Слуцьк – Динамо Брест – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку другого туру чемпіонату Білорусі

Слуцьк – Динамо Брест – 0:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Брест

У суботу, 28-го березня, відбудеться поєдинок другого туру чемпіонату Білорусі, в якому «Слуцьк» прийматиме «Динамо-Брест». Матч пройде в Слуцьку на стадіоні «Міський», початок – о 12:00 за київським часом.

Чинний чемпіон Білорусі нову першість почав з нічийного результату, не зумівши на своєму полі обіграти «Смолевичі» (1:1). У стартовому складі брестського клубу на поле вийшли два українці – Олександр Нойок та Артем Мілевський. «Слуцьк», за який виступають наші співвітчизники Сергій Чеботаєв і Юрій Тетеренко, почав чемпіонат з перемоги над «Славією-Мозир», обігравши суперників з рахунком 3:1. У минулому сезоні «синьо-білі» двічі обіграли слуцький колектив – 3:1 на виїзді та 3:2 на своєму полі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Слуцьк» – «Динамо-Брест». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.03.2020 13:39
    +1
    Артем Володимирович Мілевський! Форева герою!
    dnk-msk
      dnk-msk, 28.03.2020 13:21
    0
    Только написал и игра поживее пошла )))
    Barsa2019
      Barsa2019, 28.03.2020 13:17
    0
    Артем Милевский забивает! Ура!
    iravik83
      iravik83, 28.03.2020 13:15
    0
    Bolshoi, 28.03.2020 12:03
    Артем, береги себя, не приближайся к другим игрокам ближе двух метров.
    очень смешно!!
    dnk-msk
      dnk-msk, 28.03.2020 13:14
    +2
    Смотрю матч с самого начала )
    Все-таки совсем вялый матч... ни скоростей особо, ни огня в игре!
    Если бы не Миля, который еще и забил, может и не включал бы даже
    Кому еще полгода назад скажи, что все лиги будут отменены, а смотреть будем только Бялоруссов... никто не поверил бы.
    Kherson384
      Kherson384, 28.03.2020 13:05
    -1
    Чемпик Белоруссии!!!
    Trollface
      Trollface, 28.03.2020 12:11
    -4
    Сейчас трезвых на поле нет. Их не берет
    Bolshoi
      Bolshoi, 28.03.2020 12:03
    -3
    Артем, береги себя, не приближайся к другим игрокам ближе двух метров.
    dnk-msk
      dnk-msk, 28.03.2020 13:14
    +2
    Смотрю матч с самого начала )
    Все-таки совсем вялый матч... ни скоростей особо, ни огня в игре!
    Если бы не Миля, который еще и забил, может и не включал бы даже
    Кому еще полгода назад скажи, что все лиги будут отменены, а смотреть будем только Бялоруссов... никто не поверил бы.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.03.2020 13:39
    +1
    Артем Володимирович Мілевський! Форева герою!
    dnk-msk
      dnk-msk, 28.03.2020 13:21
    0
    Только написал и игра поживее пошла )))
    Barsa2019
      Barsa2019, 28.03.2020 13:17
    0
    Артем Милевский забивает! Ура!
    iravik83
      iravik83, 28.03.2020 13:15
    0
    Bolshoi, 28.03.2020 12:03
    Артем, береги себя, не приближайся к другим игрокам ближе двух метров.
    очень смешно!!