Екс-гравець збірної України провів два впевнених матчі в чемпіонаті Тайваню

Ігор Зайцев продовжує сезон

© БК Тайвань Бірз. Ігор Зайцев

Український бігмен Ігор Зайцев провів два потужних матчі за тиждень у чемпіонаті Тайваню. У першій грі «Тайвань Бірз» українця переміг «Тайвань Банк» з рахунком 87:76. Зайцев, вийшовши у старті, відіграв 30 хвилин, набрав 25 очок (7/14 двоочкових, 1/1 триочкових, 8/10 штрафних), зробив 10 підбирань (3 в атаці), віддав 2 передачі та зробив 2 блок-шоти (РЕ 25).

У другій грі тижня Зайцев допоміг своєму клубу здолати на виїзді «Цзютай» — 89:70. Зайцев також вийшов у старті, відпрацював у грі 24 хвилини, набрав 17 очок (7/10 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ 19).

«Тайвань Бірз» лідирує у турнірній таблиці з 20 перемогами у 25 матчах, випереджаючи найближчого переслідувача на 6 перемог.

Вийшов бардак. В'ячеслав Кравцов розповів про зупинку чемпіонату Японії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!