Відеоконференція УЄФА: матчі єврокубків переносяться на липень-серпень

Всі поєдинки збірних в червні будуть скасовані через пандемію коронавірусу

Відеоконференція УЄФА: матчі єврокубків переносяться на липень-серпень
© Twitter

УЄФА, керівний орган Європи з футболу, провів відеоконференцію з представниками всіх 55 національних асоціацій. На ній обговорювалась інформація про поточну ситуацію з пандемією коронавірусу. На зустрічі розглядалося кілька варіантів, при яких може бути дограний футбольний сезон 2019/20.

В УЄФА поки що немає чіткого уявлення про те, коли футбольний сезон може поновитися. Професійний футбол в Європі в цей час призупинено, принаймні, до кінця квітня. Число підтверджених випадків COVID-19 продовжує щодня зростати. Контракти гравців, літнє трансферне вікно і майбутнє європейських змагань також були в порядку денному зустрічі.

На відеоконференції УЄФА були узгоджені наступні рішення:

  • Догравання національних чемпіонатів є головним пріоритетом.
  • Всі матчі під егідою організації переносяться на невизначений термін.
  • Догравання Ліги чемпіонів та Ліги Європи переноситься на липень та серпень.
  • Всі товариські матчі національних збірних в червні будуть скасовані.
  • Матчі плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи переносяться на вересень.
  • Всі юнацькі чемпіонати Європи, заплановані на літо, скасовуються.
  • Фінал чотирьох Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу (кінець квітня) переноситься.
  • Наступний футбольний сезон у Європі може розпочатися у вересні або жовтні.

Ці рішення збільшують плутанину в європейському календарі, оскільки старт нового футбольного сезону доведеться зсунути. Однак, схоже, що всі учасники конференції мають намір відновити та завершити поточний сезон.

Див. також: Три плани. УЄФА розглядає варіант з відновленням сезону аж у вересні

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sunrise
    online
      Sunrise, 01.04.2020 21:30
    0
    Пока всё логично. Завершить текущий сезон важнее нового. За новый сезон сейчас вообще смысла особого нет переживать.
    Ya H
      Ya H, 01.04.2020 17:51
    +1
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    Вирус свидетелей госдолга и заодно и краха США. ))
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.04.2020 16:59
    +4
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    Что ты за вирус подцепил что так мозг разрушает?
    Дрон Дрон
      Дрон Дрон, 01.04.2020 15:39
    +4
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    В тому то і справа що до липня не реально буде грати, навіть при самому позитивному розвитку подій.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.04.2020 15:37
    -14
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.04.2020 16:59
    +4
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    Что ты за вирус подцепил что так мозг разрушает?
    Дрон Дрон
      Дрон Дрон, 01.04.2020 15:39
    +4
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    В тому то і справа що до липня не реально буде грати, навіть при самому позитивному розвитку подій.
    Ya H
    online
      Ya H, 01.04.2020 17:51
    +1
    dgurkis, 01.04.2020 15:37
    Куда они коней гонят? Понос, что ли? Бога рассмешить решили? Закончится эта пьезолохапанднмия к выборам у пиндосов, вот тогда с весны и планируйте. Или вам еще не понятны эти рамсы? Кто же сейчас пролетариату права вернет назад? Усе! Накусе выкуси!Европа не Лукашенки, их на Хутор не пошлет. Облапошили нас Родшильдо-Соровское племя!
    Вирус свидетелей госдолга и заодно и краха США. ))
    Sunrise
    online
      Sunrise, 01.04.2020 21:30
    0
    Пока всё логично. Завершить текущий сезон важнее нового. За новый сезон сейчас вообще смысла особого нет переживать.