МОРОЗЮК: «Всі співали пісню фанатів про Путіна, і я співав. Це був хіт»

Український гравець згадав 2014 рік

МОРОЗЮК: «Всі співали пісню фанатів про Путіна, і я співав. Це був хіт»
© ФК Металіст Донецьк. Микола Морозюк

Колишній захисник «Динамо» Микола Морозюк розповів про виконання пісні «Путін-х....» разом з гравцями донецького «Металурга» в 2014 році.
 
«Ми грали товариський матч на зборах в Австрії. Обіграли «Терек» 4:1 або 3:1, я ще з центру поля воротареві забив за комір, але справа не в тому. Потім у нас були вихідні. Ми ввечері сіли поспівати. Ось так і заспівали.
 
Заспівали непогано, нам трохи боком вилізла ця пісня. Як всім, так і мені зокрема. У той час це було модно. Люди на трибунах можуть таке співати, а нам, виходить, не можна було співати.
 
Я ні про що не шкодую. Чого мені шкодувати? Реально, це був хіт, чому б не заспівати? Коли «Руки Вверх» були популярні, теж всі ж співали. Всі співали - і я співав», - сказав Морозюк.

Читайте також: МОРОЗЮК: «Українська - рідна мова, але мені простіше говорити російською»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Stakh70
      Stakh70, 11.04.2020 01:20
    -2
    kot_sumy, 11.04.2020 01:17
    Суркис может считать себя ,,соучастником,, данного шедевра! Хоть что-то полезное сделал)))
    Он может даже на путина в суд подать)))имена поменяли без спроса!!!
    kot_sumy
      kot_sumy, 11.04.2020 01:17
    -1
    Stakh70, 11.04.2020 00:28
    Чёт я припоминаю,в Харькове эта песня звучала до майдана,но,слова были про владельца команды Динамо Киев))
    Суркис может считать себя ,,соучастником,, данного шедевра! Хоть что-то полезное сделал)))
    Stakh70
      Stakh70, 11.04.2020 00:28
    -2
    Чёт я припоминаю,в Харькове эта песня звучала до майдана,но,слова были про владельца команды Динамо Киев))
    pont0017
      pont0017, 10.04.2020 23:37
    +7
    Виктор Иванов, 10.04.2020 19:50
    Это песня??? Да у Мохнатика и то на 3 слова больше в песнях. Температура растёт. Пора в обсервацию.
    Я так понимаю, что к смыслу у тебя претензий нет, просто слов мало?
    mhcua1965
      mhcua1965, 10.04.2020 21:58
    +9
    И на мавзолее напишут ХУ№ЛО
    kot_sumy
      kot_sumy, 10.04.2020 20:40
    +11
    zvalenok03, 10.04.2020 18:27
    .....Когда «Руки Вверх» были популярны, тоже ведь все пели. Все пели – и я пел», – сказал Морозюк.
    ////////////////////
    Тоже матом пел нецензурно выражаясь?
    А где мат? После 2014 xyйло перестало быть матом
    pl2012ua
      pl2012ua, 10.04.2020 20:14
    +6
    и был, и есть Молодец, Николай
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 10.04.2020 19:50
    -15
    Это песня??? Да у Мохнатика и то на 3 слова больше в песнях. Температура растёт. Пора в обсервацию.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.04.2020 19:41
    +10
    zvalenok03, 10.04.2020 18:27
    .....Когда «Руки Вверх» были популярны, тоже ведь все пели. Все пели – и я пел», – сказал Морозюк.
    ////////////////////
    Тоже матом пел нецензурно выражаясь?
    Как говорится - из песни слов не выкинешь
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 10.04.2020 18:27
    -12
    .....Когда «Руки Вверх» были популярны, тоже ведь все пели. Все пели – и я пел», – сказал Морозюк.
    ////////////////////
    Тоже матом пел нецензурно выражаясь?
    AK_228
    online
      AK_228, 10.04.2020 17:35
    0
    а потом вас руководство клуба штрафануло
    kot_sumy
      kot_sumy, 10.04.2020 17:27
    +16
    Я надеюсь, сдохнет от короны в ближайшее время это xуйлo
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 10.04.2020 17:15
    +20
    Почему был? Он и остается хитом на все времена. Теперь эта кликуха (ху@ло) будет с ним до конца жизни!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 10.04.2020 17:15
    +20
    Почему был? Он и остается хитом на все времена. Теперь эта кликуха (ху@ло) будет с ним до конца жизни!
    kot_sumy
      kot_sumy, 10.04.2020 17:27
    +16
    Я надеюсь, сдохнет от короны в ближайшее время это xуйлo
    kot_sumy
      kot_sumy, 10.04.2020 20:40
    +11
    zvalenok03, 10.04.2020 18:27
    .....Когда «Руки Вверх» были популярны, тоже ведь все пели. Все пели – и я пел», – сказал Морозюк.
    ////////////////////
    Тоже матом пел нецензурно выражаясь?
    А где мат? После 2014 xyйло перестало быть матом
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.04.2020 19:41
    +10
    zvalenok03, 10.04.2020 18:27
    .....Когда «Руки Вверх» были популярны, тоже ведь все пели. Все пели – и я пел», – сказал Морозюк.
    ////////////////////
    Тоже матом пел нецензурно выражаясь?
    Как говорится - из песни слов не выкинешь
    mhcua1965
      mhcua1965, 10.04.2020 21:58
    +9
    И на мавзолее напишут ХУ№ЛО
    pont0017
      pont0017, 10.04.2020 23:37
    +7
    Виктор Иванов, 10.04.2020 19:50
    Это песня??? Да у Мохнатика и то на 3 слова больше в песнях. Температура растёт. Пора в обсервацию.
    Я так понимаю, что к смыслу у тебя претензий нет, просто слов мало?
    pl2012ua
      pl2012ua, 10.04.2020 20:14
    +6
    и был, и есть Молодец, Николай
    AK_228
    online