Прем'єр-міністр України: пом'якшення карантину в квітні не буде

Денис Шмигаль розповів про плани Кабінету міністрів України

Прем'єр-міністр України: пом'якшення карантину в квітні не буде
© КМУ. Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів повідомив, що карантин в Україні може бути продовжений до початку травня.

Також він спростував інформацію про те, що з 14 квітня почнеться послаблення карантинних заборон, введених через пандемію коронавіруса COVID-19:

«Економіку потрібно буде запускати. Якщо буде зафіксована динаміка зниження захворюваності, то тільки в травні ми почнемо вести розмови про можливе пом'якшення карантинних заходів. Це точно не буде зроблено з 14 квітня, як було поширене в деяких фейкових повідомленнях, які вчора розійшлися в Україні.

Протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який запроваджено і буде зберігатися до встановленого 24 квітня і, швидше за все, буде продовжений до початку травня. Україна – одна з таких країн, де рекомендують продовжити якомога довше, скільки буде витримувати економіка і морально-психологічний стан людей, тому що це ефективний засіб порятунку життів українців».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Лівий берег

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 08.04.2020 21:32
    0
    dgurkis, 08.04.2020 21:20
    Как и на войне, на этом психозном карантине наши заднеприводные министры хорошенько подзаработают... Вон какие зарплаты выплатили дровосекам с таможни, слыгали? Поэтому, пакуйте быттехнику и золото и в ломбард занимайте очередь. Вот их не запретят точно!
    это печально....нет слов млять(
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.04.2020 21:20
    -1
    Brian, 08.04.2020 21:10
    У...бан очколупый, а об экономике мразота кто думать будет? Гнида
    Как и на войне, на этом психозном карантине наши заднеприводные министры хорошенько подзаработают... Вон какие зарплаты выплатили дровосекам с таможни, слыгали? Поэтому, пакуйте быттехнику и золото и в ломбард занимайте очередь. Вот их не запретят точно!
    Brian
    online
      Brian, 08.04.2020 21:10
    -2
    У...бан очколупый, а об экономике мразота кто думать будет? Гнида
    maxaonin8
      maxaonin8, 08.04.2020 20:37
    +1
    "Рекомендуют им", твари. А своей тупой башкой подумать о будущем не, не пробовал? Очередное г..но в кресле.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 08.04.2020 19:27
    +1
    Golhrenshtanga, 08.04.2020 19:00
    Это тот что на окружной,а вещи там можно купить?
    Хватит шастать!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 08.04.2020 19:00
    0
    Zero_Tolerance, 08.04.2020 16:45
    Цікавий карнтин... більше 2х не ходити, та "Столичний ринок" в Києві працює... а там більше 200+ (овочі, фрукти) чоловік в павільйоні сьогодні було, і це ще без продаваців...
    Это тот что на окружной,а вещи там можно купить?
    BekXan
      BekXan, 08.04.2020 18:08
    +2
    Минимум до 15 мая дело будет.Никто не даст слабину на майские .Будут держать.
    Valera35
      Valera35, 08.04.2020 17:58
    +6
    продлить как можно дольше, сколько будет выдерживать экономика и морально-психологическое состояние людей, потому что это эффективное средство спасения жизней украинцев».
    Забота о людях - сранная показуха. Все делается чтобы миллионы украинцев загнать в долги а миллиардеров обогатить. Скоро все магазы и рынки обанкротятся останутся супермаркеты и так везде. Уебаны одним словом
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 08.04.2020 16:45
    +3
    Цікавий карнтин... більше 2х не ходити, та "Столичний ринок" в Києві працює... а там більше 200+ (овочі, фрукти) чоловік в павільйоні сьогодні було, і це ще без продаваців...
    Valera35
      Valera35, 08.04.2020 17:58
    +6
    продлить как можно дольше, сколько будет выдерживать экономика и морально-психологическое состояние людей, потому что это эффективное средство спасения жизней украинцев».
    Забота о людях - сранная показуха. Все делается чтобы миллионы украинцев загнать в долги а миллиардеров обогатить. Скоро все магазы и рынки обанкротятся останутся супермаркеты и так везде. Уебаны одним словом
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 08.04.2020 16:45
    +3
    Цікавий карнтин... більше 2х не ходити, та "Столичний ринок" в Києві працює... а там більше 200+ (овочі, фрукти) чоловік в павільйоні сьогодні було, і це ще без продаваців...
    BekXan
      BekXan, 08.04.2020 18:08
    +2
    Минимум до 15 мая дело будет.Никто не даст слабину на майские .Будут держать.
    maxaonin8
      maxaonin8, 08.04.2020 20:37
    +1
    "Рекомендуют им", твари. А своей тупой башкой подумать о будущем не, не пробовал? Очередное г..но в кресле.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 08.04.2020 19:27
    +1
    Golhrenshtanga, 08.04.2020 19:00
    Это тот что на окружной,а вещи там можно купить?
    Хватит шастать!
    Brian
    online
      Brian, 08.04.2020 21:32
    0
    dgurkis, 08.04.2020 21:20
    Как и на войне, на этом психозном карантине наши заднеприводные министры хорошенько подзаработают... Вон какие зарплаты выплатили дровосекам с таможни, слыгали? Поэтому, пакуйте быттехнику и золото и в ломбард занимайте очередь. Вот их не запретят точно!
    это печально....нет слов млять(
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 08.04.2020 19:00
    0
    Zero_Tolerance, 08.04.2020 16:45
    Цікавий карнтин... більше 2х не ходити, та "Столичний ринок" в Києві працює... а там більше 200+ (овочі, фрукти) чоловік в павільйоні сьогодні було, і це ще без продаваців...
    Это тот что на окружной,а вещи там можно купить?