КРИЛОВ: «Ідея з російським паспортом злетіла. Хочу отримати укр.біометрику»

Боєць UFC залишився без американської візи і поки не може потрапити в Україну

КРИЛОВ: «Ідея з російським паспортом злетіла. Хочу отримати укр.біометрику»
© Instagram. Микита Крилов

Боєць UFC Микита Крилов, який виходив в октагон під російським прапором, розповів, що на даний момент не отримав російський паспорт і збирається подати заявку на український біометричний паспорт, оскільки у нього закінчилася американська віза:

«Я по факту не з України зараз і не з Росії. Для мене не проблема побитися і з росіянином, і з українцем, це наше ремесло, я до цього ставлюся завжди нормально. Я не хочу нікого покалічити, тримаю свої емоції при собі. Я вже бився зі співвітчизниками не раз.

Ідея з російським паспортом? Вона злетіла поки. У минулому році мені виділили квоту на отримання дозволу на тимчасове проживання. Але через мої постійні переміщення вона обнулилася. І з тих пір я не зробив нічого в цьому напрямку.

А зараз мені потрібно в Україну. У мене закордонний паспорт закінчився. Але і в цілому я давно не був у Києві. Десь з 2016 року. Мені б хотілося побачитися зі старими товаришами, зайти в зал, де я тренувався, поспілкуватися з тренерами. Мене ж, все одно, пов'язують теплі почуття з багатьма людьми.

Хоча у мене є ще один закордонний паспорт, але зараз в Україні можна отримати біометричний паспорт, який спрощує польоти по Європі. У мене і віза американська закінчилася, так що мені в Україну треба потрапити ще і за цим. Візу продовжити. Так що сподіваюся потрапити туди вже скоро, але через карантин поки нікуди не можу поїхати».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес

