ВІДЕО. Моя історія. Ястремська розповіла про своє життя

Жіноча тенісна асоціація зняла ролик про українську тенісистку

ВІДЕО. Моя історія. Ястремська розповіла про своє життя
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська прийняла участь в зйомках передачі для ютуб-каналу Жіночої тенісної асоціації.
 
Даяна розповіла про свою життя в Одесі, про тренування, подорожі і змагання.
 
ВІДЕО. Як Ястремська поспіхом покидала Маямі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    peza tomato
      peza tomato, 15.03.2020 19:16
    -4
    Задолбали вы все языковыми вопросами тенисс смотрите и все.средневековте не пройдет.империи и страны приходят и уходят а люди остаются на всегда.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 14.03.2020 23:34
    -3
    Владимир Копяк, 14.03.2020 17:09
    Я думаю, что если она начнет изучать украинский язык, то просто времени не останется на тренировки...
    Вы видели стрим Даяны в инстаграме? Она прекрасно понимает украинский. но как любому кто вырос в Одессе ей тяжело говорить на нем. Практики у нас нету. ни в быту ни на работе почти никому не нужен был язык за всё время независимости. Последнее время начинают хотя бы продавцы в магазинах говорить на украинском. Но иногда ловлю себя на мысли что лучше бы они молчали.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 14.03.2020 17:09
    -5
    Я думаю, что если она начнет изучать украинский язык, то просто времени не останется на тренировки...
    Олена Джура
      Олена Джура, 14.03.2020 16:54
    +1
    Англійську вивчила, а тепер перемог і в Українській мові бажаю!
    Павел Павленко
      Павел Павленко, 14.03.2020 08:20
    +2
    Зворушлива історія , позитивна рідня ,гарна родина.Даяні бажаю стати першою ракеткою , батькам ,почати говорити українською.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 13.03.2020 10:25
    +3
    Хотелось бы,чтобы ,хотя-бы пару фраз было произнесено на украинском языке.Есть такой.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 12.03.2020 14:12
    +2
    Даяна успіхів тобі й перемог на корті.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 13.03.2020 10:25
    +3
    Хотелось бы,чтобы ,хотя-бы пару фраз было произнесено на украинском языке.Есть такой.
    Павел Павленко
      Павел Павленко, 14.03.2020 08:20
    +2
    Зворушлива історія , позитивна рідня ,гарна родина.Даяні бажаю стати першою ракеткою , батькам ,почати говорити українською.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 12.03.2020 14:12
    +2
    Даяна успіхів тобі й перемог на корті.
    Олена Джура
      Олена Джура, 14.03.2020 16:54
    +1
    Англійську вивчила, а тепер перемог і в Українській мові бажаю!