ВІДЕО. Юлія Левченко показала, як тренується вдома

Українська спортсменка дотримується карантину у зв'язку з пандемією коронавіруса

ВІДЕО. Юлія Левченко показала, як тренується вдома
© Instagram. Юлія Левченко

22-річна українська стрибунка у висоту Юлія Левченко продовжує тренуватися, незважаючи на карантин, пов'язаний з пандемією коронавіруса COVID-19.

Левченко самостійно тренується вдома.

«Моє «домашнє» тренування для фізичного і психічного здоров'я», — написала Юлія в Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My “homemade” training for physical and mental health 🙏🏽💛

Публикация от Yuliia Levchenko (@levchenkou)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.03.2020 20:51
    0
    jimmi, 18.03.2020 19:16
    Расслабься. Просто реклама. Фотку обрезала редакция, в оригинале, в инсте, там рядом баночка открытого RB.
    Заработает немного наша красавица, что в этом плохого?
    ладно ля... пусть зарабатывает
    jimmi
    online
      jimmi, 18.03.2020 19:16
    +3
    Вова Чертрогатый, 18.03.2020 18:50
    под редбулом физнагрузки? у нее что крыша начала протекать?
    Расслабься. Просто реклама. Фотку обрезала редакция, в оригинале, в инсте, там рядом баночка открытого RB.
    Заработает немного наша красавица, что в этом плохого?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 18.03.2020 19:07
    +1
    Самоизоляция не проходит бесследно... на протяжении всего видео почему-то я с опаской смотрел на банан)))
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.03.2020 18:50
    -2
    под редбулом физнагрузки? у нее что крыша начала протекать?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 18.03.2020 18:06
    +3
    По ходу между строк прорекламировала RED Bull!!!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 18.03.2020 18:05
    +1
    Ех, ще б без одягу, і було б ідеальне відео
    jimmi
    online
      jimmi, 18.03.2020 19:16
    +3
    Вова Чертрогатый, 18.03.2020 18:50
    под редбулом физнагрузки? у нее что крыша начала протекать?
    Расслабься. Просто реклама. Фотку обрезала редакция, в оригинале, в инсте, там рядом баночка открытого RB.
    Заработает немного наша красавица, что в этом плохого?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 18.03.2020 18:06
    +3
    По ходу между строк прорекламировала RED Bull!!!!!!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 18.03.2020 19:07
    +1
    Самоизоляция не проходит бесследно... на протяжении всего видео почему-то я с опаской смотрел на банан)))
    vizuals
    online
      vizuals, 18.03.2020 18:05
    +1
    Ех, ще б без одягу, і було б ідеальне відео
    Вова Чертрогатый
    online