Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Картки нам знаходять дуже легко»

Наставник «Динамо» - про суддівство

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Картки нам знаходять дуже легко»
© Ю. Юр'єв. Олексій Михайличенко

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував суддівство в останніх матчах киян на прикладі вилучення Мохаммеда Кадірі в матчі 1/4 фіналу Кубка України проти «Олександрії» (1:0).
 
«Не потрібно слухати діалоги футболістів. За цією логікою можна три заміни робити ще до перерви, після кожної картки. А картки, як ви бачите, нам знаходять дуже легко.
 
Не хочеться розбирати суддівство. І справді, маючи картку, гравець повинен грати настільки уважно, акуратно і дисципліновано, щоб не давати навіть приводу для подібних вилучень», - сказав Михайличенко.
 
Як вилучали Кадірі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПРОФУТБОЛ

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 16.03.2020 15:30
    +1
    Плохому танцору судьи мешают. Эх, Миха... Проблема, конечно, прежде всего в твоем боссе, но уж точно не судьи играют в футбол, и мы видим и без них, в какое жалкое зрелище превратилась игра Динамо за последние годы.
    n.tkach
      n.tkach, 16.03.2020 12:47
    +2
    Лёсик , - бабу включил.
    DidOk
      DidOk, 16.03.2020 11:57
    +4
    Вы ж играете, как костоломы ! Какие могут быть претензии ?
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 16.03.2020 11:26
    +8
    Карточку легко найти,а вот тренера нормального это проблема
    Владислав Шимко
      Владислав Шимко, 16.03.2020 11:19
    +12
    Противно уже, а не смешно
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.03.2020 11:12
    +7
    Лесику треба вже кричати що Динамо засуджують!
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 16.03.2020 11:05
    +8
    тренер должен брать на себя ответственность за поражение. А так мы слышим старую песню, что судья спортил игру. Так раньше говорил Блохин.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 16.03.2020 10:54
    +6
    Почему когда команда должна выигрывать, тренер сделал одну замену за все время???
    vitaly78
      vitaly78, 16.03.2020 10:30
    +9
    Какой тренер, такая и игра, сперва нужно Суркисов с клуба гнать
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 16.03.2020 10:25
    +6
    Человек,винящий в проблемах других,а не себя - НЕ СПОСОБЕН НА ПРИНЯТИЕ ПРАВИЛЬНЫХ РЕШЕНИЙ.
    Миха - ты не тренер.А главное - НЕ МУЖЫЫЫЫЫЫК.Мужик уже давно ушел бы в отставку по собственному.Без компенсации
    Владислав Шимко
      Владислав Шимко, 16.03.2020 11:19
    +12
    Противно уже, а не смешно
    vitaly78
      vitaly78, 16.03.2020 10:30
    +9
    Какой тренер, такая и игра, сперва нужно Суркисов с клуба гнать
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 16.03.2020 11:26
    +8
    Карточку легко найти,а вот тренера нормального это проблема
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 16.03.2020 11:05
    +8
    тренер должен брать на себя ответственность за поражение. А так мы слышим старую песню, что судья спортил игру. Так раньше говорил Блохин.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.03.2020 11:12
    +7
    Лесику треба вже кричати що Динамо засуджують!
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 16.03.2020 10:54
    +6
    Почему когда команда должна выигрывать, тренер сделал одну замену за все время???
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 16.03.2020 10:25
    +6
    Человек,винящий в проблемах других,а не себя - НЕ СПОСОБЕН НА ПРИНЯТИЕ ПРАВИЛЬНЫХ РЕШЕНИЙ.
    Миха - ты не тренер.А главное - НЕ МУЖЫЫЫЫЫЫК.Мужик уже давно ушел бы в отставку по собственному.Без компенсации
    DidOk
      DidOk, 16.03.2020 11:57
    +4
    Вы ж играете, как костоломы ! Какие могут быть претензии ?
    n.tkach
      n.tkach, 16.03.2020 12:47
    +2
    Лёсик , - бабу включил.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 16.03.2020 15:30
    +1
    Плохому танцору судьи мешают. Эх, Миха... Проблема, конечно, прежде всего в твоем боссе, но уж точно не судьи играют в футбол, и мы видим и без них, в какое жалкое зрелище превратилась игра Динамо за последние годы.