У січні в Україні від грипу та пневмонії померли понад 600 осіб

Майже на третину менше, ніж у першому місяці минулого року

У січні в Україні від грипу та пневмонії померли понад 600 осіб
© Укрінформ

У січні 2020 року від грипу та пневмонії в Україні померла 621 особа, що на 27,7% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Про це свідчать дані щодо кількості померлих від окремих хвороб органів дихання у 2019 році та січні 2020 року, надані в Державній службі статистики.

Так, за даними Держстату, кількість померлих від грипу та пневмонії в січні 2020 року становила 621 особу. В 2019 році від цих хвороб в Україні у січні померли 908 осіб.

При цьому, як свідчать дані Держстату за 2019 рік, смертність від пневмонії переважала над смертністю від грипу в 111 разів.

Нагадаємо, станом на ранок 1 квітня в Україні було підтверджено 669 випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19. Померло від цієї хвороби 17 осіб.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Укрінформ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 06:30
    0
    kvv1404, 02.04.2020 00:12
    Зате коронавірусу світ боїться як чуми в середньовіччя боялися.А ось грипу та пневмонії не бояться! Ось що робить пропаганда! А тепер пригадайте таку саму паніку зі свиним та пташиним грипом.Там цифри співвідношення були такого самого порядку!
    А тепер трохи напружься, і подумай, скільки померло б, якщо б не було карантину. Смертність в корони втричі вища за звичайний грип, і ліків немає. Думай те)))
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 00:12
    +1
    Зате коронавірусу світ боїться як чуми в середньовіччя боялися.А ось грипу та пневмонії не бояться! Ось що робить пропаганда! А тепер пригадайте таку саму паніку зі свиним та пташиним грипом.Там цифри співвідношення були такого самого порядку!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 01.04.2020 23:35
    0
    vitaha33, 01.04.2020 23:33
    Тобто це ще раз доказує, що коронавірус практично той самий грип
    Скорее то, что уровень медицины у нас на уровне Африки. Хотя Африка уже вырвалась вперед, наверное.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.04.2020 23:33
    +1
    Тобто це ще раз доказує, що коронавірус практично той самий грип
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.04.2020 21:19
    -2
    сайт идиотов как всегда или это сайт минздрава или фсб порашки по расзжиганию ситуации в стране
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.04.2020 21:10
    -2
    Половина из них умерли от коронавируса, просто тогда еще не знали что это и им ставили диагноз пневмония. Если эксгумацию произвести, то всё подтвердится
    ser_nat
    online
      ser_nat, 01.04.2020 20:06
    +5
    На самом деле новость не по профилю
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 01.04.2020 19:12
    -4
    зачем эти новости тут надо? sport.ua сбрендили что ли? если нету что писать так напишите что то хорошее ане пневмонию
    ser_nat
    online
      ser_nat, 01.04.2020 20:06
    +5
    На самом деле новость не по профилю
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.04.2020 00:12
    +1
    Зате коронавірусу світ боїться як чуми в середньовіччя боялися.А ось грипу та пневмонії не бояться! Ось що робить пропаганда! А тепер пригадайте таку саму паніку зі свиним та пташиним грипом.Там цифри співвідношення були такого самого порядку!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.04.2020 23:33
    +1
    Тобто це ще раз доказує, що коронавірус практично той самий грип
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 06:30
    0
    kvv1404, 02.04.2020 00:12
    Зате коронавірусу світ боїться як чуми в середньовіччя боялися.А ось грипу та пневмонії не бояться! Ось що робить пропаганда! А тепер пригадайте таку саму паніку зі свиним та пташиним грипом.Там цифри співвідношення були такого самого порядку!
    А тепер трохи напружься, і подумай, скільки померло б, якщо б не було карантину. Смертність в корони втричі вища за звичайний грип, і ліків немає. Думай те)))
    Sentinel
    online
      Sentinel, 01.04.2020 23:35
    0
    vitaha33, 01.04.2020 23:33
    Тобто це ще раз доказує, що коронавірус практично той самий грип
    Скорее то, что уровень медицины у нас на уровне Африки. Хотя Африка уже вырвалась вперед, наверное.