Рустам Худжамов і Маріуполь припинили співпрацю

Досвідчений воротар залишив клуб

Рустам Худжамов і Маріуполь припинили співпрацю
© ФК Маріуполь. Рустам Худжамов

ФК «Маріуполь» та Рустам Худжамов припинили співпрацю.

Про це повідомив офіційний сайт клубу.

37-річний футболіст в цілому провів за «Маріуполь» 8 сезонів і 126 матчів в чемпіонатах України (101 - в Прем'єр-лізі і 25 - у Першій). Також в активі голкіпера 5 ігор в Лізі Європи.

Раніше Худжамов заявив, що до кінця року в Україні доживуть не всі клуби.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Маріуполь

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Hulivud
      Hulivud, 01.04.2020 13:23
    +9
    Хороший вратарь, может усилить любую команду УПЛ.
    Analiteg0
      Analiteg0, 01.04.2020 13:18
    -8
    Ох расея расеюшка со злым Путеным даже в обсуждении вратарей не дает покоя патриотычному рагулью...
    Dima Any
      Dima Any, 01.04.2020 12:32
    +9
    ihor7003, 01.04.2020 12:12
    Наверное в чемпионат Белоруссии поедет! Еще один кормилец которому не хватает денег!!!!!
    Худжамов - це якраз одна єдина порядна людина з всього донецького кобла, яка в голос заявляє про свою позицію стосовно Росії і її дій
    steelmaker
    online
      steelmaker, 01.04.2020 12:17
    +9
    Жалко, что истинную причину ухода мы не узнаем. А она, вероятно, куда более интересна, чем официоз.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 01.04.2020 12:17
    +14
    ihor7003, 01.04.2020 12:12
    Наверное в чемпионат Белоруссии поедет! Еще один кормилец которому не хватает денег!!!!!
    тебе видать всего хватает, раз ты людей столь легко судишь. Впрочем, чего-то, вероятно, тебе и не хватает. Мозгов? Очень даже может быть.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 01.04.2020 12:12
    -26
    Наверное в чемпионат Белоруссии поедет! Еще один кормилец которому не хватает денег!!!!!
    steelmaker
    online
      steelmaker, 01.04.2020 12:17
    +14
    ihor7003, 01.04.2020 12:12
    Наверное в чемпионат Белоруссии поедет! Еще один кормилец которому не хватает денег!!!!!
    тебе видать всего хватает, раз ты людей столь легко судишь. Впрочем, чего-то, вероятно, тебе и не хватает. Мозгов? Очень даже может быть.
    Hulivud
      Hulivud, 01.04.2020 13:23
    +9
    Хороший вратарь, может усилить любую команду УПЛ.
    Dima Any
      Dima Any, 01.04.2020 12:32
    +9
    ihor7003, 01.04.2020 12:12
    Наверное в чемпионат Белоруссии поедет! Еще один кормилец которому не хватает денег!!!!!
    Худжамов - це якраз одна єдина порядна людина з всього донецького кобла, яка в голос заявляє про свою позицію стосовно Росії і її дій
    steelmaker
    online
      steelmaker, 01.04.2020 12:17
    +9
    Жалко, что истинную причину ухода мы не узнаем. А она, вероятно, куда более интересна, чем официоз.