КОЛЕСНІКОВ: «З настанням миру Донбас хотів би грати в КХЛ»

Президент донецького клубу вважає, що все можна буде відновити

КОЛЕСНІКОВ: «З настанням миру Донбас хотів би грати в КХЛ»
© Facebook. Борис Колесніков

Президент ХК «Донбас» Борис Колесніков розповів, що з настанням миру між Україною і Росією хотів би, щоб його клуб грав у Континентальній хокейній лізі:

«Рішення залишити КХЛ ми обговорювали з керівництвом ліги, а в червні 2014-го стало зрозуміло, що швидкого миру в Україні не буде. А у нас же хокеїсти, їм потрібно було визначатися з майбутнім. До речі, мені приємно, що всі наші хлопці знайшли роботу. Це означає, що наш менеджмент і головний тренер Андрій Назаров дуже якісно вели селекцію.

Думаю, що з настанням світу все можна буде відновити. Головне – це мир в Україні, все інше не має ніякого значення. Коли буде мир, тоді вже можна буде говорити про відновлення «Дружби», про новий аеропорт і можливості повернутися в еліту світового хокею. Зараз ми сильно не турбуємо керівництво КХЛ.

Александр Медведєв завжди був з нами в діалозі, підтримував «Донбас». Але хочу сказати, що я і йому, і Дмітрію Чернишенку (другий президент КХЛ) говорив, що ліга повинна взяти фінансову модель футбольної Ліги чемпіонів. Тобто нараховувати гроші за набрані очки. Тоді це буде турнір, в який будуть проситися фіни, шведи, чехи. А так виходить, що ми граємо з командами, які належать або держмонополіям, або місцевим радам. Це не надихає.

Звичайно, «Донбасу», як і раніше, почесно зіграти в найсильнішій лізі Європи. Але є маса обставин, які поки не дають впевненості в цьому питанні. Хотіли б ми грати в КХЛ? Так, хотіли б. Наскільки це можливо? Це довгий процес».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Чемпіонат

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ove
      Ove, 21.03.2020 14:49
    0
    Боря зачем? У вас и так самый сильный чемпионат двора
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 21.03.2020 13:15
    0
    Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    А посадить хто?
    думаю вже ніхто не буде саджати, можливість минула.
    Maks7777
      Maks7777, 21.03.2020 12:44
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Настоящий сепар это Петя его кодло и майданан вот это сепарыы...
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    +3
    pl2012ua, 21.03.2020 10:22
    должен в тюрьме сидеть пожизненно, а не интервью раздавать
    А посадить хто?
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    +4
    Боря часом не здурів???
    Юрко Юрченко
      Юрко Юрченко, 21.03.2020 10:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ахметовец
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 21.03.2020 10:22
    +6
    должен в тюрьме сидеть пожизненно, а не интервью раздавать
    common_sense
      common_sense, 21.03.2020 10:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    сепар
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.03.2020 09:47
    +10
    Давненько этот сепар не вылазил из шахты.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 21.03.2020 09:07
    +8
    ну..если параша победит....то конечно чемп будет общий....и не только хоккейный...
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 21.03.2020 08:50
    +2
    Конечно, «Донбассу» по-прежнему почетно сыграть в самой сильной лиге Европы
    это вызывает просто смех,это про "самую сильную"
    VVO
    online
      VVO, 21.03.2020 08:20
    +11
    Він що уже захворів??? Який мир? Яке кхл? Дурень!
    VVO
    online
      VVO, 21.03.2020 08:20
    +11
    Він що уже захворів??? Який мир? Яке кхл? Дурень!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.03.2020 09:47
    +10
    Давненько этот сепар не вылазил из шахты.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 21.03.2020 09:07
    +8
    ну..если параша победит....то конечно чемп будет общий....и не только хоккейный...
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 21.03.2020 10:22
    +6
    должен в тюрьме сидеть пожизненно, а не интервью раздавать
    common_sense
      common_sense, 21.03.2020 10:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    сепар
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    +4
    Боря часом не здурів???
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    +3
    pl2012ua, 21.03.2020 10:22
    должен в тюрьме сидеть пожизненно, а не интервью раздавать
    А посадить хто?
    Юрко Юрченко
      Юрко Юрченко, 21.03.2020 10:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ахметовец
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 21.03.2020 08:50
    +2
    Конечно, «Донбассу» по-прежнему почетно сыграть в самой сильной лиге Европы
    это вызывает просто смех,это про "самую сильную"
    Ove
      Ove, 21.03.2020 14:49
    0
    Боря зачем? У вас и так самый сильный чемпионат двора
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 21.03.2020 13:15
    0
    Анатолій Чорнобук, 21.03.2020 10:35
    А посадить хто?
    думаю вже ніхто не буде саджати, можливість минула.