grifon, 12.04.2020 19:28
    +5
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    +10
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    Trollface
    online
      Trollface, 12.04.2020 18:57
    +8
    Усик это позорище, без мозгов. Уверен он не то, что историю не знает, а еще и писать не умеет грамотно.
    Coffeking
      Coffeking, 12.04.2020 16:47
    +7
    Молодець!
    в сраку посилаю рашку і рашофілів!
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 12.04.2020 15:28
    -6
    кто вобще этого сепара ноунейма слушает
    Владимир Ифаноф
      Владимир Ифаноф, 11.04.2020 23:07
    +33
    Откуда Усику знать о Сталине и Бандере,политика для него сложная штука, ватник он российский
    doktor09
      doktor09, 12.04.2020 08:24
    +26
    Ясно одно: дружить со страной, забравшей силой Крым и фактически Донбасс, убивающей руками люмпенов украинцев, уже невозможно, скока б там не было км границы! Великодержавность, пропагандируемая у наших соседей несколько столетий-просто так не исчезнет. Нужен просто вооруженный нейтралитет.
    turist86
    online
      turist86, 12.04.2020 00:03
    +26
    Рустам
    GR-65
      GR-65, 12.04.2020 10:52
    +20
    И Рустам на 100% прав.
    А ватники идут лесом вместе с усиком.
    BekXan
      BekXan, 12.04.2020 00:14
    +19
    Заганять нет смысла никого.Но если он тварь пусть молчит и не показывает свой уровень плинтуса.А если начинает нести чушь в сторону страны нада наказывать на первый раз штрафом на второй раз в автобус и на передовую.Не дошло тогда срок.Проблема нашей страны в том что всякая мразь путинская и рыгов вякают и будоражат народ и им за это ничего.Комунисты просто к стенке ставили.Но мы не дикарьё по этому по закону штрафы и тюремные сроки вплоть до лишения гражданства и права въезда с конфискацией имущества.
    zhyr
      zhyr, 11.04.2020 23:28
    +17
    Женя Шкут, 11.04.2020 22:51
    "Ты или я можем чувствовать себя в своей стране некомфортно. Если ты считаешь, что СССР – режим абсолютных убийц, то не можешь это говорить, потому что стаешь порохоботом и бандеровцем. Если скажешь, что Сталин – тварь, то тоже становишься порохоботом. Не украинцем, не патриотом, а падлюкой для всех. Это проблема."
    Отличные двойные стандарты, но зато когда кто-то обвиняет пороха и реформы его команды или осуждает фейки нашего телевиденья, то его обвиняют что он пророссийский, сепаратист и против Украины. И если ты допустим против ссср или сталина, то почему становишься сразу порохоботом и бандеровцем?) Ждём больше высказываний этого умного человека.
    Бо зараз розвелось багато довб-бів, які поділяють всіх на порохоботів і зеленоботів, а третього варіанту (проти обох) в них не дано. І якщо твоя думка не співпадає з їхньою, ти автоматично відносишся до ворожого клану
    BaZia
    online
      BaZia, 12.04.2020 12:34
    +14
    Правильные слова от Рустама, Усик для меня это гражданин РФ, или же душевнобольной
    zhyr
      zhyr, 11.04.2020 23:21
    +11
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    +10
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 15:24
    +9
    Рустаму - респект! Усику - Бог суддя (той, що Всевишній, а не той що скрепній кремлівський)!
    Trollface
    online
      Trollface, 12.04.2020 18:57
    +8
    Усик это позорище, без мозгов. Уверен он не то, что историю не знает, а еще и писать не умеет грамотно.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.04.2020 01:17
    +8
    Morales, 12.04.2020 00:41
    Было у отца 3 сына. 2 умных, а третьего Рустамом назвали.
    Кроме чёрного и белого, есть ещё куча оттенков. И не каждый, кто уверен в своей правоте, и есть прав.
    Тот, кто считает сталина уродом, тот не порохобот, а нормальный и разумный человек. А каждый, кто говорит:"кто если не сталин, путин, порошенко и другие незаменимые, - это братья по разуму. И стоят они в одном ряду, хоть и думают, что они антогонисты. Просто холопы, которым нужен барин-хозяин.
    Моралес Уродес третьего звали.
    Coffeking
      Coffeking, 12.04.2020 16:47
    +7
    Молодець!
    в сраку посилаю рашку і рашофілів!
    grifon
      grifon, 12.04.2020 19:28
    +5
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 13.04.2020 16:06
    +3
    Саша Зардунов, 12.04.2020 19:07
    Как только Россия напала на Украину, я стал бандеровцем
    Та же история. Раньше относился к РФ толерантно, упрекал людей за радикальные высказывания. Но 2014й многое поменял. Только хороший ракетный щит заставит нас уважать.
    Vit18
    online
      Vit18, 13.04.2020 10:35
    +3
    Повага Худжамову
    Djimbo
      Djimbo, 13.04.2020 09:10
    +3
    Respect Рустаму! Всё по делу!
    Женя Шкут
      Женя Шкут, 13.04.2020 14:58
    +2
    Просто нужно смириться, что общество этого сайта превратилась в обитель вечно злых агрессивных дурачков. Но ничего, из адекватных тех кто читает это - просто знайте что таких на самом меньшинство, действительно, хотя по комментам в этом сложно поверить но сделайте это. Эти легче собираются в одну кучку на подобных сайтах, но на самом деле их не так много, как кажется.
    Валентин Кудря
      Валентин Кудря, 13.04.2020 15:46
    +1
    Trollface, 12.04.2020 18:57
    Усик это позорище, без мозгов. Уверен он не то, что историю не знает, а еще и писать не умеет грамотно.
    После Усик нужно ставить тире, а после слова "уверен" - запятую.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.04.2020 20:05
    0
    Ruslan, 13.04.2020 19:57
    В мене був випадок з життя. Поїхав на гру збірної в Білорусь. Коли повертався зупинив гаїшник, побачив лєнточку українсько-європейську, в них ж там всі з колорадськими їздять. Почав мозги колупати, за затемнені вікна напрягати, ну і в процесі виригнув Что ж ви мол там у сєбя па сваім кідаєтє? Я людині пояснюю що ти б поменше свій ящик дома дивився та ліпше б мене запитав що там діється, я ж звітам приїхав. Після Дебальцево я б багато що йому розказав но мозги просто за стіною, не проб'єш! Я його питаю - от скажи хто збив Боїнг? Версії: Україна, Росія, денери, лугандони, штати... Укропи! В гіршому випадку америкоси! Люди вірять в таку хєрню що нормальна людина не здатна сприйняти! Поколіннями промиті могзи! Вони правду не сприймуть, всіляко будуть відстоювати свою версію, спорити, сваритись. Їхні недомозги знають що русскіє таке не можуть зробити. Русскіє ето добро. А от ми, укропи сраниє виходить як зло для них. Ну і звісно подлиє амєрикоси, як ж без них...
    А, так тебя походу ранило в головешку. Все понятно.