Український легіонер Гомеля: «Я на боці батьки, поміняв би громадянство»

Олександр Батищев отримує задоволення від життя в Білорусі

Український легіонер Гомеля: «Я на боці батьки, поміняв би громадянство»
© Krumka.by. Олександр Батищев

Український півзахисник «Гомеля» Олександр Батищев поділився думкою про боротьбу з коронавірусів в Білорусі.
 
- Чемпіонат Білорусі в Першій лізі ще не стартував, Вища йде. До сих пір є сумніви, чи варто продовжувати турнір в зв'язку з поширенням коронавируса. Що думаєш ти?
- Весь світ зупинив змагання і, по суті, нам теж варто це зробити. Але я на боці «батьки» (Олександра Лукашенка - прим.). Він не бачить приводів для паніки, не дає її розпалити.
 
В Білорусі всі продовжують працювати, жити звичайним життям. У мене сім'я, діти, я, звичайно, за них переживаю, але вони продовжують ходити в садок, ми з дружиною ходимо на роботу. Все нормально. Ми просто стежимо за здоров'ям, виконуємо всі рекомендовані заходи безпеки. В такому випадку все буде добре.
 
- Ти назвав президента «батька». За стільки років обілорусився?
- Так. Ось тобі подобається Україна, а мені - Білорусь. Я отримую задоволення від життя в цій країні, тут вже перебуваю більше шести років. Подобається абсолютно все, навіть поміняв би громадянство.
 
Поки ж у мене є вид на проживання. Як його отримати? Є два способи. Або якщо у тебе є білоруське коріння, або якщо ти як футболіст граєш тут три сезони, і потім можеш подавати документи. У моєму випадку вийшло так, що у дружини батько - білорус.
 
Її батьки розлучилися давно, тому коли ми переїжджали сюди, особливо не замислювалися про те, хто за національністю її батько. Але приїхали, попорпалися в біографіях родичів, і виявилося, що він - білорус. Подали документи, все отримали. І зараз навіть є передумови, що, можливо, отримаємо білоруське громадянство, - сказав Батищев.
 
Олександр Батищев - вихованець алчевської «Сталі». В Україні виступав за «Зорю», «Шахтар», «Суми» та «Сталь». З 2014 року грає за білоруські команди.

