ВІДЕО. Звернення гравців Динамо в зв'язку з коронавірусом

Футболісти «Динамо» закликають дотримуватися правил боротьби з коронавірусом

ВІДЕО. Звернення гравців Динамо в зв'язку з коронавірусом
© ФК Динамо Київ

Гравці київського «Динамо», Сергій Сидорчук, Фран Соль, Микола Шапаренко, Міккель Дуелунд і Віталій Буяльський, записали спеціальне відеозвернення, в якому закликали всіх до відповідальності в боротьбі з коронавірусом:

«Футбол обов'язково повернеться, але зараз головне - це безпека кожного з нас.

Ми закликаємо всіх уболівальників «Динамо»:

Будьте відповідальними - максимально обмежте соціальні контакти, особливо, якщо Вам за 60 років! Коронавірус дуже небезпечний саме для літніх людей. Поясніть це своїм близьким і знайомим.

Якщо відчуваєте нездужання - обов'язково залишайтеся вдома і зателефонуйте сімейного лікаря, дотримуйтесь його рекомендацій.

Зберігайте спокій. Як швидко ми подолаємо цей складний кризовий час - залежить від кожного з нас
І тоді футбол скоро повернеться до нас усіх!».

Вчора «Динамо» прийняло рішення призупинити тренувальний процес.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 20.03.2020 22:09
    0
    Если после карантина действительно футбол вернется к Динамо - я буду очень рад
    Nashwill
      Nashwill, 20.03.2020 05:19
    -2
    Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 19:48
    А ты готов это «донецким» в лицо сказать? Только с такой-де уверенностью как тут, в интернете?
    та й ти і тобі подібні,типу вічно тупого,лише в інтернеті круті вояки.а як що - так за гаражі
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 19:48
    0
    Nashwill, 19.03.2020 17:44
    він не казав,що ти з Донецька. донецький - це діагноз (і зовсім невтішний)
    Или ты его паркнь, что так за него тянешь?
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 19:48
    0
    Nashwill, 19.03.2020 17:44
    він не казав,що ти з Донецька. донецький - це діагноз (і зовсім невтішний)
    А ты готов это «донецким» в лицо сказать? Только с такой-де уверенностью как тут, в интернете?
    Nashwill
      Nashwill, 19.03.2020 17:44
    -1
    він не казав,що ти з Донецька. донецький - це діагноз (і зовсім невтішний)
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 12:43
    -4
    SKYbar и Queen закрыты на карантин, вот пацанам и скучно стало, видосики пилят)) А на матч с Шахтер будут выходить в футболках в поддержку пятнистых сов, или по борьбе с коронавирусом?))
    Тарасик Шевченко
      Тарасик Шевченко, 19.03.2020 11:07
    -4
    Вот и занимайтесь объявлениями, раз в футбол играть не умеете
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 20.03.2020 22:09
    0
    Если после карантина действительно футбол вернется к Динамо - я буду очень рад
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 19:48
    0
    Nashwill, 19.03.2020 17:44
    він не казав,що ти з Донецька. донецький - це діагноз (і зовсім невтішний)
    Или ты его паркнь, что так за него тянешь?
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.03.2020 19:48
    0
    Nashwill, 19.03.2020 17:44
    він не казав,що ти з Донецька. донецький - це діагноз (і зовсім невтішний)
    А ты готов это «донецким» в лицо сказать? Только с такой-де уверенностью как тут, в интернете?