ВІДЕО. Гармаш забив за Різеспор

Хавбек «Динамо» знову забив за «Різеспор»

© ФК Різеспор

Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш, який зараз на правах оренди виступає за «Різеспор», забив свій другий гол в складі турецького клубу.

Він відзначився в воротах «Анкарагюджю» на 46-й хвилині в 26-му турі чемпіонату Туреччини. Після першого тайму «Анкарагюджю» веде 2:1.

Крім Гармаша, в основі «Різеспора» на матч вийшов і Микола Морозюк. Андрій Борячук залишився на лавці запасних.

У складі «Анкарагюджю» другий гол забив ще один гравець, який належить «Динамо» - Жерсон Родрігеш.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!