ВІДЕО. Як Ястремська поспіхом покидала Маямі

США планує закрити авіасполучення з Європою

ВІДЕО. Як Ястремська поспіхом покидала Маямі
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

Українські тенісистки поспіхом покинули Маямі після заяви президента США Дональда Трампа про те, що буде припинено авіасполучення з Європою.
 
Друга ракетка України Даяна Ястремська поділилася відео, на якому встановлює рекорди зі швидкісного збирання речей. Як повідомила українська тенісистка, з нею буде летіти всього 27 людей.
 
Також Маямі терміново покинули Еліна Світоліна і сестри Кіченок.
 
Раніше повідомлялося, що турнір в Маямі скасований через коронавірус.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олена Джура
      Олена Джура, 14.03.2020 15:55
    -3
    Бідна дівчинка, хто вона америнка, росіянка. Може краще американка?
    AleksMih
      AleksMih, 14.03.2020 07:32
    +1
    она и её команда 27 человек ?
    Sauron
      Sauron, 12.03.2020 12:01
    0
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    Так за неделю в США самолеты кончатся
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.03.2020 11:52
    -3
    Как говорят у нас в Одессе - это понты для приезжих.... Хоть что-то выложит в интернет, чтобы не забывали.
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 12.03.2020 11:29
    -5
    Весь патріотизм в одному відео. Біжи кобилка біжи !!!!!!!!!!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 12.03.2020 10:57
    +2
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    А самолетов где на всех взять? Или в одну сторону порожняком гонять будут?
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 12.03.2020 10:56
    +9
    так спешила что успела камеру поставить на запись...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.03.2020 10:45
    +5
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    А как запретят-поздно будет. Тем более с нынешним уровнем паники это могут в считанные часы сделать.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    -4
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.03.2020 10:56
    +9
    так спешила что успела камеру поставить на запись...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.03.2020 10:45
    +5
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    А как запретят-поздно будет. Тем более с нынешним уровнем паники это могут в считанные часы сделать.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 12.03.2020 10:57
    +2
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    А самолетов где на всех взять? Или в одну сторону порожняком гонять будут?
    AleksMih
      AleksMih, 14.03.2020 07:32
    +1
    она и её команда 27 человек ?
    Sauron
      Sauron, 12.03.2020 12:01
    0
    Влад Тараненко, 12.03.2020 10:26
    Так запретили лететь в США.
    Улетать с США никто не запрещал, так что непонятен смысл спешки. Женскую логику не понять
    Так за неделю в США самолеты кончатся