Метревелі висуне свою кандидатуру на пост президента УПЛ

Експерт каналів «Футбол» хоче спробувати себе в новій ролі

Метревелі висуне свою кандидатуру на пост президента УПЛ
© Футбол 1/2/3. Михйало Метревелі

Експерт програми «Великий футбол» Михайло Метревелі оголосив про те, що висуває свою кандидатуру на пост президента УПЛ:

- Все, що погано для УПЛ - погано і для мене теж. Зараз є один кандидат на пост президента Прем'єр ліги.

Хочу офіційно повідомити, що я висуваю свою кандидатуру на пост президента УПЛ. Мене не висуває жоден з клубів.

Я ні з ким не обговорював це питання, ні з ким не радився і не просив підтримати мене.

Я буду говорити не про те, щоб за мене проголосували. Я представлю програму, і хотів би почути думку клубів: підтримають вони цю програму чи ні.

- Сьогодні 1 квітня. Ніякого відношення до цього не має?
- Для багатьох це може здатися жартом, але не для мене.

На даний момент на пост президента УПЛ претендує тільки Олександр Шевченко.

Раніше Метревелі заявив, що нинішній сезон УПЛ потрібно дограти.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 11:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Опять боты активизировались)
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 02.04.2020 03:44
    +1
    если человек дурак то пусть клуб найдёт а потом опозорится на всю страну
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 02.04.2020 01:28
    0
    Пусть в студии сидит (если это не шутка, конечно).
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.04.2020 01:00
    -6
    Давай Сикошвили на федерацию бабло пилить!
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 00:44
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 02.04.2020 00:19
    ...
    Мы сейчас говорим о клубном канале , причём очень необъективном и очень заангажированном клубном канала, который с какого то перепугу решил из себя корчить национального транслятора . Таких примеров в Украине больше нету.
    И ещё. Никто ж не против, что бы в Украине появились каналы с интересным контентов и нормальной картинкой, но таких просто нет. Так же как и с нашим клубным футболом. Кроме Шахтёра в Европе просто некому представлять Украину.
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 00:42
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 02.04.2020 00:19
    ...
    Мы сейчас говорим о клубном канале , причём очень необъективном и очень заангажированном клубном канала, который с какого то перепугу решил из себя корчить национального транслятора . Таких примеров в Украине больше нету.
    И что конкретно там ну прям ОЧЕНЬ не объективно?? Передача Великий Футбол?? Так не смотри её, раз там твоём Динамо обижают. Я же лично на футболах смотрю только матчи.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 00:26
    -5
    jekаfunny, 02.04.2020 00:23
    ВаДо , дорогой , Такие же профессиональные и независимые как и все твои разборы касающиеся Динамо
    Даёшь ВаДо главной УПЛ!
    Піздун,дебілушка!Тебе ж вбогого ніхоне чіпає!Пиши свою маячню і не чіпай інший-не виказуй свій і так вже неадекатний характер,піздоша.Бачу те що тебе народили настоячи наклало свій відбиток на тебе!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:23
    +4
    kvv1404, 02.04.2020 00:19
    Нормальний адекватний чувак! Головне що у нього є програма,а те що він працював на каналі Футбол експертом ні про що не говорить.Принаймі його розбори були незалежні та більш-менш професійні.
    ВаДо , дорогой , Такие же профессиональные и независимые как и все твои разборы касающиеся Динамо
    Даёшь ВаДо главной УПЛ!
    Devil
      Devil, 02.04.2020 00:20
    +6
    kvv1404, 02.04.2020 00:19
    Нормальний адекватний чувак! Головне що у нього є програма,а те що він працював на каналі Футбол експертом ні про що не говорить.Принаймі його розбори були незалежні та більш-менш професійні.
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Devil
      Devil, 02.04.2020 00:20
    +4
    Понятно, что это шутка. Хотя бы по той причине, что любого кандидата должен выдвигать клуб. Просто так человек прийти не может - так прописано в регламентных документах. И шутка дебильная - как и сам Михо.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 00:19
    -3
    Нормальний адекватний чувак! Головне що у нього є програма,а те що він працював на каналі Футбол експертом ні про що не говорить.Принаймі його розбори були незалежні та більш-менш професійні.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:19
    0
    Alex_Romanov, 02.04.2020 00:15
    Покажи мне хоть один независимый канал в Украине
    ...
    Мы сейчас говорим о клубном канале , причём очень необъективном и очень заангажированном клубном канала, который с какого то перепугу решил из себя корчить национального транслятора . Таких примеров в Украине больше нету.
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 00:15
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 02.04.2020 00:14
    Меня не выдвигает ни один из клубов(с)

    По-любому не врет ,, независимый эксперт , независимого телеканала
    Покажи мне хоть один независимый канал в Украине
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:14
    +2
    Меня не выдвигает ни один из клубов(с)

    По-любому не врет ,, независимый эксперт , независимого телеканала
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 00:10
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Всем срать на программу, как правило президентами УПЛ и тем более ФФУ выбирают тех, кто выгоднее футбольным чиновникам.
    jimmi
      jimmi, 01.04.2020 23:32
    +1
    Ахахаха
    Dre
      Dre, 01.04.2020 23:25
    +1
    Михйало
    Devil
      Devil, 02.04.2020 00:20
    +6
    kvv1404, 02.04.2020 00:19
    Нормальний адекватний чувак! Головне що у нього є програма,а те що він працював на каналі Футбол експертом ні про що не говорить.Принаймі його розбори були незалежні та більш-менш професійні.
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:23
    +4
    kvv1404, 02.04.2020 00:19
    Нормальний адекватний чувак! Головне що у нього є програма,а те що він працював на каналі Футбол експертом ні про що не говорить.Принаймі його розбори були незалежні та більш-менш професійні.
    ВаДо , дорогой , Такие же профессиональные и независимые как и все твои разборы касающиеся Динамо
    Даёшь ВаДо главной УПЛ!
    Devil
      Devil, 02.04.2020 00:20
    +4
    Понятно, что это шутка. Хотя бы по той причине, что любого кандидата должен выдвигать клуб. Просто так человек прийти не может - так прописано в регламентных документах. И шутка дебильная - как и сам Михо.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:14
    +2
    Меня не выдвигает ни один из клубов(с)

    По-любому не врет ,, независимый эксперт , независимого телеканала
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 02.04.2020 03:44
    +1
    если человек дурак то пусть клуб найдёт а потом опозорится на всю страну
    jimmi
      jimmi, 01.04.2020 23:32
    +1
    Ахахаха
    Dre
      Dre, 01.04.2020 23:25
    +1
    Михйало
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 02.04.2020 11:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Опять боты активизировались)
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 02.04.2020 01:28
    0
    Пусть в студии сидит (если это не шутка, конечно).
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.04.2020 00:19
    0
    Alex_Romanov, 02.04.2020 00:15
    Покажи мне хоть один независимый канал в Украине
    ...
    Мы сейчас говорим о клубном канале , причём очень необъективном и очень заангажированном клубном канала, который с какого то перепугу решил из себя корчить национального транслятора . Таких примеров в Украине больше нету.