0

ТАНЧИК: «На останніх хвилинах дуже не вистачало підтримки уболівальників»

Півзахисник Володимир Танчик дебютував у складі «Карпат»

ФК Карпати. Володимир Танчик

Півзахисник «Карпат» Володимир Танчик, який дебютував за «зелено-білих» у львівському дербі, прокоментував підсумок поєдинку з ПФК «Львів» (1:1).

«У першому таймі зіграли добре, вдалось забити гол та ми контролювали хід зустрічі. По перерві пропустили швидкий м’яч, який трошки нас «підбив». Важко було вибігати в атаку, суперник навпаки надихнувся та побіг вперед. Наприкінці матчу були великі розриви, тому що кожна команда хотіла перемогти та усі сили були спрямовані виключно на атаку, тож грали на зустрічних курсах.

Я задоволений, що після травми вийшов на футбольне поле та дебютував за «Карпати», але хотілось виступити краще та здобути перемогу. Чесно кажучи, у першому таймі ще був на свіжості, а вже у другій половині зустрічі було фізично важко, функціонально готовий ще не повністю. Вважаю, що на останніх хвилинах нам дуже бракувало підтримки вболівальників, напруження допомогло б «Карпатам» забити гол».

(2)

Відома оцінка Миколенка за матч із Ліверпулем, в якому він отримав травму
Футбол | 25 квітня 2024, 01:32 0

«Евертон» обіграв Клоппа та Ко 2:0, Віталій отримав травму та був замінений у перерві

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 15