(94 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    hater of haters
      hater of haters, 30.03.2020 12:56
    0
    Такие и под хвост себе запросто дадут, если понадобится.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 30.03.2020 11:27
    -2
    нууу...где дружный вой ваты о том..что будет прославлять Украину? и поднимать флаг?))) и что другие подниматели..вусик...ломаченков и другие..поддерживают?))
    kerch30
    online
      kerch30, 30.03.2020 11:27
    -1
    Патриот однако. Возьми у Ломаченко голубой берет
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 30.03.2020 11:02
    +2
    Типичная рашистская лицемерная гниль. Все они клянут "прогнивший" запад, но ломятся туда со всех ног.
    BaZia
    online
      BaZia, 30.03.2020 09:22
    +4
    #какаяразница завалить рускага или украинца.
    Таку мерзоту слати за парєбрік
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 30.03.2020 08:54
    +7
    Совсем мозги отключились. Хочешь завезти в Украину одновременно два вируса - короновирус и рашизм
    vizuals
    online
      vizuals, 30.03.2020 08:15
    +5
    Це падло бреше. В рашці без питань роздають паспорти тим, хто живе на окупованих територіях. Ця мразота просто здогадується чи йому підказали, що з цима пачтортами будуть проблеми, ось і крутиться, як вужик.
    BekXan
      BekXan, 30.03.2020 04:14
    +7
    Таких называют просто спортивная шлюха
    firstromario
      firstromario, 30.03.2020 02:34
    +1
    Stanislav Matusevych, 29.03.2020 23:04
    Цей же 3,14дор у 2014-му відкрито підтримував Лугандон та лаяв "хунту". Все, коли приперло, помінялися почуття? Типовий лугандонець, мати рідну продасть заради власної вигоди.
    З одної сторони згідний з тобою. А з другої ця відповідь менш дико звучить ніж цитати «наших» боксерів... хоть логіку розумію - Український паспорт цінніший коли йде мова про кордони....
    VITASS
      VITASS, 30.03.2020 00:28
    +5
    а сколько таких родногавенных?
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 29.03.2020 23:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ай хитрожопый какой. Одно дело когда человек недоволен происходящим на майдане и нынешней(уже бывшей) властью, но остался в Украине и считает себя украинцем. Другое когда валит в Рашу и везде трепается как хочет рос. паспорт, но и украиснкая биометрия тоже не помешала бы)))
    Да я бы тоже не против иметь и паспорт США, и паспорт РФ, и паспорт скажем Японии. Да увы, так не бывает.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 29.03.2020 23:49
    -1
    dadaali177188, 29.03.2020 22:37
    скажем дружно нафиг нужно....надеюсь нашим чинушам хватит ума послать на ...очередное говно без рода и племени, запоребриком забуксовали так это чмо ползёт в Украину
    Не хватит ума чинушам. Они за пару копеек маму родную продадут, а тут всего лишь биометрический паспорт ушлепку.
    Половина Крыма уже получила украинские биометрический паспорта, куча ненавидящих украину лугандонов имеют украинские биометрический паспорта.
    Думаете они эти паспорта получили чисто и прозрачно? Все за бабки.
    Yalta
      Yalta, 29.03.2020 23:16
    +4
    Зато честно и без фальши.Он намекнул на то,что ,получит биометрику и,если продлит американскую визу-то ему российский паспорт и най.у.х не нужен
    jimmi
      jimmi, 29.03.2020 23:12
    +9
    Два ключевых слова - Нужно и Удобно. Остальное - мусор.
    Жди паспорт РФ.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 29.03.2020 23:09
    +1
    Cassini, 29.03.2020 22:49
    Большое колличество проблем именно от таких "украинцев". Слать нахер при любых спортивных достижениях.
    Проблема в том, что даст немного денег и всё сделают
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 29.03.2020 23:04
    +20
    Цей же 3,14дор у 2014-му відкрито підтримував Лугандон та лаяв "хунту". Все, коли приперло, помінялися почуття? Типовий лугандонець, мати рідну продасть заради власної вигоди.
    Cassini
      Cassini, 29.03.2020 22:49
    +28
    Большое колличество проблем именно от таких "украинцев". Слать нахер при любых спортивных достижениях.
    RomarioUA
      RomarioUA, 29.03.2020 22:41
    +9
    Поржал)))
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 29.03.2020 22:37
    +33
    скажем дружно нафиг нужно....надеюсь нашим чинушам хватит ума послать на ...очередное говно без рода и племени, запоребриком забуксовали так это чмо ползёт в Украину
    common_sense
    online
      common_sense, 29.03.2020 22:27
    +37
    сиди в рашке и жди паспорта от вовы
    common_sense
    online
      common_sense, 29.03.2020 22:27
    +37
    сиди в рашке и жди паспорта от вовы
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 29.03.2020 22:37
    +33
    скажем дружно нафиг нужно....надеюсь нашим чинушам хватит ума послать на ...очередное говно без рода и племени, запоребриком забуксовали так это чмо ползёт в Украину
    Cassini
      Cassini, 29.03.2020 22:49
    +28
    Большое колличество проблем именно от таких "украинцев". Слать нахер при любых спортивных достижениях.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.03.2020 23:04
    +20
    Цей же 3,14дор у 2014-му відкрито підтримував Лугандон та лаяв "хунту". Все, коли приперло, помінялися почуття? Типовий лугандонець, мати рідну продасть заради власної вигоди.
    jimmi
      jimmi, 29.03.2020 23:12
    +9
    Два ключевых слова - Нужно и Удобно. Остальное - мусор.
    Жди паспорт РФ.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 29.03.2020 22:41
    +9
    Поржал)))
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 30.03.2020 08:54
    +7
    Совсем мозги отключились. Хочешь завезти в Украину одновременно два вируса - короновирус и рашизм
    BekXan
      BekXan, 30.03.2020 04:14
    +7
    Таких называют просто спортивная шлюха
    vizuals
    online
      vizuals, 30.03.2020 08:15
    +5
    Це падло бреше. В рашці без питань роздають паспорти тим, хто живе на окупованих територіях. Ця мразота просто здогадується чи йому підказали, що з цима пачтортами будуть проблеми, ось і крутиться, як вужик.
    VITASS
      VITASS, 30.03.2020 00:28
    +5
    а сколько таких родногавенных?
    BaZia
    online
      BaZia, 30.03.2020 09:22
    +4
    #какаяразница завалить рускага или украинца.
    Таку мерзоту слати за парєбрік
    Yalta
      Yalta, 29.03.2020 23:16
    +4
    Зато честно и без фальши.Он намекнул на то,что ,получит биометрику и,если продлит американскую визу-то ему российский паспорт и най.у.х не нужен
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 30.03.2020 11:02
    +2
    Типичная рашистская лицемерная гниль. Все они клянут "прогнивший" запад, но ломятся туда со всех ног.
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 29.03.2020 23:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ай хитрожопый какой. Одно дело когда человек недоволен происходящим на майдане и нынешней(уже бывшей) властью, но остался в Украине и считает себя украинцем. Другое когда валит в Рашу и везде трепается как хочет рос. паспорт, но и украиснкая биометрия тоже не помешала бы)))
    Да я бы тоже не против иметь и паспорт США, и паспорт РФ, и паспорт скажем Японии. Да увы, так не бывает.
    firstromario
      firstromario, 30.03.2020 02:34
    +1
    Stanislav Matusevych, 29.03.2020 23:04
    Цей же 3,14дор у 2014-му відкрито підтримував Лугандон та лаяв "хунту". Все, коли приперло, помінялися почуття? Типовий лугандонець, мати рідну продасть заради власної вигоди.
    З одної сторони згідний з тобою. А з другої ця відповідь менш дико звучить ніж цитати «наших» боксерів... хоть логіку розумію - Український паспорт цінніший коли йде мова про кордони....
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 29.03.2020 23:09
    +1
    Cassini, 29.03.2020 22:49
    Большое колличество проблем именно от таких "украинцев". Слать нахер при любых спортивных достижениях.
    Проблема в том, что даст немного денег и всё сделают
    hater of haters
      hater of haters, 30.03.2020 12:56
    0
    Такие и под хвост себе запросто дадут, если понадобится.