Роман ЗОЗУЛЯ: «До збірної України готовий пішки йти»

При цьому гравець згоден, що не відповідає рівню команди

Роман ЗОЗУЛЯ: «До збірної України готовий пішки йти»
© twitter.com/Albacete

Форвард «Альбасете» Роман Зозуля ще мріє про виклик до збірної України, проте футболіст згоден з тим, що зараз не заслуговує на виклик.

«Зараз я прекрасно розумію, що я не є гравцем рівня збірної. В мене немає практики. Коли буде достатньо ігрового часу, то тренери побачать, що я заслуговую на виклик, а я з гордістю буду носити футболку України».

«Але зараз саме час дати дорогу хлопцям, які заслуговують проявити себе. Однак я пішки прийду в збірну, якщо викличуть», - сказав Зозуля.

Гравець не потрапив в список збірної України на найближчі матчі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Валерий Бондаренко
      Валерий Бондаренко, 09.03.2020 18:30
    +1
    В сегунде играй игруля или в кармане яйцами...
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 09.03.2020 15:28
    -2
    мужа Ірини Морозюк візьміть..)
    Tasha19
      Tasha19, 09.03.2020 14:36
    +1
    При всем уважении к Роме, но сейчас он не игрок уровня сборной.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.03.2020 13:18
    0
    serge_kr, 09.03.2020 13:13
    Зозуля не игрок сборной, он не вписывается в модель игры команды
    А Кравец?
    serge_kr
      serge_kr, 09.03.2020 13:13
    0
    Зозуля не игрок сборной, он не вписывается в модель игры команды
    dd dent
    online
      dd dent, 09.03.2020 12:54
    +1
    UKRAINE FAN, 09.03.2020 12:29
    У меня нет практики. Когда будет достаточно игрового времени,Что он несет? 28 матче это что нет практики? Может всему виной 3 мяча в 28 матчах. на которых ты тратишь аж 806 мин игрового времени!
    Да, результативность ох***ая как для форварда да еще и второй лиги
    dd dent
    online
      dd dent, 09.03.2020 12:31
    -2
    В альбасете практика не считается?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.03.2020 12:29
    +3
    У меня нет практики. Когда будет достаточно игрового времени,Что он несет? 28 матче это что нет практики? Может всему виной 3 мяча в 28 матчах. на которых ты тратишь аж 806 мин игрового времени!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.03.2020 12:29
    +3
    У меня нет практики. Когда будет достаточно игрового времени,Что он несет? 28 матче это что нет практики? Может всему виной 3 мяча в 28 матчах. на которых ты тратишь аж 806 мин игрового времени!
    Валерий Бондаренко
      Валерий Бондаренко, 09.03.2020 18:30
    +1
    В сегунде играй игруля или в кармане яйцами...
    Tasha19
      Tasha19, 09.03.2020 14:36
    +1
    При всем уважении к Роме, но сейчас он не игрок уровня сборной.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.03.2020 12:54
    +1
    UKRAINE FAN, 09.03.2020 12:29
    У меня нет практики. Когда будет достаточно игрового времени,Что он несет? 28 матче это что нет практики? Может всему виной 3 мяча в 28 матчах. на которых ты тратишь аж 806 мин игрового времени!
    Да, результативность ох***ая как для форварда да еще и второй лиги
    dd dent
    online
      dd dent, 09.03.2020 13:18
    0