Читайте також: Олександр ЛУКАШЕНКО: «Білорусь зараз на піку захворюваності вірусом»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.04.2020 13:13
    -1
    Каждый человек волен выбирать себе место для проживания. Только возможности у людей разные, но все хотят жить лучше... Для многих сейчас слово Родина ничего не обозначает, лучше там где ты имеешь возможность больше заработать и жить сответственно. Этого футболиста устраивает то, что есть сегодня. Будет возможность жить в США, переметнется туда не задумываясь, и родственники найдутся по дедушкиной линии... Футболист - это диагноз...
    Nashwill
      Nashwill, 02.04.2020 13:12
    -1
    kvv1404, 02.04.2020 12:14
    А держава і Батьківщина це і так два різних поняття,не важливо розділяєш ти їх чи ні.
    та ти шо...
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 12:14
    +3
    Nashwill, 02.04.2020 11:16
    в принципі,правда. вибачаюся. тоді перефразую - Батьківщина у мене,у нас - чудова,а от держава - паршива,тут мене ніхто не переконає. (я розділяю поняття Батьківщина і держава)
    А держава і Батьківщина це і так два різних поняття,не важливо розділяєш ти їх чи ні.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 11:40
    -1
    Прапор Білорусі в зуби і Бацьку назустріч!!! Звичайнісінький пристосуванець і брехун-спочатку приїхав а потім почав корні шукати.Як на мене то в 2014 році все виглядало зовсім навпати-знайшов корні і переїхав до Білорусі,бо якщо ти не рахуєшся легіонером,то тобі знайти місце в команді легше!
    mmuk
      mmuk, 02.04.2020 11:39
    +3
    Ну вибрав Білорусь. А велика кількість людей стає громадянинами США чи інших европейської держав. І нікого це не дивує. Навпаки дехто вважає це за успіх.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 02.04.2020 11:17
    0
    Ещё не у всех есть чувство родины... на это надо время
    Nashwill
      Nashwill, 02.04.2020 11:16
    +6
    sokolyk, 02.04.2020 10:49
    Шкода, що це доводиться пояснювати багатьом людям, але Батьківщина - це земля, на якій народилися твої предки, і її як і батьків не вибирають! До того ж любов - почуття безкорисливе і не претендує на винагороду. Батьківщину люблять не за матеріальні цінності, які може дати мінлива влада, а за духовні, які ти отримав при народженні... або не отримав... тут кожен вибирає сам...
    в принципі,правда. вибачаюся. тоді перефразую - Батьківщина у мене,у нас - чудова,а от держава - паршива,тут мене ніхто не переконає. (я розділяю поняття Батьківщина і держава)
    sokolyk
      sokolyk, 02.04.2020 11:02
    +2
    zvalenok03, 02.04.2020 09:17
    Зато это честнее тех *патриотов* которые рассказывают как они любят Украину, но работать и жить хотят за бугром.
    Честнее тех кто свалил на пмж.
    Это - самообман! Каким образом это изменит твое происхождение? Ты можешь самоопределиться в любой другой национальности, получить паспорт, выучить другой язык, избавиться от акцента, ассимилироваться в другом обществе. Но первый же вопрос: где ты родился, где родились твои родители, рушит всю эту исскуственную, тщательно наращиваемую отрицанием, оболочку! И в глазах людей ты всегда будешь тем, кем так настойчиво ты себя считать не желаешь! Так зачем от этого бежать? И есть ли смысл бежать?
    sokolyk
      sokolyk, 02.04.2020 10:49
    +7
    Nashwill, 02.04.2020 08:47
    якби ще батьківщина хоч якось свою любов проявляла...
    Шкода, що це доводиться пояснювати багатьом людям, але Батьківщина - це земля, на якій народилися твої предки, і її як і батьків не вибирають! До того ж любов - почуття безкорисливе і не претендує на винагороду. Батьківщину люблять не за матеріальні цінності, які може дати мінлива влада, а за духовні, які ти отримав при народженні... або не отримав... тут кожен вибирає сам...
    kolezey-2
      kolezey-2, 02.04.2020 10:34
    +2
    по крайней мере честно
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 02.04.2020 09:17
    -2
    Mr.Frost, 02.04.2020 07:54
    Я тільки ЗА якщо такі повиїзжають з України! Нафіга ти потрібен якщо в тебе немає любові до Батьківщини!
    Зато это честнее тех *патриотов* которые рассказывают как они любят Украину, но работать и жить хотят за бугром.
    Честнее тех кто свалил на пмж.
    Nashwill
      Nashwill, 02.04.2020 08:47
    -9
    Mr.Frost, 02.04.2020 07:54
    Я тільки ЗА якщо такі повиїзжають з України! Нафіга ти потрібен якщо в тебе немає любові до Батьківщини!
    якби ще батьківщина хоч якось свою любов проявляла...
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 08:41
    +11
    Нууу... "и пусть канает, редиска..." шутка. Пусть принимает, если хочет, а нам какая разница? Он суперзвезда, и сборная без него не выживет? Да всё равно на эту новость...
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 02.04.2020 08:23
    -9
    Ну правильно все сказал
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 02.04.2020 08:23
    -9
    Ну правильно все сказал
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 02.04.2020 07:54
    +17
    Я тільки ЗА якщо такі повиїзжають з України! Нафіга ти потрібен якщо в тебе немає любові до Батьківщини!
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 02.04.2020 07:54
    +17
    Я тільки ЗА якщо такі повиїзжають з України! Нафіга ти потрібен якщо в тебе немає любові до Батьківщини!
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 08:41
    +11
    Нууу... "и пусть канает, редиска..." шутка. Пусть принимает, если хочет, а нам какая разница? Он суперзвезда, и сборная без него не выживет? Да всё равно на эту новость...
    sokolyk
      sokolyk, 02.04.2020 10:49
    +7
    Nashwill, 02.04.2020 08:47
    якби ще батьківщина хоч якось свою любов проявляла...
    Шкода, що це доводиться пояснювати багатьом людям, але Батьківщина - це земля, на якій народилися твої предки, і її як і батьків не вибирають! До того ж любов - почуття безкорисливе і не претендує на винагороду. Батьківщину люблять не за матеріальні цінності, які може дати мінлива влада, а за духовні, які ти отримав при народженні... або не отримав... тут кожен вибирає сам...
    Nashwill
      Nashwill, 02.04.2020 11:16
    +6
    sokolyk, 02.04.2020 10:49
    Шкода, що це доводиться пояснювати багатьом людям, але Батьківщина - це земля, на якій народилися твої предки, і її як і батьків не вибирають! До того ж любов - почуття безкорисливе і не претендує на винагороду. Батьківщину люблять не за матеріальні цінності, які може дати мінлива влада, а за духовні, які ти отримав при народженні... або не отримав... тут кожен вибирає сам...
    в принципі,правда. вибачаюся. тоді перефразую - Батьківщина у мене,у нас - чудова,а от держава - паршива,тут мене ніхто не переконає. (я розділяю поняття Батьківщина і держава)
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 12:14
    +3
    Nashwill, 02.04.2020 11:16
    в принципі,правда. вибачаюся. тоді перефразую - Батьківщина у мене,у нас - чудова,а от держава - паршива,тут мене ніхто не переконає. (я розділяю поняття Батьківщина і держава)
    А держава і Батьківщина це і так два різних поняття,не важливо розділяєш ти їх чи ні.
    mmuk
      mmuk, 02.04.2020 11:39
    +3
    Ну вибрав Білорусь. А велика кількість людей стає громадянинами США чи інших европейської держав. І нікого це не дивує. Навпаки дехто вважає це за успіх.
    sokolyk
      sokolyk, 02.04.2020 11:02
    +2
    zvalenok03, 02.04.2020 09:17
    Зато это честнее тех *патриотов* которые рассказывают как они любят Украину, но работать и жить хотят за бугром.
    Честнее тех кто свалил на пмж.
    Это - самообман! Каким образом это изменит твое происхождение? Ты можешь самоопределиться в любой другой национальности, получить паспорт, выучить другой язык, избавиться от акцента, ассимилироваться в другом обществе. Но первый же вопрос: где ты родился, где родились твои родители, рушит всю эту исскуственную, тщательно наращиваемую отрицанием, оболочку! И в глазах людей ты всегда будешь тем, кем так настойчиво ты себя считать не желаешь! Так зачем от этого бежать? И есть ли смысл бежать?
    kolezey-2
      kolezey-2, 02.04.2020 10:34
    +2
    по крайней мере честно
    Саша Зардунов