ВІДЕО. Родрігеш забив черговий гол за Анкарагюджю

Гравець «Динамо» продовжує феєрити в Туреччині

ВІДЕО. Родрігеш забив черговий гол за Анкарагюджю
© ФК Анкарагюджю. Жерсон Родрігеш

Сьогодні «Анкарагюджю», за який на правах оренди виступає форвард «Динамо» Жерсон Родрігеш, в 26-му турі чемпіонату Туреччини приймає «Різеспор» Дениса Гармаша, Миколи Морозюка та Андрія Борячука.

Після першого тайму рахунок 2:1 на користь «Анкарагюджю». Другий гол команди на рахунку Родрігеша.

Для Родрігеша це вже третій гол у 7 матчах за «Анкарагюджю». Раніше він був визнаний найкращим гравцем матчу проти «Бешикташа».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 14.03.2020 14:20
    +1
    Maslyaspor, 14.03.2020 07:25
    Ну , щоб розмовляти про якість футболіста , подивіться особливість чемпіонату .Там клуби ГРАЮТЬ , а у нас принцип "автобуса" і "зломай ногу в підкаті",головний принцип УПЛ. Хай приїде якийсь формард з Туреччини і спробує провести тут чемпіонат . Да він на хор всіх пошле.
    От тренера зависит качество игры и результат. Техничным бразильцам Шахтёра почему то особенность нашего чемпа не мешает адаптироваться и показывать результат. Под руководством рыжего таракана даже Роналду с Месси не заиграют, и чемп тут не при чём.
    Brian
    online
      Brian, 14.03.2020 14:16
    0
    Самое интересное что на легионеров ДИнамо есть спрос, пусть и не в сильных лигах, и эти игроки оправдывают свою покупку. А вот физруки динамовские никому и даром не нада. Думаю это и являеться главным показателем игры и результатов Динамо.
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 14.03.2020 07:25
    0
    Ну , щоб розмовляти про якість футболіста , подивіться особливість чемпіонату .Там клуби ГРАЮТЬ , а у нас принцип "автобуса" і "зломай ногу в підкаті",головний принцип УПЛ. Хай приїде якийсь формард з Туреччини і спробує провести тут чемпіонат . Да він на хор всіх пошле.
    Panama2830
      Panama2830, 13.03.2020 22:40
    +2
    Оце буде смішно якщо цей Родрігеш до кінця сезону голів з 15 накидає..... а динамівському серцю ніхто підійти не може... седів і молився щоб з Олексанрією хоча б один забити...
    name_footbol
      name_footbol, 13.03.2020 22:29
    +2
    В этом динамо никакой форвард не заиграет!
    VVV
      VVV, 13.03.2020 22:00
    -1
    © УАФ– М а ф і я! , 13.03.2020 20:18
    Меня это вовсе не удивляет. Более того, я это предсказывал, когда физручилы избавились от него. Привет физручилам
    Абсолютно згоден) теж казав шо як тільки піде від того бездаря,почне багато забивати
    Miroslav1981
    online
      Miroslav1981, 13.03.2020 20:32
    0
    Как раз его уровень
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.03.2020 20:18
    +5
    Меня это вовсе не удивляет. Более того, я это предсказывал, когда физручилы избавились от него. Привет физручилам
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.03.2020 20:18
    +5
    Меня это вовсе не удивляет. Более того, я это предсказывал, когда физручилы избавились от него. Привет физручилам
    Panama2830
      Panama2830, 13.03.2020 22:40
    +2
    Оце буде смішно якщо цей Родрігеш до кінця сезону голів з 15 накидає..... а динамівському серцю ніхто підійти не може... седів і молився щоб з Олексанрією хоча б один забити...
    name_footbol
      name_footbol, 13.03.2020 22:29
    +2
    В этом динамо никакой форвард не заиграет!
    Brian
    online
      Brian, 14.03.2020 14:20
    +1
    Maslyaspor, 14.03.2020 07:25
    Ну , щоб розмовляти про якість футболіста , подивіться особливість чемпіонату .Там клуби ГРАЮТЬ , а у нас принцип "автобуса" і "зломай ногу в підкаті",головний принцип УПЛ. Хай приїде якийсь формард з Туреччини і спробує провести тут чемпіонат . Да він на хор всіх пошле.
    От тренера зависит качество игры и результат. Техничным бразильцам Шахтёра почему то особенность нашего чемпа не мешает адаптироваться и показывать результат. Под руководством рыжего таракана даже Роналду с Месси не заиграют, и чемп тут не при чём.
    Brian
    online
      Brian, 14.03.2020 14:16
    0
    Самое интересное что на легионеров ДИнамо есть спрос, пусть и не в сильных лигах, и эти игроки оправдывают свою покупку. А вот физруки динамовские никому и даром не нада. Думаю это и являеться главным показателем игры и результатов Динамо.
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 14.03.2020 07:25
    0
    Ну , щоб розмовляти про якість футболіста , подивіться особливість чемпіонату .Там клуби ГРАЮТЬ , а у нас принцип "автобуса" і "зломай ногу в підкаті",головний принцип УПЛ. Хай приїде якийсь формард з Туреччини і спробує провести тут чемпіонат . Да він на хор всіх пошле.
    Miroslav1981
    online
      Miroslav1981, 13.03.2020 20:32
    0
    Как раз его уровень