Мер Бергамо: «Матч Аталанта - Валенсія був біологічною бомбою»

Джорджіо Горі шкодує, що гра відбулася

Мер Бергамо: «Матч Аталанта - Валенсія був біологічною бомбою»
© EFE

Мер італійського Бергамо Джорджіо Горі згоден, що матч Ліги чемпіонів «Аталанта» - «Валенсія», який відбувся в Мілані, призвів до вибуху поширення коронавірусу в регіоні Ломбардія.

Саме Ломбардія більше всіх в країні постраждала від пандемії.

«Цей матч став біологічною бомбою. Але тоді ми не знали, що відбувається. Вірус вже поширювався, а 40 тисяч осіб вирушили в Мілан і разом перебували на стадіоні».

«Багато хто дивився матч поза стадіоном, але групами, і продовжували поширювати хворобу. Однак футбольний матч - не єдина причина такої ситуації».

«Ще один спалах був в госпіталі, де пацієнт з пневмонією заражав лікарів та інших хворих. Це ще одна точка такого активного спалаху», - вважає Горі.

Раніше «Валенсія» оголосила, що 35% складу команди захворіли. У «Аталанти» поки один випадок захворювання.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Marca

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 26.03.2020 13:46
    +1
    Леня Кукуев, 26.03.2020 11:01
    где на севере? карту откройте!
    Интервью такие давали итальянцы тогда, когда счёт заболевших шёл на сотни уже - "мы на юге(Италии), у нас всё хорошо, то на севере проблемы..." А в это время терялось драгоценное время. Если б вся вспышка гла только с этого стадиона, то была б только эпидемия на часть Италии, а так - всё не на столько просто. Везде спокойно кашляли туристы, и чужие и свои, никто не следил и не ограничивал... вот я о чём, что не надо всё к одному факту сводить, это всеобщее разгильдяйство, и этот матч - лишь один из фактов этого разгильдяйства!
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 26.03.2020 11:01
    +2
    zac1310, 25.03.2020 15:20
    Ну да, свернуть всю эпидемию на 1 матч. Наплевательски вообще к коронавирусу тогда относились - вспоминаются интервью типа "это у них там на севере плохо, а у нас всё спокойно"... Хотя легче от этого никому не становится.
    где на севере? карту откройте!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.03.2020 17:57
    +1
    Тот случай, когда футбол пошел во вред обществу!
    zac1310
    online
      zac1310, 25.03.2020 15:20
    -2
    Ну да, свернуть всю эпидемию на 1 матч. Наплевательски вообще к коронавирусу тогда относились - вспоминаются интервью типа "это у них там на севере плохо, а у нас всё спокойно"... Хотя легче от этого никому не становится.
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 26.03.2020 11:01
    +2
    zac1310, 25.03.2020 15:20
    Ну да, свернуть всю эпидемию на 1 матч. Наплевательски вообще к коронавирусу тогда относились - вспоминаются интервью типа "это у них там на севере плохо, а у нас всё спокойно"... Хотя легче от этого никому не становится.
    где на севере? карту откройте!
    zac1310
    online
      zac1310, 26.03.2020 13:46
    +1
    Леня Кукуев, 26.03.2020 11:01
    где на севере? карту откройте!
    Интервью такие давали итальянцы тогда, когда счёт заболевших шёл на сотни уже - "мы на юге(Италии), у нас всё хорошо, то на севере проблемы..." А в это время терялось драгоценное время. Если б вся вспышка гла только с этого стадиона, то была б только эпидемия на часть Италии, а так - всё не на столько просто. Везде спокойно кашляли туристы, и чужие и свои, никто не следил и не ограничивал... вот я о чём, что не надо всё к одному факту сводить, это всеобщее разгильдяйство, и этот матч - лишь один из фактов этого разгильдяйства!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.03.2020 17:57
    +1
    Тот случай, когда футбол пошел во вред обществу!